Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Millised kuupäevad oleks kokkutulekuks parimad?
6-7-8 juuni 8%  8%  [ 2 ]
13-14-15 juuni 17%  17%  [ 4 ]
25-26-27 juuni 8%  8%  [ 2 ]
4-5-6 juuli 67%  67%  [ 16 ]
Hääli kokku : 24
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suvekokkutulek 2014
PostitusPostitatud: Teisipäev, 05 Jaan 2016 19:40 
Eemal
Kasutaja avatar

Hea Mark! Sinu loobumine oleks Kipperi foorumile kordades suurem õnnetus, kui Priit V ära langemine! Sul on pea alati midagi praktilist ja olulist öelda, kedagi solvamata! :D Ära siis, palun, uhkeks mine! Ja ikka edu edaspidiseks! Nii paistab minu arvutist... :)

Viimati muutis Rooli Robi, Kolmapäev, 06 Jaan 2016 17:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 08:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Aitäh, Robi. Ei lähe uhkeks :D.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 14:29 
Eemal
Kasutaja avatar

Kipper kirjutas:
Meeldetuletuseks, millest probleem alguse sai oli see, et mitte ainult ta (PriitV, Meerschweini täpsustus) ei väljendanud end pidevalt liiga äärmuslikult, vaid otsustas ühel hetkel omi postitusi väga suures mahus kustutama hakata.

Vabandage, kui mu mälu mind petab, kuid minu meelest sai see alguse hr Kipperi algatatud teemast 'PriitV isik' vms. Ridadest ja ridade vahelt lugesin välja, et teema tegemist ajendas GT50 kursuse jätkuõhtult alguse saanud mõttevahetus. Selle teema arendus (sihuke koolikiusamise touch'iga) viis PriitV oma postituste kustutamise ja foorumist lahkumiseni.

Parandage, täiendage.

PriitV postitused olid mõnikord tüütud, ründavad, lahmivad, aga alati põhjalikult läbitöötatud ning seetõttu ka mõtlemapanevad ja inspireerivad. Pean tunnistama, et tunnen neist tegelikult puudust. Priit suutis tõesti siinset diskussiooni üleval hoida.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 16:17 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Meerschwein kirjutas:
Kipper kirjutas:
Meeldetuletuseks, millest probleem alguse sai oli see, et mitte ainult ta (PriitV, Meerschweini täpsustus) ei väljendanud end pidevalt liiga äärmuslikult, vaid otsustas ühel hetkel omi postitusi väga suures mahus kustutama hakata.

Vabandage, kui mu mälu mind petab, kuid minu meelest sai see alguse hr Kipperi algatatud teemast 'PriitV isik' vms. Ridadest ja ridade vahelt lugesin välja, et teema tegemist ajendas GT50 kursuse jätkuõhtult alguse saanud mõttevahetus. Selle teema arendus (sihuke koolikiusamise touch'iga) viis PriitV oma postituste kustutamise ja foorumist lahkumiseni.

Parandage, täiendage.

On tõsi, võib selle siia juurde liita küll. Selle sisu oli mõeldud nö vahekokkuvõttena ja tegelikult ka motivatsiooni ning ärgitusena, et PriitV - hakka nüüd lisaks lobisemisele midagi reaalset väikelaevanduse teemas tegema (või taas tegema). Ta tahtis seda lugeda aga 180 kraadi teisiti, kuid sellega saagis ta selle sama oma stiilis oksa läbi, millele ta teisi pidevalt istuma pani.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 18:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Panen siis siia FB seinale äsja postitatud Priit veski kommentaari !
Kuna mulle vihjati, et minu personaalküsimus on jälle või siis veelkord päevakorrale tõusnud, olen sunnitud siin vastama. Tore on, lugesin arvamused läbi, tänan. Keegi võib selle siis foorumisse kopida, et teema lõpetatuks lugeda.

Millest sai asi "alguse" : ikak lõputust vingumisest, et pildid liiga suured, tekstid liiga pikad (ja liiga põhjalikud, faktidele, viidetele, täiesti iskikele kogemustele ja paljus omaenda fotoarhiivilejne toetuvad) - ei saa idiootsest telefonist lugeda. Jah, ei olnud kiirtoit....

Kusjuures siiani ma tegelikult pole teatud solvumisest üle saanud ja seetõttu on jäänud mistahes minu kirjutised ja fotoreportaažid põnevatest paikadest, mis on kõik purjetamisega ja purjekatega seotud, ikka väga kidakeelseks ja väheseks.

Eks on ju veel omajagu sõidetud ja käidud kohtades, kus absoluutne enamus käinud pole, tehtud ja nähtud ja käega katsutud aga las olla. Ma usun, et see 10 aastat foorumit inspireeris paljusid, tegi meid kõiki targemaks ja mina tunnen ennast seega hästi! Keda pani mõtlema, keda otseselt tegutsema, kes küsis nõu või küsib siiani, kes küsib abi ja ka saab seda - ausõna, mul on kõik kõige paremas korras ja veel paremini! Seda just merenduse vallas.

Vaatab, palju tuhandeid meremiile 2016 lõpuks tuleb, 2015 jäi number u. 2100 peale püsima ja kaugeim koht, kus jalg kaipeale astus, oli Cascais. 2 toodud, 1 viidud. Uusi sadamaid lisandus nimistusse veel mitmeid, paljud neid kuulsadki, ammu ja isegi korduvalt käidud kohti sai ka külastatud.

Lihtsalt oma lõbuks ja hobiks tehtud - mina julgen sirge seljaga Merekultuuriaastale vastu minna! Häbenema ma ei pea. Tehke paremini, kui oskate või suudate. Pole ka isand Kipperile midagi ette heita ja ma isegi ei küsi, kes need "10 mind TUNDVAT" tegelast olid. Minu tundmiseks ei piisa kolmest sõnast viie õlle kõrvale... Tegi mis tegema pidi ja nii lihtsalt on.

Mina olen elus ja foorum suremas, tqhq foorumil läks halvemini: isand Pärtel Rõõs, kes ka seal bänne saanud aga lugematuid USA-raua fänne inspireerinud, suri kahjuks lihtsalt noore Mehena ära ja foorumis on vaikus. Ka mina ei käi seal enam tihedamalt, kui kord kuus.
Ilusaid sõnu lugeda on elusast peast muidugi parem (tänud, kes Te minu persooniküsimuses häid sõnu olete öelnud), see jäi Pärtelil kahjuks kuulamta: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=43024

Aga tagasiteed ei ole. Ainult edasi

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 18:37 
Eemal
Kasutaja avatar

See 2014 aasta suvekokkutulek on ikka hiiglama kuum teema :lol:

Muide, Priidu purjetamistest saab ikkagi ta FB seinalt lugeda. Ja pilte ka vaadata. ja teate mis! FB nudib ise kõik pildid täpselt paraja suuruse peale, nii et vana ei saagi üldse mingeid lõuendeid üles riputada. :lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 19:30 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Mark kirjutas:
Muide, Priidu purjetamistest saab ikkagi ta FB seinalt lugeda. Ja pilte ka vaadata. ja teate mis! FB nudib ise kõik pildid täpselt paraja suuruse peale, nii et vana ei saagi üldse mingeid lõuendeid üles riputada. :lol:

Foorumi viimasest uuendusest alates on siin ka nudija lisa olemas ja toimib kenasti.
See teema oli tal lihtsalt loetelu pikemaks venitamiseks öeldud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 20:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Kui veel faili algsuuruseks võiks üle 1MB olla, oleks veel parem. Ma olen mitu pildipostitust pooleli jätnud - no ei viitsi teises arvutis Fotopoega pilte töödelda...

Unistan...

Aga Priidule - FB on suremas. Tule ikka vaiksemale veele, kus purjed paremini peegelduvad.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 06 Jaan 2016 20:36 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Muhv kirjutas:
Kui veel faili algsuuruseks võiks üle 1MB olla, oleks veel parem. Ma olen mitu pildipostitust pooleli jätnud - no ei viitsi teises arvutis Fotopoega pilte töödelda...

Tegin seadistust paremaks - nüüd võib fail 2 korda suurem olla ehk 2 MB.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 99 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: