Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Jaan 2009 22:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Õhtut,

olin kahjuks mõned päevad arvutist eemal ja loen seda arutelu alles nüüd. Kõigepealt tänud heade soovide ja asjalike kommentaaride eest, püüame seda kindlasti edaspidi arvesse võtta - igasugune tagasiside on alati äärmiselt oodatud.

Pisut konkreetsemalt minule suunatud "Mayday..." artiklist:

Tõesti, alla 30 aastane inimene ei saagi olla väga suurte mere (ookeani) kogemustega ja eks ma olen püüdnud ajakirja tehes hoiduda ka "targa mehena" sõna võtmast (kui vast toimetaja veerg välja arvata, aga see ongi targutamise koht) ja pigem küsinud teiste arvamust. Lugu on kirjutatud otse ja midagi varjamata, ning selleks, et pärast loo lugemist selliseid vigu teil ei korduks. Tegemist oli ju "süütu" kalaretkega, kus käivad tavalised ookeanikogemuseta kalamehed igal aastal ning eks see uinutab ettevaatlikkust. Ma olen suht kindel, et pea igalühel on meist olnud piiripealseid merekogemusi - neid kogemusi jagades ongi kõige lihtsam neist teistel õppida.

Parimat!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 19 Jaan 2009 14:43 
Eemal
Kasutaja avatar

nhelko, viidatud loo lõpust oli analüüs puudu. lessons learned - tüüpi kokkuvõte.

ühtlasi oleks võinud välja uurida, mis siis ikkagi mayday'ga sai - põhjused ja lõppseis. seda oleks saand vast norra merendusametnikelt uurida, iga mayday asjus jääb kindlasti kuhugi registrisse mingi jälg...

pilt artikli juures jätab mulje, et meestel oli ikka hirm naha vahel korralikult. paadike oli ikka kõrgele-kaugele kaldale vinnatud :wink:

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 47 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid