Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 349 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Bellatrix purjetab
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Aug 2017 17:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Kergitan kaabut ja tänan teid kõiki, aga ka neid, kes leidsid üles kirjavead, kopeeritud laused ja teemaliud lõikudes, kuid vaikivad viisakalt. Ei ole siin 23 lk peal ühtki sarkastilist märkust.

Head suve jätku ja võtame vastu Teakita paari, kes loetud päevade jooksul on saabumas!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Aug 2017 20:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Läksin minagi raamatupoodi ostma... Ja mida pole seda pole. Abivalmis neiud kassaleti taga teadsid raamatut küll sest läbimüük olla hea ja vaatasid arvutist järgi, et 5 eksemplari peaks justnagu alles olema... aga mida pole, see on Bellatrix. "Ennist olid siin topi riiulis" pakkus üks. Tuhkagi. Otsisime veel maateaduse, hobide ja elulugude alt. "No raudselt on elulugu, sest ära ta igastahes ei surd, olen teda isiklikult näinud post-factum" kiitsin takka. Aga tühjagi.

Olles terve Järve Apollo üles rivistanud selgus lõpuks ka probleemi olemus - keegi oli "selle teise", vabadusse purjetamise raamatu osavalt Bellatrixi paki ette sättinud. Riiulid said korrastatud ja mina raamatu kätte :-)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Laupäev, 12 Aug 2017 13:49 
Eemal

Tim kirjutas:
Kergitan kaabut ja tänan teid kõiki, aga ka neid, kes leidsid üles kirjavead, kopeeritud laused ja teemaliud lõikudes, kuid vaikivad viisakalt. Ei ole siin 23 lk peal ühtki sarkastilist märkust.

Head suve jätku ja võtame vastu Teakita paari, kes loetud päevade jooksul on saabumas!

Kas digitaalvariant ka raamatust tekib? Kahjuks siia riiki, kus ma praegu viibin, seda raamatut
ei saadeta...

Jah, ma saan ju kogu selle teema siin printerivaates pdf'i ajada (just nagu ühes postituses oli ka soovitatud) aga ma eeldan, et päris raamatus on ikka üht ja teist juures, mahlakamalt kirjutatud jne, ehk kõik on veelgi kordades ja kordades parem.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Laupäev, 12 Aug 2017 14:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Minu otsustada digiraamat ei ole ja mulle teadaolevalt seda ei tule. Siit postisaadetisena võiks ju igale poole saata? Põhja-Koreasse ehk mitte ja poolustele läheb kulukaks, aga saada sõnumiga aadress, võin uurida.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 349 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: