Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Neeme sadam
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 19 Mai 2014 13:55 
Eemal

Kas on miskit kuulda - mida kohalike Bojaaride Duuma otsustas, kas ja millised on arengud ? Hetkel saab paadi vette lastud küll mõningase nikerdamise järel aga auto ja käru parkimise kohtadega on tuugavaato. Ühe komplekti pargib miskimoodi ära resto värava kõrvale muru peale/sisse, mis iseenesest pole just kõige normaalsem variant. Ja kaks masinat paigutab kõrvuti ära kaldal seisvate purjekate kõrvale.
Aga kui hooaeg peale hakkab, siis läheb vist umbseks. Nadi kah pikk sõit ette võtta ja siis tõdeda, et pole ruumi autot parkida.
Slipitamisel peavad madalamapõhjalised ja ühe silla veoga masinad suht ettevaatlikud olema. Pinnas on kohati üsna pehmeke ja paar suuremat munakat kah madalamat karteripõhja ootamas.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Mai 2014 15:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Hetkeseisuga on hinnad "naised saunas rääkisid" tasemel. Kuid poile haalamine koos jalaluu murdumisega kail, lahtiste kividevahel koos vette kukkumisega maksab 300€ hooaeg, slipitamine 100€ hooaeg.
Raudne kett koos tabaga on väraval ees, ning silt, et sissesõit tasuline ja kontakt telefon: 56650713
Kui palju maksab ühekordne slipitamine ja kas ka 23:00 on võimalik sisse saada ja slipitada on hetkel selgitamisel.

Tundub, et sadam alates 22.04.2014 registris, kuid akvatoorium eraldamatta ja tasulisi sadama teenuseid EI OSUTATA
http://www.sadamaregister.ee/SadamaRegister/sadam/804

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 28 Jaan 2015 21:23 
Eemal

Kas kellelgi on infot, mis selles sadamas uuel paadihooajal toimuma hakkab ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 13 Mär 2015 19:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Käisin täna sadama kõrval olevas restoranis ja kuulsin, et varsti lähevad ujuvkaid sisse ja sadam hakkab tööle

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 13 Mär 2015 20:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Olin kah huvitatud suvisest kodusadma teenusest Neemes. Õnnetuseks kõik kontaktnumbrit, mida õnnestus leida on "välja lülitatud" ja üheltki e-aadressilt vastust ei tule. Alternatiivsed kaikoha variandid muutusid seejärel palju ahvatlevamateks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 13 Mär 2015 21:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Kolla kirjutas:
Olin kah huvitatud suvisest kodusadma teenusest Neemes. Õnnetuseks kõik kontaktnumbrit, mida õnnestus leida on "välja lülitatud" ja üheltki e-aadressilt vastust ei tule. Alternatiivsed kaikoha variandid muutusid seejärel palju ahvatlevamateks.

Miks ma ei imesta ;)!
Siis kui rahakogumis aeg siis on väravas platsis, käsi pikalt ees.

Ootan ka juba üle nädala e-mailile vastust.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 14:33 
Eemal

Kui sul rammu on teada môni sadam pôhjarannikul kus ei olda käsi pikalt ees(tähendab ilmselt, et kaikoht maksab) siis jaga inffi, huvilisi leidub.
kont. nr. endiselt 56973676

Viimati muutis tekikaigas, Neljapäev, 21 Mai 2015 07:52, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 16:51 
Eemal
Kasutaja avatar

tekikaigas kirjutas:
Kui sul rammu on teada môni sadam pôhjarannikul kus ei olda käsi pikalt ees(tähendab ilmselt, et kaikoht maksab) siis jaga inffi, huvilisi leidub.
kont. nr. endiselt 56973676
e-post neemerand@gmail.com

Lp. Tekikaigas,
Loomulikult tuleb teenuse eest maksta, ma ei vaidle sellele üldse vastu. Kui on teenus, siis on sellel ka vääriline hind. Kui Neeme sadam deklareerib, et tasulisi sadamateenuseid ei osutata, siis puudub neil vist ka õigus tasulisi sadamateenuseid osutada? Jah, ma saan ka aru, et sadama arendamine ei ole odav!
Tunnistan ausalt, et olen ka mina neile maksnud, aga mille eest, on endiselt küsitav.

Kuid elemenaatsed asjad nagu avalikule emailile vastamine, või avalikult välja öeldud telefonile vastamine peaks olema loomulik. Ja e-mailis pakkusin ma neile konkreetselt raha, kui nad seda märtsis, aprillis ei taha aga juuni, juuli ja august tahavad siis ei saa ma kahjuks sellest ärimudelist aru.
Kahjuks ei kvalifitseeru hinnakirjaks "naised saunas rääkisid", et hooaeg 300€ sliptamine 5€, hooaeg sliptamist 100€ jne. Seega oli minu raha pakkumine personaalne.

Kui oled kuidagimoodi MTÜ Neeme sadam seotud, siis palun ütle neile edasi, et oma avalikult välja öeldud e-mailile saadetud kirjadele võiks ikka nädala jooksul vastata.
http://www.sadamaregister.ee/SadamaRegister/sadam/804

PS! Mu kasutajanimi rammu on ühes teises foorumis, siin olen endiselt kussu nimega.
PS2! "rahakogumi aeg käsi pikalt ees" pidasin silmas, et miks nad märts ja aprill raha ei taha, aga juuni, juuli, august on kogusaeg keegi kohal kellele maksta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 18:07 
Eemal

Lp. kussu!
Jah olen kûll kuidagimoodi MTÛ-ga seotud. Sadamaregistris olevad tel. nr. ja e-postiaadress on tôesti vananenud, ei ole kasutusel. Toimiv tel nr. sadama väravas kevadest 2014 saadik ûleval.
Oled maksnud ja pole aru saanud mille eest? Järgmine kord küsi, seletatakse! Mitte kellelegi ei ole vägisi mingeid teenuseid osutatud.
Märtsis ei ole sel lihtsal pôhjusel kedagi kellel oleks käsi pikalt ees, et väikealuste navigatsioon algab 1.maist.
Aprillis loodame ujuvkaid siiski vette saada. Kas kaikohti ka teistele, kui klubiliikmetele pakkuda saame on veel ebaselge. Bûrokraatia!?
Saad aru, et sadama arendamine on kallis...tore! Kui sa veel sellest ka aru saaksid, et kui sul on mingid probleemid, kûsimused, tahtmised siis ôgem on vôtta ûhendust ja kûsida.
Foorumis tatti pritsida, veeteede ametisse ettekandeid teha...pole nagu mehe moodi!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 18:25 
Eemal
Kasutaja avatar

tekikaigas kirjutas:
Sadamaregistris olevad tel. nr. ja e-postiaadress on tôesti vananenud, ei ole kasutusel.

tekikaigas kirjutas:
Kui sa veel sellest ka aru saaksid, et kui sul on mingid probleemid, kûsimused, tahtmised siis ôgem on vôtta ûhendust ja kûsida.

Sorry, pole asjaga kuidagi seotud, aga ülalolev lihtsalt sundis kirjutama... :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 18:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma ei öelnud, et keegi peaks märtsis-aprillis sadamas kohal olema. Vaid vihjasin, et viisakas oleks ametlikule e-mailile ja telefonile vastata.
Kirjutasin eelmine hooaeg sadamas seinalt omale üles sellised numbrid:
56650713 ja 53654385 (Sadama reg. Aeg 22.04.2014)
Olen üritanud märtsis nendel numbritel paar korda helistada, kuid kahjuks on telefon(id) välja lülitatud. Samuti võtsin ühendust 2-3 nädalat tagasi e-mailiga, kuid endiselt ootan vastust. Kui plaanite iga hooaeg e-maili ja telefoni nr. vahetada, siis kas oleks palju palutud sellest kohlikus ajalehes teada anda?
Hinnad saite eelmine hooaeg sinna ilusti kirja.

Kas tõesti on veel tänapäeva selliseid "firmasid" kes üritavad JOKK meetodil äri ajada?
On erinevad asjad- ettekanne või infopäring.
Mina tegi viimase, küsimusega kas Neeme sadamal on õigus sadama teenuseid osutada või mitte?
Vastavalt sellele artiklile mis lisatud.

Manus:
Oma_poolsaar30.pdf [104.4 KB]
Alla laetud 141 korda

PS! e-mailis ei soovinud ma selleks hooajaks sadamasse kohta, vaid rentida (mõistliku tasu eest) Teie poi parve, ning väljaspool hooaega s.t. kuni mai kuuni võimalust seista sadamas poi peal (mitte ujuvkai ääres),

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 21:52 
Eemal

tekikaigas kirjutas:
et väikealuste navigatsioon algab 1.maist.

Päriselt ka või? :lol:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 08:17 
Eemal

Mul oli eelmisel aastal tellitud sõit Neeme sadamasse ja sain eelnevalt sadamakapteniga kenasti kontakti. Eks see kai ja kõik muu Princess 43 jaoks muidugi üliväike oli, aga sai hakkama :) Vähemalt abivalmidusest ei jäänud neil puudu.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 09:49 
Eemal
Kasutaja avatar

Kaspar kirjutas:
Mul oli eelmisel aastal tellitud sõit Neeme sadamasse ja sain eelnevalt sadamakapteniga kenasti kontakti. Eks see kai ja kõik muu Princess 43 jaoks muidugi üliväike oli, aga sai hakkama :) Vähemalt abivalmidusest ei jäänud neil puudu.

Jah Kaspar, eelmine aasta tel. numbrid, e-mailid toimisid. Hooajal on ilusti inimene kohal, kõik toimis.
Nagu päris sadam kohe, kui juriidiline pool välja jätta.
Kui saaks veel väravasse tõkkepuu ette + telefoniga avamine (slipitamiseks), oleks igati BRO.
Näiteks nagu Tilgus ja mõnes muus Eesti väikesadamas.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 10:11 
Eemal

Lgp Tekikaigas.Olen ka paar aastat tagasi kasutanud teie sadama "teenust".Ei jäänud rahule,tingimused mille eest tasu küsiti ja suhtumine samasugune kui hetkel loen.Palun ütle enda omanikele edasi,et arenguruumi on veel piisavalt.Igaljuhul soovin edu toreda sadama paremaks tegemisel.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 107 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: