Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Link: meretund internetis
PostitusPostitatud: Teisipäev, 26 Jaan 2016 16:38 
Eemal

Kui ma nüüd mõtlen selle peale, kui palju ma olen viimasel ajal meedias esinemas kuulnud Talvikut ja kui palju Tallinna Sadama juhte, siis ei teki hetkekski kahtlust, kellele neist rohkem esinemisvõimalust antakse. Miks sa ei nõua, et iga kord, kui Talvik kellegi kohta suud pruugib, ei ole samas saates kohe ka teise poole eneseõigustusi?
Antud Meretunni teema polnud ju Tallinna Sadama süüdistused Talviku vastu, vaid vastupidi. Talviku etteheiteid vahendas ju saatejuht. Mulle ei jäänud kõrva küll ühtki etteheidet, mida Tallinna Sadama esindaja oleks Talviku suunas adresseerinud ja millele siis olnuks tasakaalu huvides vaja otsida teise osapoole seisukohta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 26 Jaan 2016 21:54 
Eemal

Meretunni toetaja on Tallinna Sadam. Eks peab saadet nõnda tegema, et toetajatega mitte tülli minna :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 27 Jaan 2016 09:50 
Eemal
Kasutaja avatar

sults kirjutas:
Miks sa ei nõua, et iga kord, kui Talvik kellegi kohta suud pruugib, ei ole samas saates kohe ka teise poole eneseõigustusi?

Ma ei nõua, aga loomulikult mulle see meeldiks ja ma ei saa aru, kellele see ei peaks meeldima. Dialoogis selgub tõde, mitte monoloogis, eriti kui monoloogi peab kriminaalkuriteos kahtlustatav.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 31 Jaan 2016 21:35 
Eemal

Minu meelest oli see Kaljuranna lõik just hea, sest selle tegemise ajal polnud ju veel mingeid kahtlusi ega süüdistusi ja see näitab: a) et erinevate hindadega pakkumiste olemasolu ei varjatud, mis omakorda põrmustab mitmed praegused Talviku väited; b) peegeldab tollase juhtkonna motiive, miks tehti just nii ja mitte teisiti, sest oldi konkreetses olukorras. Kriminaalkahtlustustele rõhumine pole antud teema juures üldse asjakohane, sest laevaehituse hindadega vähegi kursis olev inimene saab aru, et Türgi, Poola ja Soome sulle sama hinnaga laevu ei tee. Selgemast selgem, et kui poolakad oleks alt ära hüpanud, oleks kaks laeva tellitud Soomest ja ilmselt KORDADES suurema hinnavahega. Loogika ütleb siinkohal, et Türgi odav hind oli loteriivõit, mitte Poola kallim hind polnud raiskamine.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid