Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kipper.ee "Putukate Suvemängud" 2009 13.-14.ju
PostitusPostitatud: Neljapäev, 05 Mär 2009 12:27 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
4. Kolla RJ85, 4, LYS 1.03

Kolla RJ85 nimi on tegelikult "Lust".

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 09 Apr 2009 21:15 
Eemal

Kas see üritus on siis nüüd kindel värk :roll:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 10 Apr 2009 12:37 
Eemal
Kasutaja avatar

cat kirjutas:
Kas see üritus on siis nüüd kindel värk :roll:

Ei ole, sest ei ole ju piisavalt sõnaselgeid huvilisi! Nendele paarile paadile võib jumala suvalisel hetkel tunni ajaga "ürituse" teha. No ja coocaburra Tähe võime siin kodujuures 200 meetri kaugusel suvaliselt sleppi võtta ja sõitma minna.

Ehk hetkeseis on selline, et paneme suvalise kuupäeva paika, saame lihtsalt niisama kokku, paneme trassi maha ja sõidame nõndasama. Ühesõnaga on kuupäev hetkel ikka paigas aga mingit erilist mõtet organiseerida ma ei näe. Paarkümmend inimest ja paar jahti on samahea, kui suvel käivad mul niisama sõbrad külas. Mina räägin tõsisemast orgunnist siis, kui sõiduvahendeid on 30 ja rohkem ning inimeste hulk läheb numbriliselt kolmekohaliseks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 11 Apr 2009 21:10 
Eemal

äkki on kehv orgunn, et huvi leige? või ei saa orgunnida kuna keegi pole ette huvilisi ära korraldanud?

kui lubasid - tee ära ja tee korralikult. vaata purjetamisseminari osavõtjate arvu ja mõtle ise kas meil on vähe purjetamishuvilisi. ei tasu leida vabandusi miks nüüd järku (pärast ainult ühes foorumis reklaamimist) "asi ära ei tasu".

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 12 Apr 2009 13:45 
Eemal
Kasutaja avatar

AndresA, ma olen elus liiga palju SUURE osalejaskonnaga üritusi organiseerinud, et ei hakka nalja tegema!

1. Julia, 3 inimest, LYS 0.96, mina ise, õigemini mõni sõber võiks sõita. Näiteks Oggy, saab "kauba peale " madrus Marika kaasa ja põrutagu! Pakritelt ühe jahi äratoomisest piisab, et seda meest usaldan 100%.
2. Regulus, 3, LYS 0.90?, omad sõbrad, elus palju koos purjetatud (Pulpulaatori, Julia ja Regulusega) ja viinagi joodud. Number telefonis. Julia suvi 2002 oli just nende käsutuses.
3: Gamajaon, 4, LYS 1.03, vastei teki küsimust :D Number telefonis, Gamajoniga koos esimesed meetrid sõidetud, muu pullitegemine peale selle.
4. Kolla RJ85 "Lust", 4, LYS 1.03, ainus mees, keda pole au vist isiklikult tunda.
5. Coocaburra Star, 2+ väikemees, LYS 1.14. Teame üksteist juba sünnist peale, õigemini coocaburra sünnist peale :D Vajadusel lähen jätan sõna 200 meetri kaugusel vanematele või kleebin jahile postiti peale.
6. äkki Madis Konnaga, 2-3, LYS 1.09?, jätkub punkt 2. kohta käiv. Helistan, kui vaja. Vist võib Konn kahjuks mitte löögivalmis olla sel ajal...
7. Stella või Säde või mõlemad. Tean, Lauri on käinud üritustel, numbri leian. Ikkagi tõsine vanatehnikahuviline, mitmendamat põlve.

Nii, seega on siin kirjas mehed, keda ma TEAN ja kellega on enamusega PIKEMAID "luurelkäike" tehtud. Tangaroa ei saa vette aga küll Sander kuhugi peale mahub :D Räägib Janno pehmeks ja tulevad Merelinnuga. Jne, jne. Hetkeseis siis reaalselt selline, et parimal juhul tuleks välja mõelda programm 7 aluse jaoks ehk jämedalt 30 inimese tarbeks. Sellise hulga panen ma oma onni katuse alla pehmele alusele ka magama, padja saab ka igaüks.

Saame 12 juuni hommik kell 8:00 Österby sadamas kokku (slipp olemas Stari jaoks, sisse tuleb ha Polaris, Lagle käis kogu aeg), teeme ühe ägeda tiiru elik "sõidame võidu" ja õhtuks maabume Mäeveeru õuepeal, kus ootab lõke, keldrisaun, mõni moosekant keelpillil ja ongi üritus "tulge Priidule külla". Parimale väärilise (ja kindlasti hinnalise) autasu leian ka, on tuttavaid kunstnike. :wink:
Ma võin seda täiesti niisama ka teha... õigemini selliseid üritusi toimub iga suvi mitu tükki. Kes tuleb merepoolt, kes maad pidi, õhust pole veel tuldud, kuid tahtmisel võin ühe juba lasteaiast tuttava kutsuda ultralightiga kohale. Või tegelikult, leiame "Einby Racing Team" maavaldustest ka "moosiriiulile" sobiliku pikkusega heinamaa maandumisrajaks. Võime ära ka niita.
See on siis hetkepakkumine!

8. terve armaada Haapsalu pisemaid aluseid, neid seal vähemalt 10.
9. mõni seikleja kaugemalt.

Vaat need on nüüd seltskond, kelle pärast peaks hakkama juba mõtlema, et "mida ja kuidas". Kui juba alternatiivne üritus, siis olgu ka tegevus merel mingis osas tavapärasest erinev jne. Orgunnijal peab olema FUN asja välja mõelda ja osalejatel FUN osaleda. Kui minu eesmärk oleks rämedalt pappi teenida (ehk lollide taskust raha ära võtta), siis teeks aastas 3 "tõsimeelset" rahvarallit, iga kord topiks 100K taskusse ja oleks õnnelik.

Hetkel ma tean, et maismaal ootab arvestatav hulk elunautijaid ühte sügisest suurt üritust, mille orgunn võtaks kuid. Hetkel on seegi veel vaid IDEE aga ainuüksi vastukaja on piisav, et ideed edasi arendada ja asi teoks teha. Suvine pisipurjekate FUN-üritus aga tundub, et ei ole vajalik. Kuna ple isegi teoreetilisi huvilisi, siis pole mõtet oma aega raisata.

Ja AndresA, minul ON ette näidata 10 suurt orgunnitud üritust, kus inimeste-osalejate arv kõigub 100 ja 300 vahel, vahendite hulk 30 ja 80 vahel ning pealtvaatajaid on olnud 1000 ümber. Lisaks mitu üritust, kus on minu ideed ellu rakendatud ja need on läinud täkkesse. Seega on tegu "teemaga", kus ma olen võib-olla üldse kõige rohkem "kodus" ja diletantide plädinat ei kuula. On neid targutajaid elus palju nähtud...
Kogemust 11 aastat, 12.septembrist 1998 Männiku polügoonilt alates. Kõik tehtud koos paari võitluskaaslase või abikaasaga. Saku Safari võitluskaaslased teevad nüüd Talveralli järgi Suverallit (kus sees on ka mitmed minu ideed sõidu ülesehituse poolel). Idee ei ole kunagi ainulaadne, lihtsalt tuleb maailmas toimivaid asju tunda ja need Eesti oludesse vastuvõetavasse vormi viia.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 13 Apr 2009 20:50 
Eemal

Priit unustasid ära vähemalt 3 hobie cati kui mitte rohkem.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Apr 2009 20:45 
Eemal

Priit,ma arvan,et paatidega kokkutulek pole sugugi see misrataste peal.Paadimestel kokku tulla ikka natukse keerulisem.Ma arvan,et võiksid selle ürituse ikkagi läbi viia kui juba alustasid.Saab ju siis ka kohalikud lühiraja sõidud rahvarohkemaks kui osalistel huvi on.Või lootsid sa MV tasemel ja osaliste arvuga üritust.
Kui esimene kord läheb hästi,siis järgmisel on juba kindlasti rohkem osalejaid
Vb see 50 osalejat ongi just see paras ja õige punt hakatuseks.Suure kisa-käraga asi välja hüütud ,rahvas ootab ja nüüd kök.mök on või ei ole

Kui saan aidata ,tead kuidas mind leida.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Apr 2009 00:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Täpsem info peale piisava huvi tekkimist aga mitte varem, kui märts 2009.
See oli siis 25. september 2008.

Cat, viimane postitus oli Janno poolt Reede, 26 Sept 2008 21:43 ja siis ma tõstsin ammu unustatud teema veelkord lubatud ajal esile ehk kahe postituse vahe üle 5 kuu!, Esm, 02 Märts 2009 21:34 ja tundsin ISE huvi:
Tsiteeri:
Seega, kas jätkame mõttetööd ja asume korraldusliku poole juurde või...?
Vahepeal oli absoluutne vaikus astmes N.

Peale seda on paar alust ära langenud ja 3 HobiCati lisandunud ehk kõik. Ülejäänu on mõttetu mula. Parimal juhul 10 alust ja ikka ei muutu midagi, HobiCatid võivad mu randa ka sõita, neile ei pea isegi sadamat mõtlema. Tegelikult oleks sellistele alustele eriti põnev sõitu teha, läbimispunktid laidudele...
Seega oleme ikka veel mõttetöö staadiumis. Sest vaid 4 alust on teadaolevalt hetkel Haapsalus või lähistel: Julia, Regulus, Stella ja Säde. Kolla Lust on hetkel ainus, kes vist peaks ennast kaugemalt kohale purjetama? Korralduslik pool on aga otseses sõltuvuses nii jahtide koosseisust (kasvõi süvised!), inimeste arvust kui kõigest muust. Kui lihtsalt "tavalise" lühirajavõistlusega piirduda, siis see toimub ju igal juhul ja suurem enamus plaanib seal niigi osaleda. Milleks seal sees veel mingit eraldi jama vaja korraldada... võib pärast niisama kõrtsus istuda ja mõne eriauhinna välja jagada.

Lisaks ka mõeldud jaotus:
1. klass "Putukad". Ühekerelised kiil- ja svertjahid kaaluga kuni 1,1 tonni ja purjepinnaga kuni 25 m2. Hetkel Julia, Regulus! Sorry, me sõidame niisama ka omavahel "võidu" :D Olgu, äkki väääga teoorias ka mõne Albin57 saaks ka juurde. Üks võttis sõna :D ja teise mehed on vist võidusõitjad. Äkki ka Vannina aga ei ole ju sõnaselget "jah'i" ega "ei'd" lugenud, kuigi omanik on kõva sõnavõtja. No ja siis ka "Konn" suure :?:

2. klass "Mardikad". Jahid kaaluga 1,1 kuni 1,9 tonni või purjepinnaga 25,1-30 m2. Siia kuuluvad ka vanad puukerega jahid, mille kaal läheb üle 1,9 tonni. Suurim purjepind on aga absoluutne. Peale Star'i oleks teised tavalised MV LYS-klassi võidusõitjad, kes võivad rahumeeli osaleda igal neljas purjetamiskantsis toimuval gonkal. Muidugi oleks 2 Helmsmanni ja 2 RJ85 päris põnev, lisaks siis veel teoreetilised 2 Folksu. No ja on neid teoretiseerijaid Haapsalus ju veel.

3. klass "Represseeritud lülijalgsed". 3 HobieCati.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 22 Apr 2009 15:19 
Eemal

Kui mõnel mutukal ruumi üle jääb, siis palun pakkige üks Marta ka kaasa.

ehainoo@hotmail.com

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 01 Mai 2009 01:03 
Eemal

Kui üritus toimub, siis on üks Hobie veel võistlusnimekirjas. Kui sellel nädalal kõik plaanipärastelt läheb.

8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 01 Mai 2009 10:29 
Eemal

fb topu oleks kah tulemas kui kampa võetakse

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 01 Mai 2009 22:15 
Eemal
Kasutaja avatar

thrive kirjutas:
fb topu oleks kah tulemas kui kampa võetakse

Lauri, ole kena ja kasuta vahel ka Shift nuppu. Oleks ilus lugeda, et Sa vähemalt oma paadist niipalju hoolid, et ta nime suure algustähega kirjutad :wink:
Lugupidamisest teiste foorumi lugejate vastu....

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 01 Mai 2009 23:27 
Eemal

Teemat on nüüd päris huvitav juba jälgida, et kas ikka potentsiaalne korraldaja viitsib asja ette võtta, ja mis tasemel.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 02 Mai 2009 12:30 
Eemal

Laiskus on jube asi...
FB Topu :D

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 27 Mai 2009 11:59 
Eemal

Kas ikka toimub? Olen selle ürituse ka kodukal välja reklaaminud ning
3-4 Hobie Cat 16 on kindlad tulijad. Kui saaks nüüd kinnituse, et midagi
korraldatakse, saaksin seda jõudsamalt promoda ning siis olen kindel, et
cat-e lisandub veel.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: