Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Haapsalu paadilaat 28.-29. sept?
PostitusPostitatud: Laupäev, 21 Sept 2019 23:15 
Eemal

Tere kipperi rahvas! Üks isevärki kaigas siia inforuumi ka püsti: 28.-29. septembril korraldan Suur-Holmi ja Veskiviigi sadamates täiesti teistmoodi merekraami müügiürri - Haapsalu paadilaata. Mis see on? Ega ma ise ka ei tea. Aga alates aerupaatidest kuni luksuskaatriteni pakuvad purjejahte ja kalapaate kõrvuti nii Eesti kõige kangemad merefirmad kui aktiivseimad eraisikud. Pilt on nii kirju, et sobiks ka siinsel rahval oma aluseid vōi varustust müüma tulla. Ja moraalseks toeks oleks ka see, kui sellele suht vastuvoolu sündinud plaanile lihtsalt oma ōla alla paned.

Mingi suurüritus sellest ei tule. Aga päris üksi ma ka seal kuskil kuuri taga “osta paati” ei karju. Kohal on uued demopaadid, millega saad merel käia. Kohal on mootorispetsialistid, kellega saad talvehooldusest rääkida. Kohal on sonaritehnika ja kalaleidjate paremik ja lisaks mitmeid "ladu-talveks-tühjaks" sooduspakkumisi. Merekraami ostmist tuleb laadasadamasse rahastama ka Haapsalu oma ja ainus - Holm Bank.

Põnevat uudistamist tundub et jätkub igasse rahakotti. Kõige soodsam teadaolevalt müükitulev paat maksab 460 eurot. Kõige kallim kaater, mille pardale pääseb, maksab 570 000 eurot. Ja loodame, et see nimekiri veel täieneb.

Ja loomulikult ei jää keegi tühja kõhuga. Vaid neil kahel päeval muutub Grand Holm Marina Eesti ainsaks käsitööpelmeenide restoraniks, mille profiköögis valmivad vabariigi parimad pelmeenid. Millised? Kvaliteethakkliha ja õhukese taignakattega - küpsetatud hakksibula, rummishoti ja meepiisaga. Mu enda hobi.

Seega, mul on sulle lihtne palve. Aita ka sina meresõpradel 28.-29. septembril Haapsalu paadilaadale jõuda - selleks jaga üritust kasvōi oma tutvusringkonnas. Sadagu või pussnuge - ega me mingi suhkrust rahvas pole. Me oleme mereriik. Haapsalu paadilaadast võib saada just ühe seda kinnitava traditsiooni algus.

Näoraamatusse läks sihuke üritus, kus saad panna “huvitatud,” “osalen” või “ignoreerin”:D
https://www.facebook.com/events/509014689860616/?ti=icl

Kiika lehte ka. Seal rohkem infot, kui firmaga v eraisikuna müüma tahad tulla:
http://www.haapsalupaadilaat.ee

Ja igasugu küsimuste korral pommita julgelt:

Sass Henno
5036037
sass.henno@gmail.com

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi