Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 92 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 06:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Jep. Paadituru reaalne kokkukukkumine algas eelmisel talvel ja esimesed väga tõsised märgid Skandinaaviamaade ja vana Euroopa majandusprobleemide jõudmisest viimasele tasandile ehk äridest lihtinimesteni/palgatöölisteni olid juba üsna selgelt näha möödund talvistel ja kevadistel paadimessidel. Rahva huvi oli suur, pakkumisi võeti usinalt kuid müük oli kõigil niru kuigi leheveergudel sai igasugustes keeltes ja igasugustes riikides lugeda veel uljaid "vile andmise" lugusid. Paljud tegijad panid veel vanast inertsist edasi ja tulemus on nii mõnelgi sama nagu Bella puhul Kauppalehti kirjutas. Samas teades kogu seda lugu ja jälginuna arenguid juba mõnda aega tundub täiesti naljanumbrina see palagan mis toimub Eesti meedias teemal "Eestis on majanduskriis". Meie rahvamassidel oleks juba ammu aeg uskuma hakata, et Eesti tegelikult tõepoolest ei ole maailma naba vaid kübeke suures voolus millel vastuvoolu ujumiseks jaksu pole ega ka kunagi tule. Tegelikult on majandussinusoid vältimatu protsess ja sukeldumised ning tõusud on pea iga kord üldjoontest sarnased kuid detailides erinevad.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 10:34 
Eemal

Peeter, kas Sa lasid mingeid lisasi paigaldada või mis põhjusel oli neil vaja salongis ja el süsteemis laamendada?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 10:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Hinnakirjast vaatasin naviseadme välja, mis originaal on.
See pidi sinna sobima (auto mark nii kui õige) ja nemad lubasid mulle auto koos naviseadmega.

See naviseade pidi hiljem Eestisse jõudma. Kuna nad seda (miskis põhjusel) hiljem panna ei tahtnud siis kukkusid aga leidma mingeid xxx lahendusi. See xxx lahendus mul ukse ees seisabki.

Ahjaa.
INFOKS: Pank/Liising ei võta seisukohta. Et See, et automüüja Teie auto rikub on kliendi probleem, mitte auto omaniku probleem.

Et siis uus auto lõhutakse esinduses ja liising laiutab käsi: „Ise te ju selle auto välja valisite!"
Et vihjasin, lepingu punktile, kus ma pean tagama vara säilimise.

Seega: Palusin pangalt, kirjalikult loa viia auto uuesti lõhkumisse.
Seda siiani pole.

See, et ma pole sellist autot soovind, see ei huvita enam kedagi.

EDIT: "PARANDAGE MAAILM!"- kes saab hakkama?
PS!! Purjuspäi roolis olles, kogemata autosalongi sisse kihutades saab heal juhul 2 a tingimisi. ... .

Tsitaadid Telefoni vestlusest:
"Mine kaeba või Ansipile!". Et selline lööklase on esinduse juhatajal. Ja loomulikult olevat ma kõige hullem klient,: „Probleemne Klient, kelle ilmudes töömehed koju lähevad ja esindusest püüavad jalga lasta kõik kes saavad. Peaasi, et Sinuga mitte tegemist teha!"

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 11:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Väga huvitav, Peeter. Mul ei ole Silberi hoolduspoolega küll mingeid jamasid olnud. Auto kättetoimetamine ostul venis mõned päevad, aga muidu on senini kõik OK olnud. Ju siis igaühel on omad halvad päevad...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 11:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Mark kirjutas:
Väga huvitav, Peeter. Mul ei ole Silberi hoolduspoolega küll mingeid jamasid olnud. Auto kättetoimetamine ostul venis mõned päevad, aga muidu on senini kõik OK olnud. Ju siis igaühel on omad halvad päevad...

Jumala õige!!
Sellepärast soovisingi soetada Sõiduki, millel on navi peal ja kõik asjad originaalis olemas. Rõhk sõnal: ORIGINAAL.
Sellepärast tellisingi täiskomplektse auto. Et ei oleks vaja leiutada.
Ei ole vaja ise midagi lõhkuda ja MA EI TAHA ENAM ISE AUTOT REMONTIDA.

See , et ma neid igasugu leiutamise ja tehniliste komplikatsioonide osas kirjalikult hoiatasin -> see, et autol on mingi bus- ja sinna ei ole mõistlik midagi muud panna. See on nii kui hane selga vesi.
Ja nüüd ... .... ... .

Kui esindus teeks seda, mida nad lubanud on ja annaks mulle auto mille nad paberitel juba mulle maha müünud on, siis poleks ju ka probleemi.

Kokkuvõtvalt:
Tahaks tunda end inimesena.
Ei tahaks enam auto kapoti all ise olla.
Ei taha enam rollnoka moodi autot tuunida.
Ei lasta. Lihtsalt ei lasta.
Tahaks teha oma tööd ja tunda ennast inimesena, olles koos õhtuti oma pere ja hoolitsedes selle eest, et tütrest inimene kasvaks.

Ma olen 99% kindel, et ma pole ainuke Silberi klient, kellega nõnda halvasti ja valesti käitutakse.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 11:48 
Eemal

Mis nad ise arvasid kui sulle sellise auto tagasi andsid? Et kõik on tip top? Kas sa näitasid kohe näpuga jamad ette või läksid hiljem tagasi ja siis hakati süüdistama, et ise määrisid ja lõhkusid? Hirmsasti tahaks kõike teada.

Ja sõber ostis mõni aeg tagasi eraisiku käest läbi liisingu mingi panni, sõitis nädala ja sai aru, et täielik "pajaan" ja kittus liisingusse ning vana omanik pidi auto tagasi ostma. Mingi neljateistpäeva värk!

Kui muidu jagu ei saa ja enam midagi kaotada pole, siis kasuta meediat, ekspress, reporter ja võsapets 8), või el lühisest salongi süttimine :twisted:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 11:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Niisiis loomulikult sai kohe akt tehtud.
Müügimees kirjutas alla TUTVUNUD ja pani krõnka ka kõrvale.
ja mul 4 päeva värk!!!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 11:55 
Eemal

kaua see trall juba käinud on?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 12:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Nu näedsa imet, Maailm polegi hukas!
Kipper.ee toimib: Auto omanik hakkas asja vastu huvi tundma.

Asi jah selline susisev, et eelmine neljapäev 11 ndast, hakkas jama pihta.
Esmapäeval ja Teisipäeval hävitatti.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 12:15 
Eemal

Siis veel peavad tagasi võtma kui asi pole see nagu pidi olema!?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 12:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Peeter Ude kirjutas:
Kokkuvõtvalt:
Tahaks tunda end inimesena.
Ei tahaks enam auto kapoti all ise olla.

Peeter, Sinu esimene ootus on vale, kui Sa Silberi valid. Lihtsalt on vale ja kõik, juba kümme aastat ja kauem.
Kuna kommunistist omanik ei pea (ega pidanud ka nõukaajal autobaasi direna) mitte kedagi teist peale iseenda inimeseks, ei peeta ka firmasiseselt klienti inimeseks. See on masendav aga kahjuks ei ole Sina esimene ja vist ka viimane. Silberis ei loe isegi see, kui klient on väga heas mõttes rikas, edukas, tuntud ja austusväärne kodanik, kes on omale ostnud väga kalli auto. Need on kontrollitud faktid omade tuttavate seast aga puudutavad otseselt Mersut ja peamaja. Kuidas Silberi satelliitide tase on, tundub, et sama. Mõnda inimest sealt tean, inimestena väga toredad. Kuid "tore" olemisega saad imekähku sealt majast sule sappa.

Ka teine ootus on vale. Auto ja inimkeha on ses suhtes sarnased, et arsti juurde minnes pead ise enne õige diagnoosi panema, siis on lootust ka abi saada. Just Eestis, mujal ilmas on äkki vähe paremad lood.

Kus ennast inimesena saab tunda, ei oska öelda. Automaailmas ikka juhtub, igal esindusel on mõnikord jamasid. Kuid Silberi puhul on see süstemaatiline, kohati mõnitav suhtumine. Ja seda väidavad "tegijad", mitte suvalised inimesed. Ma tean kohe päris mitut, kes kategooriliselt keelduvad sinna firmasse sissegi astumast peale mõnda "intsidenti", kus neid idiootideks peeti...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 19 Sept 2008 19:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Huvitav küll. Mina olen pruukinud Kuressaare Silberit, mis on ülemiste filiaali oma ja Pärnu Silberit. Mõlemas olen inimene olnud ja kummaski pole end sandisti tundnud või mind alt veetud. Vastupidi, alati on leitud lahendus. Ka siis kui reisiplaanid ei võimalda hooldusega oodata kuni järjekord kätte jõuab. Mul muidugi Mitsu, aga inimesed on ju samad. Kusjuures Pärnu Silberist tahtsin kojamehe luuda osta ja kuniks kassas luua eest maksin oli keegi selle juba õues parklas ette pannud ja samas mind vana äraviskamiseks prügikasti otsimisest säästnud. Mind võttis lausa maigutama.... Nagu öeldud, eks igal pool on omi halbu hetki.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 20 Sept 2008 22:04 
Eemal
Kasutaja avatar

Hmm. Ise samuti juba 3-da mersuga 8 aastat Silberi klient. Alguses sõiduautodega Järve ja nüüd Vitoga nii Järve, kui ka Maardu klient. Probleeme pole olnud isegi sellest hoolimata, et kõik 3 mersut on ostetud kasutatuna, ja mujalt, kui Silberist. Viimasel ajal olen käinud põhiliselt ainult Maardus, kuna järjekorrad olematud võrreldes Järvega.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 22 Sept 2008 08:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Uusi ärevaid uudiseid -
Postimees kirjutas:
Üleilmse finantskriisiga kaasnev tingimuste karmistumine jõuab Eesti majandusse oktoobris-novembris ning riigi maksutuludesse detsembris-jaanuaris, ennustas endine rahandusminister Taavi Veskimägi.

«Nii et paljude reaalmajanduses tegevate inimestega rääkinuna julgeksin väita, et kuni septembri lõpuni on tellimused olemas, oktoobrist juba on üsna kehv seis,» rääkis Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv Veskimägi ETV saates «Aeg Luubis», vahendab ERR Uudised.

http://www.postimees.ee/?id=35120

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 22 Sept 2008 12:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Veskimägi siiski eksis, asi ei jõua meile mitte oktoobris vaid juba ongi kohal:
Tsiteeri:
Rootsi autotehaste suured koondamiskavad sunnivad kokkuhoiupoliitikale ka autotööstuse allhankija Norma, ettevõte esitas tööinspektsioonile taotluse rakendada 237 töötajale osalist tööaega, mis tähendab üksiti ka harjumuspärasest väiksemat palka.

http://www.postimees.ee/?id=35208

Aga edasi? - tulevased endised Volvo ja Saabi töötajad tõenäoliselt järgmisel kevadel endale uut paati ei osta, seega saab täiendavat agooniat ka see sektor. Kuulujutud käivad, et hetkel on ka Silver ja Buster ridu hõrendamas ja mitte vähe.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 92 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: