Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Millised kuupäevad oleks kokkutulekuks parimad?
6-7-8 juuni 8%  8%  [ 2 ]
13-14-15 juuni 17%  17%  [ 4 ]
25-26-27 juuni 8%  8%  [ 2 ]
4-5-6 juuli 67%  67%  [ 16 ]
Hääli kokku : 24
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suvekokkutulek 2014
PostitusPostitatud: Reede, 22 Aug 2014 23:03 
Eemal
Kasutaja avatar

jätkub

Manused:
IMG_4090.JPG
IMG_4090.JPG [ 196.13 KB | Vaadatud 5519 korda ]
Faili kommentaar: Soome laht
IMG_4098.JPG
IMG_4098.JPG [ 190.09 KB | Vaadatud 5519 korda ]
Faili kommentaar: Mõne miili sai sõita piirivalve kaatri kiiluvees
IMG_4099.JPG
IMG_4099.JPG [ 181.98 KB | Vaadatud 5519 korda ]
Faili kommentaar: Viimane pilt peale seda käis laine üle esiklaasi ja fotokas sai vett
IMG_4120.JPG
IMG_4120.JPG [ 182.55 KB | Vaadatud 5519 korda ]
Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Laupäev, 23 Aug 2014 11:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Järgmisel suvel võiks täitsa mõelda sinna Märdi juurde kokkuka tekitamist.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Dets 2015 13:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Pilte sorteerides sattus üks meeleolukas hetk ülemöödunud suvest ette.
Palun, kaaskipperlased, saame talvel ka kokku! Ja järgmisel suvel muidugi!

Manused:
Faili kommentaar: Tuulevaiksel ööl
DSC_0091.jpg
DSC_0091.jpg [ 872.03 KB | Vaadatud 4823 korda ]

PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Dets 2015 20:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Ega siin aru enam ei saa pildi järgi kas on talv või suvi. Täna oli vähemalt üks puri Tallinna lahel Lennusadama all. Ettepanek on küll hea.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Dets 2015 21:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Palju siin üldse neid aktiivseid kasutajaid on alles jäänud? Tundub, et lugemas käiakse küll, sest kui tekib midagi huvitavamat lugemist siis ka kirjutatakse. Kuid peale PriitV kadumist ja FB populaarseks muutumist on kuidagi "vaikseks" jäänud.

Seega äkki kippri härra on nii armuline ja saaks PriitV bänni maha võtta ja foorumile uue elu sellega proovida sisse puhuda?
Saan aru, et PriitV läks vahel liiga "isiklikukuks" kuid tegelikult oli palju inimesi kes just tema sõna siin lugemas käisid ja ka vahel ise sõna sekka ütlesid.

Tuletan meelde, et saabuv 2016 aasta on ka Merekultuuriaasta! Minu andmetel oleme mina ja PriitV ka esimeste Merekultuuriaasta 2016 värskete märkide kavalerid :)

Pilt

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 22 Dets 2015 22:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Toetan Kussu ettepanekut PriitV-le amnestia väljakuulutamiseks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 23 Dets 2015 00:31 
Eemal

Kirge ja põlemist ehk elu on siin foorumis tõesti peale PriitV kadumist tunduvalt vähemaks jäänud. Jah, Priit läks vahest ülepiiri ja muutus solvavaks, kõrgiks. Olen nõus. Aga foorum vähemalt elas.
Iseasi, kas Priit ise tahab veel siin sõna võtta...
Ma võin teid muidugi ise igasuguste purjetamise kohta käivate küsimuste ja teooriatega tülitama hakata:) Aga pole kindel, et see elu foorumile sisse puhub.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 23 Dets 2015 01:01 
Eemal

Mis teema see nüüd on? Aaa suvekokkutulek! Kui nüüd veel paar päevakest ilma peab, siis 31.12.2015 Võrtsule paaditama kellaaeg ca 11- 15.30 Pisike talvekokkutulek ;)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 03 Jaan 2016 16:39 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Võtsin PriitV personaalteemas mõtlemisaja ja arvan nüüd nii, et tema nö taasellukutsumisega on 50:50 seis. Meeldetuletuseks, millest probleem alguse sai oli see, et mitte ainult ta ei väljendanud end pidevalt liiga äärmuslikult, vaid otsustas ühel hetkel omi postitusi väga suures mahus kustutama hakata. Siin ei ole vaja isegi mitte viidata foormi reeglitele ja üldse sellise ühisteadmuse toimivuse põhimõtetele - nii lihtsalt ei tehta! Ja seejärel olin hoopis mina see, kes tegi talle korduvaid vastuseta jäänud kõnesid, meilis ja suhtles ka vahetult, et mees - tegid vea, aga palun tee korda! Ei tema selle pärast muret tundnud, vaid naeris. On see terve suhtumine?

Seejärel konsulteerisin ca 10 teda tundva inimesega, et mis nad arvaksid sellest, kui Priidu konto sulgeda? Öeldi nagu ühest suust, et liiga sisulised tema postitused pole ja kui vaja sulgeda, siis tuleb teha. Seega seda otsust ma ei teinud ainult oma isikliku arvamuse põhjal. Foorum ei ole one-man-show. Kas see on siis elu foorumis, kui seda kasutatakse stiilis "oeh, mida see PriitV jälle kirjutanud on?".

Okei, see selleks. Tehniliselt on kasutaja taastamine ühe "linnukese" teema, aga sisuliselt midagi muud ehk ka inimese asjadest aru saamine ja tahe.

Aga muidu oleme me kõik Eesti väikelaevanduse arendajad, heade eesmärkide algatajad, huvigruppide koondajad, ärategijad. Kui kellelgi on mingi tegevuse toimivuses juba vähemalt kahtlus tekkinud, siis on see suur edasiminek ja väetis millegi uue sünnile. Tehkem kas ise või võtke minuga ühendust ja ajame oma ühist asja sedasi edasi.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 03 Jaan 2016 19:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas keegi teab miks PriitV enam kiirendusvõistlusi ei kommenteeri? Sest tema maailmas oli kiire tehnika pärit ainult USA-st ja kogu Jaapani tehnika oli tema arust mõttetu riisirakkettide park, mida igas asendis läbi mikrofoni puusalt tulistades oma madala lauba ja väga kitsa maailmavaate pealt solvata... Seejärel tekkis Eesti kiirenduspordis ajajärk, kus üheski klassis ükski USA raud enam pjedestaalile ei mahtunud...

Samas siin foorumis ta ju käib mingi uue nimega, oli see Malm, Teras või Vask vms?

Ma olen kiirenduspordis kindlasti temast kordades rohkem saavutanud, kuid merenduses olen tema kõrval kollanokk kuubis ja mul oleks temalt väga palju õppida,. Samas ma ei viitsi neid pärleid sellisest sitast küll sõeluda, nagu tema suust välja ajab.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 03 Jaan 2016 20:41 
Eemal
Kasutaja avatar

priit mõliseb alati palju ja talle meeldivad Ameerika autod, mis talle alati meeldivad. Riisikate võistlused minu meelest teda eriti ei eruta loomulikult ja ei hakkagi huvitama. Aga foorum on tõesti läinud päramootori müügi esitluseks..Vanasti vaatasin seda saiti 3 korda päevas. aga nüüd korra kuus ja s.ttagi pole muutunud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 03 Jaan 2016 20:59 
Eemal

Aga ärge vaadake, arutlege ka ise asjade üle!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 04 Jaan 2016 10:43 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

sander kirjutas:
Vanasti vaatasin seda saiti 3 korda päevas. aga nüüd korra kuus ja s.ttagi pole muutunud.

Reinz kirjutas:
Aga ärge vaadake, arutlege ka ise asjade üle!

Lisan Reinz-ile juurde ehk sanderile vastuseks, et foorumis ei ole autoreid/eeskirjutajaid/teistele sisutootjaid. Foorum ei toimi ühelt-kõigile, vaid kõigilt-kõigile põhimõttel. Pole põhjust teiste otsa vaadata, vaid ise aktiivsem olla. Jõudu!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 04 Jaan 2016 21:59 
Eemal

Priidul on kuldne omaduste kombo: aktiivne ja emotsionaalne, anne tekitada intriige ja panna mõtted liikuma.
Nagu näha, siis teist sellist entusiasti ilma peal ei leidu.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 05 Jaan 2016 18:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Ka minul vajus see foorum kahjuks aktiivse huvi sfäärist vahepeal välja. Aga minu puhul sai piduriks hoopis see, et peale upgrade kadus esilehelt see live foorumiteemade kajastus ära ja selline silmanurgast pidev jälgimine ning millegi huvitava märkamisel vahelehõike poetamine muutus minusugusele mugavale inimesele lihtsalt võimatuks. Nüüdseks paistab asi esilehel tagasi olevat. Eks näis, kas vahepeal FBga rohkem juurdumine sai mu siit orbiidilt minema või taastub harjumus.

Mis Priitu puutub, siis tema puhul on tegu mingi põhimõttelise otsusega ja nagu ta isiksusena on , sarved seinas kinni, vaevalt ta siia tagasi pöördub. Vähemalt nii ta mulle silmast silma kohtudes ja maast ja ilmast lobisedes on öelnud ( sarved lisasin ise seina sisse ). Aga see eest postitab ta oma seisukohti FB ridades ja märksa kombekamalt kui ta siin hoogu sattudes kippus tegema :D
Eks ta jah siin ikka kohati läks kuumavereliseks dzigitiks kätte ära :P Või mereröövliks kui see paremini passib.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: