Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Pürotehnika teabepäevad
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=10&t=8075
1. leht 1-st

Autor:  Rehepapp [ Teisipäev, 25 Veebr 2014 10:02 ]
Teema pealkiri:  Pürotehnika teabepäevad

Politsei- ja Piirivalveamet ning Eesti Vabatahtlik Mere- ja Järvepääste korraldavad huvilistele 1. märtsil Pärnus teabepäeva, et jagada teadmisi ja praktiliselt harjutada pürotehniliste hädasignaali andmise vahendite (käsitõrvikud, signaalraketi, suitsupadrunid) kasutamist.
1. märtsil algusega kell 12 Pärnus Rannahotelli ja Side tänava pikenduse vahelisel rannaalal toimuva teabepäeva eesmärk on meelde tuletada ja harjutada väikelaeva varustuses oleva pürotehnika ohutut kasutamist ning utiliseerida aegunud signaalrakette, säratulesid ja suitsusignaale. Pärast teooria meeldetuletamist praktiseeritakse juhendajate käe all erinevate vahendite kasutamist.
Teabepäevale on oodatud kõik huvilised, kel vanust vähemalt 18 eluaastat, eelkõige kõik harrastusmeresõitjad ja kalurid.
Pakume teabepäeva toimumise ajal võimalust vanade signaalrakettide, säratulede ja suitsusignaalide äraandmiseks ning päästeameti demineerimiskeskus hoolitseb nende kahjutuks tegemise eest. Samas on võimalik soetada erinevaid uusi pürotehnilisi vahendeid.
Tavapäraselt on igasugused punast värvi raketid, lastuna veekogult või veekogu vahetust lähedusest, rahvusvaheline märguanne hädaolukorrast. Sel ajal, kui teabepäev toimub, tehakse selle toimumise ajal paari tunni jooksul erand ning piirivalvurite ja vabatahtlike poolt valitud ohutus kohas lastakse üheskoos rakette ning harjutatakse ka teiste pürotehniliste vahendite kasutamist.
Sarnane üritus on lähiajal plaanis ka Tallinnas.

Autor:  Rehepapp [ Neljapäev, 03 Apr 2014 11:54 ]
Teema pealkiri:  Re: Pürotehnika teabepäevad

Sel laupäeval, 5. aprillil kell 12.00 toimub pürotehniliste hädasignaali andmise vahendite õppepäev Haapsalus.

Autor:  Rehepapp [ Teisipäev, 22 Apr 2014 13:50 ]
Teema pealkiri:  Re: Pürotehnika teabepäevad

Laupäeval, 26. aprillil kell 15.00 toimub pürotehniliste hädasignaalide õppepäev Tallinnas, Stroomi rannas.

Kõik huvilised saavad katsetada säratulesid, suitsusignaale ja signaalrakette, ära kasutada või utiliseerida oma aegunud pürotehnikat ja soetada ka uusi vahendeid.

Manused:
pürotehnika.jpg
pürotehnika.jpg [ 714.82 KB | Vaadatud 2497 korda ]

Autor:  Mark [ Teisipäev, 22 Apr 2014 14:39 ]
Teema pealkiri:  Re: Pürotehnika teabepäevad

Tallinn jääb veits kaugele..

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/