Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 14 Jaan 2006 01:29 
Eemal
Kasutaja avatar

Köigepealt kiirustaks teid tagant üksmeelele jöudmisel, kuna tööandja tahab saada puhkusegraafikut....

ülejäänud teksti kustutasin ära...

aga jutt oli pikkadest etappidest

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 14 Jaan 2006 01:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Tuuslar on ka kohal kui lys-i nöks tösta :!:
Eelmine aasta tahtsime seitsme carteriga oma grupi teha aga oll saatis p... :evil:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 22 Mär 2006 14:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Soojendaks siis seda teemat. Kuidagi soiku jäänud teine. Kas hakkame orgunnima... või jah? Millise plaani juurde jääme, millest lähtume, millega alustame?
Tegelikult alustaks sellest, et kes üldse oleks tulija, kui tegevus toimuks juuli keskmistel nädalavahetustel.
Arendaks siis Potermanni ideed sedasi: 8-9 juuli. Kogunemine Haapsalusse 8 juuli õhtuks, avapidu, õlled, särgid-värgid. Pohmell vol.1. 9. juuli pealelõuna: proloog - lühirajasõit Haapsalu lahel. Ööseks iga roju oma koju, kes tööle kes kuhu.
Tegelikult hakkab siit edasi kõik kuradi keeruliseks kujunema. Piirist-Piirini, Pärnu JK 100 ja Watergate, Muhu Väin. Kõik on segi, kui pudru ja kapsad. Kes kust ja kuhu sõidab, millal seda teeb jne. Äkki saaks kõigepealt need asjad selgeks?
Edit: hetkel saan mina nõnna aru: 13-15.07 on Pärnus 100. juubel koos Watergatega. Mis täpselt toimub, on neil endilgi selgusetu. See pole normaalne, et distantsi pikkus kõigub 130 miili :shock: See lõppeb 15. õhtul. Muhu Väin peaks algama samamoodi 15 juuli. Piirist-piirin pole üldse kusagil juttu.

Näiteks mina püüan praegu välja mõelda HobiKlubi ilmumisgraafikut ehk trükiaegasid. Tahaks kasvõi "jõumeetoditega" mõningaid suviseid purjetamisüritusi kajastada ja inimestele ette reklaamida. Lootus, et keegi üldse suvatseks või viitsiks sellest rääkida(meilida), on ju lootusetu... Kuid see on ju pehmelt öeldes võimatu. Järgmine ajakiri ilmub aprilli keskel, kus peaks siis sees olema juba mai alguse ja keskpaiga võistlused. Täna on olemas mingisugune mustand vaid pärnakatel aga seegi on selline küsitav. No ja puri.ee kalendris ilutsev Väina trass Pärnu-Roomassaare on ju kohe eriti informatiivne :D
Tegelikult võib kogu selle teema selleks aastaks päevakorrast maha võtta. Ma vaatan, et iga seltskond orgunnib igas nurgas omaette mingeid regatte ja olgu siis nii. Enne läheb vist veel paar talve mööda, kuniks mingigi süsteem tekib.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 22 Mär 2006 17:05 
Eemal

Ega jah, Päris raske on planeerida kuhu minna või mis võistlusest osa võtta! Meie katsusime oma plaanid sügisel paika panna pealmiselt välisvõistluste järgi, et kui mingisse auku Eesti omad ka mahuvad siis ju tore. Probleem selles, et Eesti võistlust plaan ilmub alles siis kui aasta juba käimas ja kõik ju planeerivad omi tegemisi tükk maad varem ! Valitseb ikka küll täielik segadus! Tekib küsimus kas ei osata või ei taheta õigel ajal asju ajada! Kes peaks vastutama selle eest, et asi korras oleks? Polegi midagi tahta kui me ei suuda kohalikke regattegi organiseerida rääkimatta suurvõistlustest! (Ok, üksikud võistlused eksivad sinna sekka ära aga üldine tase?)Ja senikaua kui toimub mingi imelik ärategemine üksteisele siis tõesti ei jõua me kuhugi! Süsteemi peaks tegema Jahtklubide liit ja jälgima, et see toimiks! Meie põhjanaabritel on asi ikka paremini ära orgunnitud, tasuks mõelda ja küsida, ma arvan, et nad jagavad oma tarkust sellel kohalt.
Võibolla pole seda vaja ja on tegijatel kõik selgeks mõeldud aga võiks siis seda teistele ka jagada! :idea: omi mõtteid ikka! :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 20:54 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma ei saa sellest aru miks see asi nii keeruliseks on venitatud.
Minu idee oleks selline ,et sõidame väina kaasa samades sadamates nagu teised ainuke vahe oleks selles ,et meie läheme otse.
Sõitsime meiegi niimoodi üle-eelmine aasta kaasa ja jõudsime iga kord napilt enne Lepatriinut kohale.
Kui juhtumisi peaks tekkima selline asi ,et minnakse ümber Saaremaa a-la 100
miili ots siis meie läheks juba järgmisesse sadamasse vastu.
Niimoodi oleks seda asja 10x kergem orgunnida ja ei tekiks mingeid lollakaid a`la iga roju oma koju asju.
Ma ei tea mis te sellest arvate aga kui mina üldse see aasta midagi plaanin siis ma sõidan kasvõi üksi niimoodi!!!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid