Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

PURJETAJATE KOKKUTULEK 15 aprillil 2016.a WU WEI restoranis
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=10&t=9404
1. leht 1-st

Autor:  Tihane [ Neljapäev, 31 Mär 2016 11:06 ]
Teema pealkiri:  PURJETAJATE KOKKUTULEK 15 aprillil 2016.a WU WEI restoranis

Viimased vabad kohad -
PURJETAJATE KOKKUTULEK 15 aprillil 2016.a
WU WEI restoranis kell 18.00 (vajalik eelnev registreerimine)
Ahoi purjetajad!
Olete kõik oodatud Stiilne Puhkus.ee korraldatud suurele purjetajate kogunemisele. Räägime jahtide rendist soojadel vetel, millised on põnevamad seilamise piirkonnad ja idüllilised sadamad. Oma muljeid jagavad kogemustega purjetajad ja ümbermaailma seilajad. Raul Normak, kes on Nordeaga ümber palli seilanud, räägib maailma meredest. Raul on ühtlasi üks Wu Wei omanikke ja oskab purjetajaid hästi võõrustada! Kaks kanget eesti soolopurjetajat on samuti teinud tiiru ümber maailma: Imre Aljas, kes on lubanud oma lugusid rääkima tulla ja Uku Randmaa, kes võimaluse korral ka meie üritusega liitub. Lubanud tulla on ka Hillar Kukk. Veel on sõna võtmas mitmed toredad purjetajad ja jahtlaevade kaptenid. Kohal on ajakiri Navigaator esindus.
Osavõtumaks: 15€ registreerides enne 31.03/hiljem on hind 20€
Hinna sees: welcome drink, aasiapärased suupisted ja ajakiri Navigaatori uus kevadine number. Tule ise ja võta sõbrad kaasa! Soovijatele teeme kohapeal soodsa jahirendi pakkumise. Plaan on sügisel teha eestlaste eskaader Horvaatiasse ja Maltasse. Sinna pääseb mugavalt kohale, Rijekasse ja Splitti lendavad lausa otselennud Tallinnast. Meie partnerid pakuvad soodsate hindadega rendijahte lennuvälja lähedal olevates sadamates.
Info: info@devorex.ee või tel 51 40 647. Pileteid koha peal ei müüda, seega on vajalik ette registreerimine. Kohtade arv piiratud, palume kiiresti teada anda! Laudade suurused kujundame seltskondade järgi.
Kohalolijate vahel loosime välja Stiilse Puhkuse 200 € kinkekaardi, millega saab tasuda jahirendi või suusareisi eest!
Kohtumiseni! Restoran Wu Wei on aasiapärane, õdusa atmosfääri ja stiilse interjööriga restoran, kus kohtuvad Aasia ja Euroopa köögi maitsed. Wu Wei restoran asub Suur –Patarei 2, Tallinnas.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/