Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 161 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Väikelaeva kindlustus
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 10:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Ergo hinnapakkumine minu poolt samadel tingimustel on võrreldes eelmise aastaga 7,5% tõusnud.

Tihver krt, sinu veojalg!? :mrgreen:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 11:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Meil oli laev Ergos kindlustataud eelmine aasta. Nüüd sama leping ligi 25 % kallim. Läksime If-i üle.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 12:23 
Eemal

viiking kirjutas:
Meil oli laev Ergos kindlustataud eelmine aasta. Nüüd sama leping ligi 25 % kallim. Läksime If-i üle.

Mina olen saanud Pantaeniusest alati kiirelt pakkumuse, mis on olnud hinnalt konkurentsivõimeline. Ma eeldan, et rahvusvaheliste kontorite kahjukäsitlus on mõistlikum kui siinne. Kui kellelgi on kogemust, siis kuulaksin seda hoolega.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 13:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Sain nüüd ka IF-ist värske pakkumise ning see on tõusnud võrreldes eelmise aasta IF pakkumisega 10,5%. Jäädes Ergost endiselt ca 30% kallimaks.

Kuigi silma järgi paistab väikelaevu pidevalt lisanduvat, siis kindlustuste jaoks kriitilise massi tekkimist, mis hinnad langusesse suunaks, ei paista veel kusagilt.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 14:58 
Eemal

küsige pakkumist ka BTA-st
nad vist eriti ei reklaami, aga hinnad pole pahad

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 15:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Sai ka sealt küsitud. BTA tundub olevat veel natuke lapsekingades. 100.- eur kallima omavastutusega tuli hind 30 eurot odavam, kui Ergos. Aga eriti ei ärata usaldusväärsust, kui neil pole isegi korrektset pakkumise põhja veel ning hinnapakkumine saadetakse mailile käsitsi kirjutatud nelja lühikese reana. Mingitest täpsematest üldtingimustest rääkimata.

Et "tiir Eesti turul" oleks täielik, siis sai küsitud pakkumist ka Seesamist. Ka seal ei ole aasta jooksul midagi muutunud. Minu "munakoor" pole endiselt nende jaoks piisavalt hinnas, et hakata üldse mingit pakkumist koostama. Loobuti viisakalt ilma lisaküsimusi küsimata :mrgreen:

Seega jätkan Ergos ning sel aastal rohkem pead ei vaeva kindlustamise teemaga.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 16:10 
Eemal

nitse kirjutas:
Sai ka sealt küsitud. BTA tundub olevat veel natuke lapsekingades. 100.- eur kallima omavastutusega tuli hind 30 eurot odavam, kui Ergos. Aga eriti ei ärata usaldusväärsust, kui neil pole isegi korrektset pakkumise põhja veel ning hinnapakkumine saadetakse mailile käsitsi kirjutatud nelja lühikese reana. Mingitest täpsematest üldtingimustest rääkimata.

Et "tiir Eesti turul" oleks täielik, siis sai küsitud pakkumist ka Seesamist. Ka seal ei ole aasta jooksul midagi muutunud. Minu "munakoor" pole endiselt nende jaoks piisavalt hinnas, et hakata üldse mingit pakkumist koostama. Loobuti viisakalt ilma lisaküsimusi küsimata :mrgreen:

Seega jätkan Ergos ning sel aastal rohkem pead ei vaeva kindlustamise teemaga.

Selline koht muidu veel tekkinud - https://www.kindlustusest.ee/vaikelaevakindlustus

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 19:15 
Eemal

juurikas kirjutas:
Selline koht muidu veel tekkinud - https://www.kindlustusest.ee/vaikelaevakindlustus
See on lihtsalt üks paljudest maaklerteenuse pakkujatest ehk siis küsivad sinu eest päris kindlustusfirmadelt pakkumised.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Mär 2017 21:51 
Eemal

BTA-l ongi selline hinnapoliitika, neil on hinnad mingite suurusjärkude või vahemike kaupa. Sain auto kasko ka sealt ainult 125 omavastutusega ja makse jäi samaks, kui kaks korda suuremaga. Ja kui kõksu tegin, maksid nad kõik ilusti kinni, ei mingeid probleeme.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2017 06:18 
Eemal
Kasutaja avatar

nitse kirjutas:

https://www.bta-kindlustus.ee/userfiles ... E40_ET.pdf

https://www.bta-kindlustus.ee/userfiles ... 012_ET.pdf

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juun 2017 19:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Hei sõbrad!

Siinkohal annan teile teada, kuidas loll saab kirikus ka peksa ehk kuidas Pantaeniuse arvet maksmata jättes võib väga heast kindlustuspartnerist igaveseks ilma olla :(

Et mitte liialt ruumi raisata, teen lühidalt: aastane kaitse oli läbi saamas, meil oli alus kuival ja ma ei pidanud kindlustust vajalikuks. Ei viitsinud neile kirjutada, ausalt, oli palju muud tegemist ja ega viitsinud ka nende kirju lugeda. Nüüd kui alus uuesti vees, arvasin, et kirjutan lihtsalt, et tahaks uuesti alust kindlustada, ega EI! See ei ole mingi If vms, kes sulle ise helistab, et kuulge teie korter on juba aasta aega kindlustamata, et ega te ei tahaks... Pantaeniuselt tuli raudne EI! Saatsid meid joonelt pekki. Nad ei taha meist enam kunagi midagi kuulda, kuna arve jäi maksmata. Vaat nii! Ärge siis teie nii ebaviisakad olge, eks :)

Ühtlasi olen väga avatud soodsatele ja mõistlikele kindlustuspakkumisele :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juun 2017 20:41 
Eemal

Meerschwein kirjutas:
Hei sõbrad!

Siinkohal annan teile teada, kuidas loll saab kirikus ka peksa ehk kuidas Pantaeniuse arvet maksmata jättes võib väga heast kindlustuspartnerist igaveseks ilma olla :(

Kuna sul pole enam midagi kaotada, siis saada neile kiri küsimusega et kas nad tõesti su raha ei taha ja kui nad on selles ikka väga kindlad ja veendunud, siis sa annad sellest ka sotsiaalmeedias teada, sest see ületab kindlalt uudisekünnise ja ehk tahavad teisedki teada et neid raha ei huvita...sest isegi vanale Maurusele võis raha viia nii öösel kui ka päeval ja ta oli absoluutselt alati kodus, kui talle raha toodi :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juun 2017 20:59 
Eemal
Kasutaja avatar

majakavaht kirjutas:
Kuna sul pole enam midagi kaotada, siis saada neile kiri küsimusega et kas nad tõesti su raha ei taha ja kui nad on selles ikka väga kindlad ja veendunud, siis sa annad sellest ka sotsiaalmeedias teada, sest see ületab kindlalt uudisekünnise ja ehk tahavad teisedki teada et neid raha ei huvita...sest isegi vanale Maurusele võis raha viia nii öösel kui ka päeval ja ta oli absoluutselt alati kodus, kui talle raha toodi :)

Jah, lubasin sellest kogu Eesti purjetajate kogukonnale teada anda, mida siinkohal ka tegin. Samas viimase võimalusena uurisin, kas see midagi muudaks kui ma arve nüüd ära maksaks. Ma väga ei looda. Nad olid tõesti väga-väga veendunud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Juun 2017 18:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Milline nägi välja Pantaeniuse eitav vastus? Kopipasta palun siia, muidu ei usu:)
Olin ka ühe aasta nende kaitse all ja perioodi lõppedes tuli samuti arveid, millele ma ei viitsinud tähelepanu pöörata, lõpuks tuli kena ümbrik Rootsi kontorist koos rootsikeelse (!) jutu ja arvega, mis ka ei läinud maksmisele, sest mul ei olnud kindlustust enam vaja ega polnud perioodi pikendada soovinud.

Eks ma olen ka seal nüüd mustas listis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Juun 2017 22:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Tim kirjutas:
Milline nägi välja Pantaeniuse eitav vastus? Kopipasta palun siia, muidu ei usu:)

Aga palun, millist soovite:

Dear Mr ...,
Thank you for your email dated 31.05.2017.
We have cancelled your contracts last year September due to non-payment. We regret to inform you that our insurers are not willing to insure you again.
Please find another insurance company at your local market.
We wish you all the best for the future.
Met vriendelijke groet/Freundliche Grüße/Kind regards
...

Või siis minu kirja peale pisut leebem versioon teiselt inimeselt:

Dear Mrs ...,
thanks for your email and your detailed explanation.
Before we cancel insurance contracts due to non payment, we sent 6 times reminders to your husband, but nothing happened.
Therefore we canncelled the contracts as written and our insurers are not interested in covering your yacht again.
Sorry, but we are not able to help you on this occasion.
Freundliche Grüße/Kind regards
...

Tõsi, minu haleda hädaldamise peale sain vastuseks positiivse kirja, mille olulisim lause on siin:
Dear Mrs ...,
Thank you for your latest email. After intensive negitiations with the insurers, please find below our recommendation with our insurance solutions that are tailored to your yacht. ...

Öesõnaga, kui tahate nendega asju ajada, tasub korralik olla. Muuseas, nad pakuvad VÄGA mõistliku hinna eest meeskonna tervisekindlsutust, st vigastused ja ka surm ning kolmanda osapoole vastutust. Pean seda oluliseks. Kerekindlustust hakkan nendega nüüd arutama, seda mul enne polnud ja võibolla praegu ei tule ka. Oleneb tingimustest, eks.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 161 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: