Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 218 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Apr 2012 09:07 
Eemal

AndresA kirjutas:
Priidu Panemised

Veski jahvatab?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 08 Juun 2012 15:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Norde taas Läänemeres :D

http://share.findmespot.com/shared/face ... Z652oFFK4u

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 08 Juun 2012 16:57 
Eemal

Kas kogu tracki on ka võimalik kusagilt näha?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 12 Juun 2012 21:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 15 Juun 2012 19:06 
Eemal

Värsket intervjuud Jaan Tättega saab lugeda Navigaatori koduleheküljel http://www.ajakirinavigaator.ee/artikli ... tas-ootusi

Navigaator Suvi 2012 hetkel veel trükis, järgmisel nädalal jõuab müüki-tellijateni.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 16 Juun 2012 01:28 
Eemal

Ja laupäevahommikuses KUKU Meretunnis siis Marko Matvere intekas :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 13 Okt 2012 20:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Siin lugu miks on pikaotsa-jahil vähemalt meeskonnaliikmetele igaühele vaja eraldi kajutit koos oma tualetiga, olgu nii väikesed kui tahes.
Ka mina pean siinkohal oma arvamust lugematute (nö mõttetute) tualettidega jahtide osas korrigeerima.
Olgu meeskond nii hea kui tahes (targad inimesed vaid suudavad end kontrollida) - pidev liigne lähedus väsitab ikka.

Tätte ütleb:
/Laevalt käis läbi 106 vahetusmeest. Meid oli meeskonnas neli ja kogu aeg oli lisaks viis võõrast inimest. Eraldi võetuna olid nad toredad inimesed, aga ülerahvastatus ja suhtlemine oli totaalne. Alguses me Markoga rääkisime, aga muutusime järjest vaiksemaks ja vaiksemaks. Lõpuks mina kadusin vaikusesse ära./

/Ma arvan, et ma pole elus Markoga nii vähe rääkinud kui selle kahe aasta jooksul. Me mõlemad tundsime, et on vähe ruumi/

/Kui Marko oli roolis, oli see mu lemmikaeg – kolm tundi. Ma hiilisin meie kajutisse ja tegin laule, pill kõhu peal./

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 05 Nov 2012 21:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Äsja lõppenud Avameelselt Jaan Tättega oli väga hea... neile, kes Tättest (päris lõpuni) aru saavad. Aga selelks on vaja pisut rohkemat, kui "vaid" merelkäiku. Selleks peab ka naispool ja eelnev elu suures piires sarnane olema.

Et seda kõike, mida tätte mõnusa eemalolekuga kirjeldas, kogeda, ei pea teps mitte kaheks aastaks parima sõbraga haisvasse kubrikusse sirmi taha magama ronima ehk kasutatud laeva kohalt ma ei muuda never oma arvamust. Aga nii targa ja meeldiva inimese jutu peale julgeks soovitada kõigile minna plaanijatele: alustage lühemaga! Vähemalt enne radikaalselt pikka minekut tehke mõni pisut lühem. Et sama tulemuseni jõuda ei ole vaja kohe ja äkitselt sellisel kombel kodust uttu tõmmata. Ja ma ei arva ka, et selleks "mina"-tundeks peab 23 päeva järjest loksuma. Sama tundeni jõuab ka oluliselt kiiremini. Aga eks kõik sõltub inimesest endast kui kaaslastest.

Vaatasin Jaani läbi teleekraani ja seda mõtet, et tahaks edaspidi valdavalt koos oma naisega rännata. Ja nägin sedasama nõutust Tema näos, mida näen peeglist. Ja 20-aastast kassi, kes koduõuelt kuhugi minna ei taha... Ja küsimust "kuidas"? Otse loomulikult ka "millega?" ja "kellega?".
Oli äraütlemata tore teleõhtu.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 218 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: