Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Detailsem otsing

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Keel:
Kipper.ee - RegistreerimineKipper.ee foorum on koht, kus vahetatakse arvamusi, materjale ja küsitakse nõu teatud väikelaevandusega seotud teemadel, aga ka meresõiduga üldiselt (sh. sõiduga sisevetel).

Kipper.ee foorum ei ole anonüümne – foorumis saavad kahepoolselt osaleda vaid registreerunud kasutajad. Registreerumise eelduseks on toimiv e-posti aadress. Kasutaja iga postituse IP aadress salvestatakse.

Foorumisse postitamine peab kandma eesmärki „ühelt üldsusele“ seda kas info edastamise või küsimise osas.

Foorumi postitused ei ole teosed – st. neile ei laiene autoriõigused. Foorumis kirjalikult osalemine on kui elektrooniline vestlus. Sellise osalemise eest ei ole õigus kasutajal nõuda tasu või hüvitist.

Foorumi postitused on igavesed. Postitused ei ole igavesed, kui need ei vasta foorumi reeglitele. Kasutajal ei ole õigust nõuda postituste kustutamist või muutmist, kui need vastavad reeglitele. Kasutajal ei ole õigust nõuda kustutatud postituste taastamist. Seda kõike eelnevat põhjusel, et säiliks teemade terviklik käsitlus.

Foorumi kasutajad on igavesed (tehnilise keskkonna kontekstis). Kasutajad ei ole igavesed, kui kasutaja postituste tendents ei vasta reeglitele. Kasutajal ei ole õigust nõuda oma kasutajanime kustutamist. Seda põhjusel, et foorumi postitused on igavesed ja postitused peavad jääma isikustatuks.

Antud reeglite järgimine võimaldab hoida ja arendada foorumit, mis on arusaadav ning mida on meeldiv ja praktiline kasutada. Kokkuvõtvalt annab selline foorum panuse Eesti merenduse arendamisse.

Kes antud reegleid ei soovi või ei suuda järgida peab foorumis osalemisest hoiduma (tuleb jääda lugevaks kasutajaks). Kui kasutajal tekib probleeme selle tunnetamisel, siis ülejäänud reegleid järgivate kasutajate huvides lahendab olukorra foorumi haldur.

Foorumis osaledes nõustud sa nende tingimustega.Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group