Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 189 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Aug 2011 11:34 
Eemal

Vanasadama Paadipoes on osta ja katsuda Regatta Offshore http://www.regatta.no/index.php?page_id=215 komplekt.

Tulge läbi ja proovige!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Vettpidavad hingavad riided
PostitusPostitatud: Teisipäev, 23 Sept 2014 17:21 
Eemal

Siin foorumis fladeni kohta väga miskit infot ei leidnud, seega

Küsimus
Kas need Fladen purjetamisjoped, mis siin promarines müüakse on ka asjalikud/kvaliteetsed?
Ilm keeras sügiseseks ära ning tuli plaan endale sünnipäevaks üks hää (purjetamis) jope soetada, millega nii kevadel kui ka sügisel merel käia.
Või soovitaksite miskit muud, hinnaga max 200€. :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 08:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Ise ostsin SAILING JACKET- FLADEN OFFSHORE 903 jope kuu aega tagasi ning sõbral oli HH Skagen jope. Saime merel korralikku vihma, rahet, tuult ja mina kiidan Fladenit küll. Ei jää alla HH Skagenile. Kuna HH mõistliku soodustusega olid mõlemad joped täpselt sama hinnaga müügis (~170€), kuid mina valisin Fladeni ja ei kahetse. HH kahjuks sel hetkel rääkis ka see, et teda oli ainult sinist värvi, mis merel ei tundu just kõige mõistlikum.
Ainukeseks miinuseks nimetaks mõningates kohtades tilbendavad üleliigsed niidijupid, mille ise ära lõikasin.
Plussiks loen HH SKagenist pisut kõrgema krae.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 09:04 
Eemal

Kõrge krae aga ongi meie sügisilmade puhul kõige olulisem! Ma otsiks pigem väljamaa e-poodidest hea hinnaga järeleproovitud brande. Aga oluline, et saaksid enne kuskil Eesti poes selga proovida, näiteks Mustot peaks siin olema küll. Lühikese kraega aga võib suveööl purjetada. Ja veel vaata, et kraed saad korralikult ümber kõri pingutada, muidu pole temast midagi tolku, kui tuul sisse käib. Ühesõnaga heasse jopesse tasub investeerida.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 10:05 
Eemal

Enne polnud sellele sooduskampaaniale tähelepanu pööranud aga nüüd ilmade jahenedes hakkasin minagi jope vastu huvi tundma. Veel suvel olin kindel, et sügise saabudes lähen ostan HH jope aga kui Fladen on olemuselt sama siis pole ju vahet. Jääbki raha rohkem alles. Üritan minna lähipäevil sobivat suurust katsuma ja kui ikka hästi istub siis miks mitte Fladen.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 11:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Poodides, kus sääraseid riideid müüakse, võiks olla ka võimalus proovieksemplaridega duši alla minna ((:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 18:10 
Eemal

Täna käisin promarines jopesid proovimas.
Üks asi sai kindlaks- mul on liiga pikad käed :D L suurus oli enamvähem normaalse suurusega ja istus hästi, aga varrukad lühiksed, XL varrukad norm pikkusega aga veidi nagu laiutas seljas. Lisaks kiskus jope veidi, kui ma käsi selja taha liigutasin (mõlema jope puhul).
Aga eks need ole pigem minu kui Fladeni probleemid :)

Kuna pole enne purjetamisjopet omanud, siis vb loll küsimus, aga kas purjetamisjope, kui selline ongi mõelnud ainult vihma ja tuule eest, mitte pakkuma sooja :?: , sest nendel küll sees mingit soojustavat voodrit vms polnud

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 19:07 
Eemal
Kasutaja avatar

http://www.nipernaadi.ee/matkavarustus/kihiline-riietumine

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Sept 2014 20:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Numbrid on Fladenil tõesti naljakad. Ise olen 180cm ja 70kg ja mulle sobisid L jope ja S püksid ja püksid olid isegi veel pisut suured. Veider värk...

Meie saime merel dušši nii Fladenile HH-le ja Mustole ja kõik olid sees täiesti kuivad. Üks poiss sai küll kraevahe märjaks, aga kuna unustas õigel ajal krae kinni siduda.

Joped on jah õhukesed, aga kihilisus on märksõna. Korralik fliis alla ja siis on ka soe. Samas tihti on vaja lihtsalt vee eest kaitset ka soojemate ilmadega. Soe pesu, särk, fliis ja jope annavad piisavalt sooja.

Ainuke, mis paneb pisut kulmu kergitama on nende jopede hinnavahed. Letihinnad on 300 ja 170...Mustost pole mõtet rääkidagi...aga minu meelest ei ole nende kvaliteedi vahe kordades. Musto oli küll kõige merekindlam ja krael oli veel näo ette ka mõnus suur lapp võimalik keerata, aga seda on vaja ainult üsna karmides tingimustes.
Ei ole selle ala spetsialist, aga viimasel purjereisil võrdlesime erinevaid jopesid, kuna kõik oled alles omale joped ostnud ja siis oli põnev võrrelda. Minu hinnangul tundusid nad küll väga sarnased.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 189 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: