Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tagasiside Muhu Väina regatile ja ettepanekud
PostitusPostitatud: Reede, 26 Aug 2005 09:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev, 11 Nov 2003 18:15
Postitusi: 1305
Olev Roosma loal panen siia üles kirja, mille sel aastal Muhu Väinas osalenud kaptenid said. oodatakse tagasisidet ja konstruktiivseid ettepanekuid. loodetavasti vaatavad vastavad asjamehed ka siinset lehte - nii et ka ses lõimes võib vast teemat arendada.

Tsiteeri:
HEA PURJETAJA!
48.Muhuväina Regatt on möödas.Uued on tulekul.
Praegu on Sul kindlasti värskelt meeles kogu võistlus kõigi heade ja halbade külgedega.
Organisaator tahab alati teha parimat, aga välja tuleb ikka nii nagu tuleb.
Selleks,et järgmised regatid õnnestuksid paremini,et distantsid tuleks huvitavamad ja kalda pealne elu oleks lustakam oleks tore,
kui Sa paned kirja oma arvamuse viimase regati vigadest ja omad ettepanekud mida võiks tulevikus muuta või paremini teha.
Saadud info katsume EJL avamerepurjetamise komisjonis läbi arutada ja püüame välja töödata põhimõtted,milledest
peaks meie avamere purjetamine läheima 4-5 aasta jooksul kindlasti kinni pidama.Siis tekkiks meil kõigil võimalus paremini ja
tagajärjekamait oma jahte ettevalmistada,oleks optimaalsemalt võimalik stardigruppe moodustada j.n,.e.

Panen siia kirja mõned küsimused, aga iga Sinule heana tunduv mõte pane kindlasti ka kirja.

1.Milliseid puudusi märkasid võistluste organiseerimises, võistluste tegelikus läbiviimises

2. Milliseid puudusi täheldasid kohtunike tegevuses.

3. Millised on Sinu ettepanekud stardigruppide moodustamiseks.

4. Milline on sinu arvamus distantside kohta:kas teha vaheldumisi pikemaid etappe ja lühirada

5. Mida arvad õhtustest koosviibimistest?Kas on mõtet üritada organiseerida võistlust nii,et ka pereliikmetel oleks etappide sadamates mingit huvitavat tegevust?

Kui oled valmis aitama kaasa edasiste regattide paremale kordaminekule, ole kena ja pane omad mõttes siia kirja ja saada lisatud ümbrikuga teele.
Võid seda teha ka elektroonilisel teel: olev@kjk.ee
Ja võid seda teha ka fax ile :6239028 või telefonidel 6239154 või 5045182.
Aga ühise ürituse nimel tee seda kindlasti!
Mõnusat purjetamist soovides
Olev Roosma
EJL avamerepurjetamise komisjoni liige.Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 26 Aug 2005 22:45 
Eemal

Liitunud: Reede, 05 Dets 2003 21:59
Postitusi: 1440
Asukoht: Haapsalu
Väin on jah hea ja mõnus võidusõit,aga kuulda ja näha pole sellest mitte kuskil ,kuigi Eesti meistrivõistlused avamere purjetamises.Ei olnud minu teada ka mingeid sponsoreid seda sõitu toetamas.See eest on aga regatte kus neid on jalaga segada.

Stardi grupid võiks olla klaaside kaupa või siis lys 0,5 vahedega grupid.Väide et mida suurem grupp seda huvitavam ei pea minu arust küll paika.Ka see on jama et ei jõuta starti anda suuremale gruppide arvule.Ned samad mehed kes praegu kohtusaksteks peaks mäletama palju oli stardigruppe(8!) :roll: .

Distantsid olgu kohased avamere purjetamisele, kaigaste vahel sõita saab mitmel pool kolmapäeviti .

Üritusi ja rahva ligi meelitamist peaks loomulikult rohkem olema,ehk tuleb siis ka sponsoreid ja auhinna fondi javäärilised auhinnad võitjatele.


Praeguse seisuga on meedia jaoks puu otsast pudelisse k******e suurem sport kui purjetamine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 09 Nov 2005 11:40 
Eemal

Liitunud: Reede, 26 Mär 2004 12:30
Postitusi: 37
1. Muhu Väina Regati organiseerimises puudusi ei märganud, pigem vastupidi, väga hästi oli korraldatud toitlustamine.
2. Kohtunike tegevus väga ok väljaarvatud juhendi ettevalmistuses tehtud kontrollaja viga!
leian, et õigustatud oli ka hilisem vea parandus olenemata osade purjetajate vastuseisust sellele.
Loodame, et tulevikus ei ole vajadust enam juhendi muutmiseks tagant järgi.
3. Stardigrupid peavad jääma selliseks nagu nad olid. Vastavalt osavõtjate arvule saab teha kuni 3 gruppi põhimõttel, et kõik grupid oleksid enam vähem võrdsed. Meie regioonis on IMS arvestussüsteem enim levinud ja seega ennast õigustanud.
Stardigrupid moodustatakse ka mujal samal põhimõttel. Selge on, et on jahte mis oma väärtuse ja käigu poolest on teistest paremad aga see jääb alati ja igalpool. Sama võistlussüsteem naabritega arendab meid ja meie jahte suunal kus saame ka väljaspool sõita ja seda aasta aastalt edukamalt. Kui me arendame oma purjetamist näiteks liinil Ridase oma IMS siis me ei jõua sellega oma kodust kaugemale. Eesmärk võiks meil ju olla, et oma koduse tegevusega loome aluse mille pealt saavad energilisemad ka väljapoole liikuda ja Eesti purjetamist mujal esindada.
Lisaks veel kui gruppides on 20 ja rohkem jahti siis see loob konkurentsi mis motiveerib ja arendab kogu meie avamerepurjetamist.
Kui aga on osalemas klassijahte 5 või enam siis loomulikult on mõtekas sõitjate huvi ja alaliidu soovi korral lubada sõita klassi - seda aga vaid klassimääruste kohaselt (ehk ei mingeid ajaparandussüsteeme)
4. Sellised poollühikesed distantsid on iseenesest toredad aga võiksime meeskonnatöö arendamiseks ja ka vähe virgutuseks teha näiteks rajasõitude päeva ehk vastavalt ilmale näiteks 3 - 5 rada.(see peaks siis olema korralikult läbiviidud, märgid, stardiliin jne - eeldab kohtunikepaate jne) Ajaliseks sobituseks võib teha IMS 1 ja 2 teevad 3 ringi IMS3 2 ringi.
Vastukaaluks võib teha ka ühe pikema sõidu näiteks - 100miili. Arutada võib veel kas teha rajasõitude tulemus üheks, läheksid arvesse kõik rajad või saaks 1 rajasõidu maha visata.
Pika sõidu väärtus võib ju ka tsipa suurem olla ehk võistlused on vastavalt pikkusele ka erineva väärtusega nagu IMS
programm tavaliselt ette näeb.
5. Iga etapi autasustamine võiks olla õhtuti mingi kindel kell koos näiteks tasuta õllega mis tooks rahva kohale.
Pereliikmetele meelelahutust oragniseerima ei ole vast mõtet hakata pigem suunaks selle energia võistluste läbiviimisele.
Kui on tegemist EM siis on prioriteet sportlikus.
Kui aga on soov rohkem auhindu jagada võib seda teha eriauhindade vormis, kas või näiteks parim Ridas jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Dets 2005 20:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev, 11 Nov 2003 18:15
Postitusi: 1305
mina kirjutasin sedasi:

Tsiteeri:
1.Milliseid puudusi märkasid võistluste organiseerimises, võistluste tegelikus läbiviimises
Info võistluste läbiviimise kohta liigub vaid jahtklubide kaudu. Puudub asjalik regati kodulehekülg. (info EJKLi ametlikul kodulehel uueneb aeglaselt ja avamerepurjetamine upub muude rubriikide hulka ära). Küllap pole raske leida entusiaste kodulehega tegelema.

Tegelikus läbiviimises torkas silma ebamäärasus. Näiteks vastuvõtt Paldiski sadamas – süüa saamiseks pidi orienteeruma läbi inimtühja, valgustamata linna. Ei olnud inimväärseid pesemis- ja tualetikasutamisvõimalusi (mõned õnnelikud pääsesid sadamatööliste riietusruumidesse dushi alla, kuid seda õnne polnud kauaks)
Või siis viimane etapp Roomassaare-Kuressaare, kus polnud lõpuni selgust, millisesse sadamasse siis lõpuks minnakse. Sedasi lõpetaski osa jahte Kuressaares, osa Roomassaares.

Meediaplaan puudub – kunagi kajastati Muhu Väina regatti jooksvalt raadios, aga nüüd? Tuleb tekitada huvi meedias – vastavate kontaktidega purjetajaid peaks ju leiduma?

Üldiselt tundus organiseerimine ajast ja arust. Kindlasti on võimalik leida toetajaid regati paremaks organiseerimiseks.

2. Milliseid puudusi täheldasid kohtunike tegevuses.
Kohtunikud võiksid alati teavitada võistlevaid jahte kontrollaja täissaamisest (võiks olla lausa juhendisse sisse kirjutatud?) – mitte vaid siis kui selleks tuju olema juhtub. Eelmisel regatil võisteldi mitmel korral, teadmata et kontrollaeg ammu täis. Telefonid on ju igas jahis olemas ja kohtunikel numbrid teada.

3. Millised on Sinu ettepanekud stardigruppide moodustamiseks.
Stardigrupid moodustada ühesuguste käiguomadustega jahtidest. Näiteks ei ole võimalik kokku panna folkboote (LYS0,97) ja Polarisi (1,09) – ära kaob võistlemise mõte – võistelda teiste jahtidega. Võisteldakse kellaga, mitte konkurentidega.
Ebaõiglus stardigruppide moodustamisel mõjub ka väiksemate jahtide osalusele Muhu Väinas – ei tulda, kuna ei ole stardigruppi ja suurematega koos olla ei taheta. Samas, ei moodustata stardigruppi, kuna pole (korraldajate arvates) piisavalt jahte.
See surnud ring tuleb murda – kui me tahame, et eesti purjetamine läheks skandinaavia (väikeste jahtidega laia kandepinnaga), mitte ladina-ameerika teed (võistleb vähem, ülikalleid jahte).
Ilmselt ei sel ega järgmis(t)el aasta(te)l osad jahid paratamatult ei ole mitmetel põhjustel end ORC süsteemi mõõtnud. Neile tuleks anda võimalus sõita LYS-i grupis, koos teiste sarnaste alustega. Teen ettepaneku moodustada peale IMS/ORC-i stardigruppide ka 2 LYS-gruppi: palliga kuni 1.05 ja suuremad – tingimusel, et gruppi koguneb vähemalt 6 jahti.

4. Milline on sinu arvamus distantside kohta:kas teha vaheldumisi pikemaid etappe ja lühirada
Üks lühirajaetapp Väinas on piisav. Kohalikud klubid korraldavad seeriavõistlusi niikuinii – Väina tullakse ikka avamerepurjetamise pärast.
Küll aga võiks rohkem diferentseerida erinevate stardigruppide distantse – aeglasemad jahid peaksid sõitma lühemat teed pidi kui suuremad. Seda tendentsi marsruudi plaanimisel oli viimasel Väinal ka märgata, kuid head ideed peaks veelgi arendama!

5. Mida arvad õhtustest koosviibimistest?Kas on mõtet üritada organiseerida võistlust nii,et ka pereliikmetel oleks etappide sadamates mingit huvitavat tegevust?

Kui võistlused korraldatakse nagu praegu, ei ole meie laeva meeskonnal koosviibimistele asja. Hea, kui kontrollaega jõuab ja sadamas süüa/end välja magada saab.
Pereliikmetetele võiks midagi organiseerida küll – et aeg purjetajaid oodates liiga igavaks ei läheks. Tutvumine kohalike vaatamisväärsustega, näiteks, purjetamisalane loeng mõnelt asjatundjalt – kommentaaridega, mis parasjagu merel olevas laevastikus toimub jne.


Viimati muutis vahva.madrus, Kolmapäev, 14 Dets 2005 09:48, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Dets 2005 23:35 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev, 29 Apr 2004 12:32
Postitusi: 4016
Asukoht: Tallinn/Noarootsi
Kuna ise "osalesin" koos Sebijaga absoluutselt kõige väiksema kiiljahiga, mis Eestis peaks olema, ainult pildistajana ja sedagi vaid Lehtmas, siis palju sõna ei võta. Paar rida julgustas kirjutama vahvamadruse kirjatükk ja seda just igasuguse kajastamise poolelt.

Just see purjetamise kajastamine. Muhu Väin on tore asi. Tore, et keegi ikka veel viitsid seda korraldada, kuid tõesti, "vene aeg" on läbi ja juba täna peaks poole aasta pärast toimuva suurvõistluse meediaplaan suures piires paigas olema. Tegelik elu on see, et erinevate purjetamisvõistluste korraldajate poolt on informatsioon NULL. Ainult Pärnu Postimehe ja Joel Kuke najal purjeelu ei edenda. Olgu selle HobiKlubi ilmumiskorralikkusega, kuidas on, kuid elektroonilisse postkasti oleks pidanud vähemalt ÜKS teadegi potsatama. Aga seda ei ole tulnud. Vastukaja olen saanud ainult nõudmise peale(MuhuVäina tulemused) pluss Joeli saadetud lugu. Kõik. E-mailiga pressiteate saatmine ei maksa midagi. Sinna juurde üks korralik pilt ja ma võin kihla vedada, et enamus Eesti ajakirjandust trükiks suurima heameelega neid tulemusi ja teateid ka ära. Seejuures ei KEELA mitte üks meedia pressiteateid saata ka meeskondadel või sõpruskondadel.

Omaette teema on EJL ja nende koduleht puri.ee.
Andku mulle seltskond võistluspurjetajaid andeks, kuid minu hinnangul on EJL'i tegevus olnud oma spordiala propageerimisel suhteliselt küündimatu! Kui alaliidu kodulehelt ei leia mitte ühte tulemust, kui seal praktiliselt puudub informatsioon, siis ei ole EJL oma ülesannete kõrgusel ja peaks oma "eriti vägevasse" Eesti Jahtklubide Liidu arengustrateegiasse esimese punktina sisse kirjutama INFORMATSIOONI LEVITAMINE JA KAJASTAMINE. Tore, et koosolekud toimuvad ja nende üldsõnalised protokollid ka saadaval on. Aga sellest on vähe, kohe kole vähe, et mingistki meediaplaanist ja infovahetusest võiks juttu teha. Tore on lugeda, et Alexela meeskond(mingid nimetud johndoed???) on aasta kiiljaht aga kurat, MILLE EEST? Kus sa sellega, et alaliit oleks võtnud vaevaks ja Eesti elanikkonda X-99 jahtide MM'i 2. koha saavutanud jahi kohta kasvõi kolme sõna kuhugi panna. Jne, jne.
Kuna ma oma töös olen sunnitud väga erinevate spordi- ja hobialaliitude kodukaid külastama, siis puri.ee on konkurentsitult mõttetuim koduleht infosaamise kohana. Kogu aur on läinud kenale välimusele, sisupool on olematu. OK, loed ajaloo läbi, väga hea! Vaatad juhtkonna ka üle. Aga nüüd tekib suurem huvi, tahaks mõnda tuttavat nime leida, last kuhugi trenni panna, äkki hoopis ise merele pääseda. Avad lingid ... ja seal ei ole MITTE MIDAGI!!! Võtad lahti kalendri, loodad võistluse nimel klõpsates midagi teada saada... aga suur tühjus valitseb! Paned otsingusse tulemused, saad 9 vastust, millest enamus suunavad võõrkeelsetele lehekülgedele. Ja siis imestatakse, miks keegi ei too lapsi purjetama, miks sponsorid raha ei anna, miks keegi purjetamisest ei kirjuta või pilti ei näita?
Kogu selle kõrval peaks Kipperile andma personaalse autasu vabatahtliku purjetamiselu edendamise ja infovahetuskeskkonna tekitamise eest. Lisaks peaks autasu andma Saaremaa Merispordi Seltsile sellise kodulehe tegemise eest, milline peaks vähemalt olema ka puri.ee.

See oleks ka minu uusaastasoov KÕIGILE purjetamishuvilistele: palju rohkem infovahetust uuel hooajal!

_________________
Micro "Julia" EST 128. Täitsa kuival maal maja taga...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2005 01:10 
Eemal

Liitunud: Pühapäev, 21 Nov 2004 11:43
Postitusi: 217
Asukoht: Tallinn
Teen ettepaneku loobuda igaaastastest MV särkides, mida kapp niigi täis.
Selle raha eest võiks igas sadamas vähemasti WC-d olla.
Ei olnud naljakas kui Paldiskis vilkuriga turvamees inimesi taga ajas.
Aga minna oli ainult linna keskväljakule oma asja ajama.
Mõned aastad tagasi olid küll teisaldatavad peldikud Paldiskis bufetist rääkimata.

Veel panen ette, et oleks omaette puupaatide klass või mitu LYS'i all.
Ülejäänutel oleks minu meelest aeg ammu ORC/IMS'i kolida.
Kui Sailing Anrchy väidab IMS'i kogu aeg vananenuks, siis lätlased
sõidavad veel VAR'iga (IOR'i derivatiiv).
Olen selle üle palju vaielnud ja minu meelest on ORC vastaseid
kahel põhjusel:
a) täpsemal mõõtmisel (ORC/IMS arvestab rohkem asju kui LYS) peab mõni mees hakkama paremini purjetama
b) paljud (ka kogenud purjetajad) ei teagi, mis on ORC/IMS, kust seda saab või, et see üldse olemas on.

Oli mul juhus, et laenasin suvel paarilt Polariselt spinnipoomi - no ei olnud nad kuidagi J-ga samas mõõdus.
Mõni meie omast lausa 15cm pikem aga LYS'is üks kama kõik. Või on Polaristel mastid eri kohtades...

Siin liikus info ka Watergate võimalikust lülitamisest MV üheks etapiks.
Minu meelest ei saa see küll kuidagi toimida, sest sellisele etapile oleks
vaja juba kahte meeskonda. Tavaliselt ju paljud sõidavad seda laenatud
meestega. Ja ega pärast sellist pingutust kohe enam merele kipugi.

Sai pikk ja virisev jutt.
Tegelikult on ju MV üks suve tippsündmusi ja pole asja, mida ei saaks paremini teha.
Ma olen aru saanud, et sommidel ja lätlastel lausa kade meel sellise
ürituse üle.


Viimati muutis Vender, Teisipäev, 13 Dets 2005 01:31, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2005 01:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev, 08 Dets 2003 05:35
Postitusi: 748
Asukoht: Tallinn
PriitV kirjutas:
Ja siis imestatakse, miks keegi ei too lapsi purjetama, miks sponsorid raha ei anna, miks keegi purjetamisest ei kirjuta või pilti ei näita?
Purjetamistrennide kohta saab infot KJK teadetetahvlilt ja netilehelt KALEVI PURJESPORDIKOOL
Suuremate jahtide võistlustulemusi saab kaKJK kodulehelt kalendri alt.
Klassisõitude tulemused ja pildid on rahvusvaheliste klassiorganisatsioonide kodulehtedel.
Võistkondade kodulehtedest torkab silma Veesaar & Saaring 470 team
Uue aasta koond võistluskalenderpeaks tulema jaanuaris.
Purjetamisuudiste koond sportnetist

Kui ei viitsi kammida jatklubide ja jahtlkubide liidu kodulehti, siis abiks oleks RSS kasutamine uudiste sündikeerimiseks. Kahjuks eesti purjetamise netilehed peale Sportneti keegi ei toeta RSS-i veel.

Uudiste tekitamise osas ei teagi mis suurem probleem on kas sissetoksitud uudiste edastamine, koha puudus kuhu edastada või uudiste sissetoksimise ja avaldamise teema. Asjaosalised võiksid siinkohal ise kommenteerida ja huvilisi kaasata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2005 02:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev, 29 Apr 2004 12:32
Postitusi: 4016
Asukoht: Tallinn/Noarootsi
Kõige parem lakmuspaber on Delfi Eesti spordiuudised. Kui EJL on suutnud mingi info sinna paisata, siis on see ka veebi jõudnud ja mitmeid kommentaare saanud. Olen seda jälginud, näiteks Muhu Väinast ei olnud Delfis sõnagi! Õnneks kirjutati mõned korrad Randmaast aga seda ma ei oska arvata, kuspoolt see inff Delfisse jõudis.
Purjetamine on klassikaline spordiala, lisaks veel ka Olümpiamängude distsipliin. Midagi pole teha, Eestis on lugu nii, et "kui sind pole delfis, pole sind olemas". Purjetamist samahästi, kui poleks Eestis olemas. 1980 aasta "rasval" aastal 2006 ei ela.
Isegi Netisse otsisõnaks purjetamine lüües saad lugematu arvu teenusepakkujaid, mitte esimese asjana puri.ee :( Need on väikesed asjad, millest saavad alguse suured asjad. Meie siin ei tohi mõelda, et "me ju leiame ja teame". Keskmine inimene ja netikasutaja on loll, parimal juhul lööb ta just sisse sellise otsisõna. Spordi alt otsimise oskus on juba "kõrgem pilotaaz". Aga täna pole puri.ee saidile jõudmisest suurt kasu, sest sealt ei saa merevõhik just kuigi targaks ega jõua õigete asjadeni. Mina siiralt loodan, et Liidu juhatus koos webmasteriga suudavad need mõned tühised asjad korda ajada. Kõigepealt info edastamise kohustus klubidele-korraldajatele, siis veebitegijale nende operatiivne ülesriputamine ja pisike kokkulepe Netiga. No ja teise asjana peab nii suur spordiala, kui seda on purjetamine, raudselt evima palgalist PR inimest, kes uudiseid igale poole edastab. Ma usun, et pooled probleemid kaoksid iseenesest ka Muhu Väinast(raha!), kui spordialal või hobil on piisavalt meediakajastust. Ma saan aru, et on mitmed "jõud", kes omavahel just kõige lõbusamalt läbi ei saa. Alaliit selleks ongi, et korda hoida. Praegu on Eestis "tegijad igipõlised ugrialad" curling, sumo, rendzu jms poolabsurdi sport. Baruto ruulib aga kasvõi Randmaa nime ei suuda 99% inimestest millegagi seostada. Vast 14000 inimest teab midagi Ice-Optist, 470'st jne...

_________________
Micro "Julia" EST 128. Täitsa kuival maal maja taga...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 14 Jaan 2006 03:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev, 23 Dets 2003 12:18
Postitusi: 862
Asukoht: Tallinn
3. Stardigrupid peavad jääma selliseks nagu nad olid. Vastavalt osavõtjate arvule saab teha kuni 3 gruppi põhimõttel, et kõik grupid oleksid enam vähem võrdsed. Meie regioonis on IMS arvestussüsteem enim levinud ja seega ennast õigustanud.
Stardigrupid moodustatakse ka mujal samal põhimõttel. Selge on, et on jahte mis oma väärtuse ja käigu poolest on teistest paremad aga see jääb alati ja igalpool. Sama võistlussüsteem naabritega arendab meid ja meie jahte suunal kus saame ka väljaspool sõita ja seda aasta aastalt edukamalt.
Vot see variant kohe mitte ei lähe.
Ole köva mees ja mine vöistle carteriga veerandise vastu. :evil:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: tagasiside Muhu Väina regatile ja ettepanekud
PostitusPostitatud: Teisipäev, 24 Jaan 2006 17:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev, 08 Dets 2003 05:35
Postitusi: 748
Asukoht: Tallinn
vahva.madrus kirjutas:
Olev Roosma loal panen siia üles kirja, mille sel aastal Muhu Väinas osalenud kaptenid said. oodatakse tagasisidet ja konstruktiivseid ettepanekuid. loodetavasti vaatavad vastavad asjamehed ka siinset lehte - nii et ka ses lõimes võib vast teemat arendada.
osalemistasu võiks sõltuda jahi pikkusest ja auhinnafond vastava gruppi stardimaksude summast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 24 Jaan 2006 18:09 
Eemal

Liitunud: Pühapäev, 21 Nov 2004 11:43
Postitusi: 217
Asukoht: Tallinn
Potermann kirjutas:
kirjutas: osalemistasu võiks sõltuda jahi pikkusest ja auhinnafond vastava gruppi stardimaksude summast.

Igati väärt mõte ainult, et MV-s vist on osalemisel ikka inimeste arvu maksustatud.
Aga klubisõitudel võiks väikestel ikka odavam olla.
Olen ise mõne potentsiaalse tulijaga rääkinud, kes stardimaksu probleemiks peab.
Kui me kõik rikkad oleks, siis oleks ju kõigil LadyBird'id.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tagasiside Muhu Väina regatile ja ettepanekud
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Jaan 2019 09:14 
Eemal

Liitunud: Teisipäev, 13 Sept 2016 17:51
Postitusi: 137
Ei hakanud uut teemat tegema, sobib siia.

10.jaanuar 2019
Muhu Väina ametlikel veebilehtedel (traditsioonilisel ja FB omal) on info nii olematu, et tekib tunne kas organisaatoreid sunnitakse seda tegema?
1. Logo on senimaani 2018 (hea et enne 2018 starti vähemalt muhu saar Eesti kaardile tagasi pandi)
2. Detsembris lubatakse võistluskutset (2018 ilmutati vähem kui 2 kuud enne starti)
3. Ajaloendur loeb aega regati alguseni 06.juulini, see on muidugi kõige väiksem mure. Siiski FB lubab alguseks 13, aga veebileht 12.juuli

Tegelikult oleks potensiaalse osalejana huvi plaane teha ja teistele meeskonnaliikmetele osavõttu "maha müüma" hakata ja mingitest osalustasudest ja -kuupäevadest rääkima hakata. Paljud korralikud tahavad näiteks jaanuari lõpuks tööandjale oma puhkusepäevad edastada.
Minul jäigi eelmisel aastal osalemata viimasel hetkel kirveks keeratud mõõdukirja ja oluliselt tõusnud regatitasu pärast. No ei saanud teisi kampa. Kahekesi enam ei meeldi regatil reisida, meeskonnaga on huvitavam.

Mu poolest võib keegi sama teema purjetamise FB-sse panna, kui on alust arvata et kellegile korda läheb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tagasiside Muhu Väina regatile ja ettepanekud
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Jaan 2019 09:42 
Eemal

Liitunud: Pühapäev, 21 Nov 2004 11:43
Postitusi: 217
Asukoht: Tallinn
Siin link EJL Avamerekomisjoni protokollidele.
http://www.puri.ee/komisjonid/avamere-komisjon/
Seal see asi küpseb ja ilmselt on ka kõige täpsem info.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tagasiside Muhu Väina regatile ja ettepanekud
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Jaan 2019 09:48 
Eemal

Liitunud: Teisipäev, 13 Sept 2016 17:51
Postitusi: 137
Vender kirjutas:
Siin link EJL Avamerekomisjoni protokollidele.
http://www.puri.ee/komisjonid/avamere-komisjon/
Seal see asi küpseb ja ilmselt on ka kõige täpsem info.
Jajah.. Siis pole tõesti mõtet kodulehte uuendada. ;-)
Olen seda lugenud.
Kui teised ka arvavad, et ülevaadet ja infot piisavalt, siis on see minu probleem.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group