Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 189 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vettpidavad hingavad riided
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 20:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Kes oskab välja pakkuda kust saab normaals hinnaga vettpidavaid ja hingavaid riideid (pükse, jopsi võibolla ka jalanõusid). Mõistagi hakkan ma neid merel kasutama nii, et suusatamisvuhvlid ja matkavuhvlid ei kõlba. Vaatasin korra HH hindu ja siis vaatasin taskusse aga ei leidnud sealt vajalikku 15 K vaba raha (paraku). Äkki keegi teab ca 5000.- alternatiive.

HH Pirita pood müüs end väidetavalt sügisel tühjaks ja sellel kevadel alla ei tee. Vanale jopile aga tekkivad liigutades riidealla tilgad ja päevapeale, muutub olemine üsna niiskeks.

Kui on hää asi siis ostaks neid suisa 3 komplekti (võibolla ka mõne rohkem)

Madis

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 20:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Mine Ilves Extra poodi. 8)
Olen sealt ise ka nii mõnedki asjad ostnud ja ei kurda.
Pealekauba:Eelista Eestimaist :)
Pakuksin ka North66 Island Teeb ka väga tegijaid asju

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 20:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Vaadates mida tegijad VOR il kasutavad siis panen siia lingi:
http://www.musto.com/index.cfm?articleid=384
Aga see ei mahu sinu eelarvesse ...

Soome purjetajate seas on miskipärast populaarne Rukka toodang

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 20:59 
Eemal

Kui Soome asja, tasuks käia Lauttasaari paadipoodides. Vähese vaevaga saad hinnast 15 % alla. Valik meiega võrreldes ülisuur ja usaldatavad kaubamärgid ka. Eelmisel aastal toodud Musto jope/püksid läksid kokku ca 8000.-
Ilvese kohta ei tea kommenteerida, tasuks küsida Santa Maria tüdrukute käest. Nad sõitsid terve sügise nendega :) Aga võin uurida...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 21:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Selles mõttes on Kasparil õigus et Lauttasaaril saab suhteliselt kerge vaevaga allahindlust kaubelda.

Riietuse valikul peaksid mõtlema ka sellele kus, kui palju ja millistes oludes sa sõidad.
Kõikidel tuntud tootjatel on riided nii rannikusõidu kui ka avamere ja ookeani jaoks - mõnikord ka hinnavahe kordades.

Kaspar - mis seeria jope/püksid sa 8000 eest kätte said? Coastal, inshore või offshore?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 21:49 
Eemal
Kasutaja avatar

Realiseerimiskeskuses :wink: oli ülikond mille omale ostsin. Nautical Experience nimeks ja puha. Ca 1500 püksid ja jope. Veidi paks, vett peab hästi aga kõige paremini ei hinga. Paigalistumiseks parim. Kas neid seal veel liigub, ei tea.
Ilvese Santa Maria seeria asjad paistavad materjali poolest väga head olema, aga jope maksis ka 6500.- minu mälu järgi. Mulle oleks küll meeldinud rohkem neopreen varruka "tihendiks".
Muide seni on mul kõigil hingavatel jopedel (isegi Gore-texist tehtuil) aeg-ajalt veidi vett alla tekkinud aktiivse liigutamise puhul, aga see läheb sealt jälle ära.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Mär 2006 22:51 
Eemal
Kasutaja avatar

http://orlovadesign.spb.ru/katalog.html

ise kandnud ei ole, kuid vene purjetajate seas pidi populaarne olema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 09:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Järgneb tasumata teadaanne:
ISC (ilves extra) purjeriided jõuavad kohe poodidesse. Hinnad pidid müügijuhi sõnutsi olema hetkel super super super, sest ISC tahab pildile pääseda. jope 6495.- (naistel 6295.-) ja püksid 4995.-(naistel 4795.-) Juhul, kui olete "Kalevi Jahtklubi" liige, siis võimalik saada veel -10% soodsamalt! Lisaks võivad kirjutada välja ka arved nö tööriieteks (sest eks seal merel ikka üks paras rassimine ole ju :)

* veepidavus: 28 000 mm
* hingavus: 20 000g/ m2/24 h (ehk ma saan sellest umbes nii aru et võid istuda kuivalt veeall ja läbi riide hingata)

Mina nüüd küll ei tea. Kas ostan oma lastele järgnevad kaks kuud süüa ja riideid ei osta või siis teistpidi. Tuleb kaaluda.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 11:56 
Eemal
Kasutaja avatar

Ega Ilves kah imeodav pole, aga HH ja Mustost ikka mõned kraadid soodsam. Päris hirm-hirmsa tormiga ei oska kosta, aga mõnusamad veesahmakad peavad isegi mitte kõikse spetsimad Ilvese mundrid vastu. Ise kannan ja juba mitmendat aastat ... kuigi, kes neid aastaid mäletab.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 12:17 
Eemal

Võid uurida Tartust Christonist http://www.christon.ee/ , ametlik tootevalik pole neil just suur, aga täiesti mõistliku summa eest õmmeldakse soovitud riidehilp valmis. Metsasmüttamise riided on neil küll head, vast saavad ka merelrassimise kehakatted tehtud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 12:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Leidsin vist juba võimalused Ilveste jaoks. Süsteem on töös.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 13:42 
Eemal

Allpool siis copina ühe Ilvesekandja tüdruku kommentaar minu küsimusele -

Mina ei oska küll ühtegi paha sõna öelda nende kohta, pükstega oli probleem, et tagumik lasi pisut vett läbi, aga selle nad pidid uuel versioonil ära parandama, nii et nendel, mis juba poes müügil, seda viga enam olla ei tohiks. Jopega olen väga rahul, esiteks on ta väga kerge, mis kiire sebimise korral on ülioluline ja samas absoluutselt tuule ja veekindel. Kõik lukud on samuti veekindlad ja taskuid on piisavalt palju. Lisaks on tal hea kõrge krae, mille saab praktiliselt silmini üles keerata ja korralikult kinni tõmmata, nii et kui kapuuts ka veel pähe panna, siis jäävadki ainult silmad välja
Ja kindlasti soovitan võtta selle SoftShell kapuutsiga fleese, see on täiesti asendamatu riideese terve suvi ja seda mitte ainulkt merel. Selle välimine materjal on ka veekindel, seespool aga on selline fleesetaoline materjal. Mina kasutasin seda eelmine aasta terve suvi ja olen ülirahul.

Siit siis paistab, et täitsa ok. Ja kes tahab paremat hinda, peab juba Ain Roosmaga suhtlema - ain@intours.ee

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 14:00 
Eemal

Tere. Otsin ka koos oma elukaaslasega tormiriideid.Olen vaatanud ka internetipoodidest Musto ja HH hindasid.Mõned tooted on ikka tunduvamalt odavamad kui meie müügiesindajatel.Kus asub se ilvese kauplus nkus müüakse mereriideid?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 14:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Alates umbes eilsest:
Poed, Tallinn:

* Ilves-Extra esinduskauplus Rocca al Mare Kaubanduskeskuses, C korpus 2. korrus, Paldiski mnt. 102, tel. 6 659 154; avatud E-P 10-21; rocca@ilves.ee
* Ilves-Extra esinduskauplus Järve Keskuses, Pärnu mnt. 238, tel. 6 140 323; avatud E-P 10-21; jarve@ilves.ee
* Ilves-Extra esinduskauplus Ülemiste Keskuses, Suur-Sõjamäe 4, tel. 6 034 600; avatud E-P 10-21; ylemiste@ilves.ee

Tartu:

* Ilves-Extra esinduskauplus Lõunakeskuses, Ringtee 75A, tel. 7315 554; avatud E-P 9-21; lounakeskus@ilves.ee
* Ilves-Extra esinduskauplus Tartu Kaubamajas, Riia 1, tel. 731 4888; avatud E-L 9-21, P 9-18; kaubamaja@ilves.ee

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Mär 2006 14:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas ilvese mereriietel on ka kinnituskohad paukvestide jaoks?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 189 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 12 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: