Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suveplaanid 2008
PostitusPostitatud: Teisipäev, 12 Veebr 2008 09:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Seoses ürituste rohkusega panen kõik endale kalendrisse, kahjuks kõikides osaleda ei saa ja puhkuseajad ka plaanitud, aga üritan kõigest väest.

KJK kalender: http://www.kjk.ee/index.php/312

Ahvenamaa eskaadrisõit 28.06-06.07

The Tall Ships' Races: http://www.sailtraininginternational.or ... partid=438

Puulaevade pidu Sõru sadamas, jaaniajal.

Mustvee veepidu

Emajõe Festival

...

Mis veel? Mis naaberriikide regattidest kavatsetakse osa võtta?

Lisainfo:
Tsiteeri:
Roomassaare sadamat külastab mitu suurt regatti

Autor: Raul Vinni
Teisipäev, 12. veebruar 2008. Oma Saar

Eeloleva purjetamishooaja jooksul jõuavad Roomassaare sadamasse mitmed Eesti ja rahvusvahelised regatid. Tavapäraselt külastab Roomassaaret ka sel aastal 13.–19. juulini toimuv Muhu väina regatt, mis tänavu on siinse sadama valinud oma stardikohaks.

Roomassaare on valitud ka esmakordselt toimuva Balti regati finišipaigaks. Sadama direktori Renno Tammlehe sõnul võib sel regatil osaleda hinnanguliselt ligikaudu 80 jahti.

Leedulaste korraldatav nädal aega kestev regatt saab stardi Klaipedast 7. juunil, seejärel liigutakse kursil Palanga–Pavilosta–Ventspils–Ruhnu ja 14. juunil finišeeritakse Roomassaares.

Lisaks võib Roomassaarde oodata ka Pärnu jahtklubi korraldatavat Watergate’i regatti, kuid Tammlehe sõnul ei saa seda veel sajaprotsendiliselt kinnitada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 28 Mär 2008 22:37 
Eemal

Noh,Söru puulaevade pidus kaks korda juba käidud ja plaan on ka sel aastal minna.Soovitan ja kutsun ka teisi puulaeva mehi oma alustega osalema.Niipalju tean ,et Sander oma värskelt soetatud rootslasega on ka osaleja Haapsalust.Sörul kohtume puulaevnikud 8) .Tulge ja ei pea kahetsema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 09:01 
Eemal
Kasutaja avatar

eks plaan ikka ole Väina sõita nagu aastaid juba.

aga juhendit lugedes:
http://www.kjk.ee/upload/51%20MV%202008_juhend.pdf

läheb tuju ära. pikad otsad, LYSis jälle vaid 1 grupp. ikka kotitakse väikesi. kust paistab siin see purjetamise kandepinna laiendamine, mida EJL oma kodulehel eesmärgina märgib?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 13:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Olen omale eesmärgiks pannud suvevaheajal üks kuu merel olla. Õigemini 4 nädalat. Kuna endal jahti pole, ei ole see eriti lihtne, aga õnneks mitte ka võimatu :D

Samuti oleks soov osaleda ka Muhu Väinas, juhul kui keegi kaasa on nõus võtma.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 16:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Kuulaks ka kaatri meeste plaane. Kuna ise oma alusega alles kolm korda vees käinud ei oska veel mingeid plaane teha. Äkki keegi soovitab kus on äge kolada? Vette lasen tavaliselt Tilgust?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 19:10 
Eemal
Kasutaja avatar

Eelmisel aastal jäigi tegemata, aga sellel aastal tahaks kaatriga ikkagi ühe Soome otsa teha. Tegelikult natuke ka mööda Eesti rannikut kolada, eelmine aasta, mis oli esimene paadiomaniku aasta, läks rohkem veespordi karja, wake jne.

Ja siis tahaks korra ilusat siledat merevett näha, et sisse sõidetud mootoriga 55 sõlme kätte saada 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 19:27 
Eemal

Varsti peaksid tulema tudengite kevadpäevad - arvatavasti taas koos traditsioonilise kummipaadiralliga, mida ma seekord võimaluse korral vee pealt vaadata tahan, nii et ärge oma silmanägemises kahelge, kui sel ajal Kaarsilla või Võidu silla juures mingit Taimeniga tüüpi ulpimas näete...

Suve lõpul tuleb taas Emajõe festival vms, selle raames toimuval veesõidukite paraadil oleks küll hea kaasa teha, Rebase sadama koosseisus loomulikult :)

Ja muidugi tahan Emajõe otsast otsani vallutada, pluss veel lisajõgedes ringi kolada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Apr 2008 21:55 
Eemal

Kui hr. smboards räägib tõsist juttu eeldatavast 55 sõlmesest kiirusest, siis soovitaks suve jooksul mõnest kaatrite võidusõidust osa võtta. Kalenderplaan: www.veemoto.ee

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 26 Mai 2008 12:52 
Eemal
Kasutaja avatar

smboards kirjutas:
Ja siis tahaks korra ilusat siledat merevett näha, et sisse sõidetud mootoriga 55 sõlme kätte saada 8)

näedsiis, asi polegi väga lootusetu, isegi väikse lainepudiga ja püstise katusega tuleb 51kn küll. Küll tuleb siis ideaalsetes oludes ja osava sättimisega 55 kah.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 26 Mai 2008 20:54 
Eemal
Kasutaja avatar

smboards kirjutas:
Eelmisel aastal jäigi tegemata, aga sellel aastal tahaks kaatriga ikkagi ühe Soome otsa teha. Tegelikult natuke ka mööda Eesti rannikut kolada, eelmine aasta, mis oli esimene paadiomaniku aasta, läks rohkem veespordi karja, wake jne.

Kust sa endale veespordi varustuse ostsid? Soov endale ka korralik kalipso, algajate veesuusad ja tuub osta.
Äkki soovitad midagi?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 26 Mai 2008 20:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Ise ostsin oma tormika piritalt Helly Hansenist. Ilmselt on seal müügil ka kuivülikondi. HH peaks neid ju tegema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Mai 2008 09:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Kuna ma olen paadunud purilaudur, siis on mul neilpryde 4/3 täispikk kalipso juba ammu olemas ja see on mind hästi igasuguse veespordi juures teeninud. Kunagi Extremest ostsin. Mul on muidu shortied ka olemas, 2mm titaansärk ja lühikesed püksid, aga ega ma Eestis neid eriti kasutada ei armasta, pole meil siin seda troopikat, need leiavad rakendust rohkem Vahemere kandis. Üldiselt on muid pudinaid mul kombeks Surfhousest osta, näiteks praegune Prolimiti sportvest ja kindad jms on sealt pärit. Ma eelmise hooaja lõpus panin tähele, et Surfhouse on igasugust järelveetavat kama nagu wake ja suusad ja rõngad ja põlvelauad tekkinud, mine vaata sinna.

Ma praegust wakeboardi küll ise ei ostnud, aga minu meelest on see pärit selle pundi käest: http://alleaa.ee . Heade nöörklambritega, mida on suhteliselt mugav inimeselt inimesele vahetada, seega jällegi mitte teab mis profilaud. Aga ma olengi selles vallas algaja:)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 03 Juun 2008 21:57 
Eemal
Kasutaja avatar

vahva.madrus kirjutas:
eks plaan ikka ole Väina sõita nagu aastaid juba.

aga juhendit lugedes:
http://www.kjk.ee/upload/51%20MV%202008_juhend.pdf

läheb tuju ära. pikad otsad, LYSis jälle vaid 1 grupp. ikka kotitakse väikesi. kust paistab siin see purjetamise kandepinna laiendamine, mida EJL oma kodulehel eesmärgina märgib?

On kah plaanis Väina sõita, kuid mul meeskond puudu...
:oops:

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis