Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 185 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 24 Veebr 2014 18:05 
Eemal

Minu omal on nüüd putka peal, mida väga lahti kaanetada ei viitsi, ja sellest kileaknast pole ikka see väljavaade, mis alumisest plastikust, samas, kui roolile kõhuli viskad, siis kaob vaade ära. 31 detsembri ümber Võrtsu sõita oli tegelikult päris ebameeldiv, väiksel kiirusel hakkas pea korralikult külmetama.

Viimati muutis Reinz, Reede, 22 Mai 2015 08:41, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 25 Veebr 2014 11:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Roolimajaga paadid ja tekstiilkatetega paadid on alati olnud ja ilmselt jäävadki täiesti erinevateks maailmadeks :) On ju tegelikult suur vahe kas istud majas või telgis 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 25 Veebr 2014 12:20 
Eemal

Seda kindlasti, aga kui ikka välja ei näe, siis ei näe. Sama teema ka autodega, näiteks Mazda MX5 ja Chrysler Crossfire. Audi TT pole uurinud. Milleks osta siis seda, kui juhtida ei näe ja on ebamugav. Pikematel meestel BMW X6 ga sama teema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Paaditööstuse uudised
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 19 Mär 2014 08:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Eesti Väikelaevaehituse Liit on tõstatanud diskussiooni ühisturundusmeetmete efektiivsemaks muutmise teemadel.

Artikkel Saarte Hääles

Pilt

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 17 Aug 2014 10:02 
Eemal
Kasutaja avatar

2013 aasta veebruaris kommenteerisin siin seda uudist : http://www.anytec.se/nyheter/ett-dotter ... -i-konkurs

Kahjuks kadus see uudis mulle arusaamatul põhjusel koos kommentaariga eetrist väga ruttu ära.

Lisan siis siis siia nüüd ilma kommentaarideta 18 kuu võrra uuema uudise: http://www.hamnen.se/artiklar/nyheter/a ... nkurs.html

Ei paista väga ausa äri moodi välja?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 17 Aug 2014 10:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Et siis võlad jäävad vanasse kehasse...?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 17 Aug 2014 11:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Väga selline mulje jääb küll. Raporteeriti rekordmüükidest, uudises on segane sõnastus justkui raha- ja kapitalimuret ei ole, aga samas antakse sisse pankrotiavaldus ( pankroti definitsioon on püsiv maksevõimetus ). Pean ka tunnistama, et nende tänavused jaehinnanumbrid on mulle jäänud arusaamatuks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 18 Aug 2014 10:12 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Mulle on rohkem teada, kui pressiteates kirjas (olen saanud personaalse meili Anytec Boats AB juhatuse esimehelt).
Ei olnud see ammune uudis üldsegi Anytec Boats AB -st, vaid eraldiseisvast frantsiisifirmast (inboard seeria).
Ei ole seekordne uudis ka sellest, et Anytec hääbumas oleks.
Liiga lihtsakoeliselt saadakse aru sõnast "pankrott" (ja võib olla liiga lihtsakoeliselt seda ka kasutatakse).
Tegu on aktsionäride vahelise probleemiga ja mulle teada olevalt ei ole võlgu tarnijate ees.

Anytec'i teekond jätkub!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: Laupäev, 21 Mär 2015 20:59 
Eemal

Muhv kirjutas:
Kuna kehvasid uudiseid on siin teemas juba nii palju, et need otsapidi kustuma hakkavad (tervitusi Kipper :) ), siis lisan ühe positiivse.

Mul on hakanud järjest enam tekkima veendumus, et skandinaavia kõige kõvemad paaditöösturid on hoopis üks disainerite tandem. Nimelt Sakari Mattila ja Jarkko Jämsen. Nende koostöö algas Aquadori brändi loomisel, mis müüdi Bellale. Edasi järgnes peadpööritava kiirusega tõusnud Paragon, millele kiiresti pani käpa peale Nimbus. Kuskil seal vahepeal oli Jarkkol aega tegeleda veel Soome presidendile Kultaranta VIII disainiga.

Vastu masu - 2008a tuldi turule oma esimese alumiiniumpaadisarjaga - XO. Sarjas on kokku 6 erinevat malli või modifikatsiooni. Eelmise aasta lõpuks oli ainuüksi neist suuremaid 240RSi ja 270RSi peamiselt Rootsi ja Norra müüdud üle 200, lisaks paarikümne ringis ka Soome. (4a loodud firma, sic!) Sellega oldi konkurentsitult kiireimini arenev paaditööstus Skandinaavias. See ei jäänud muidugi märkamata ei aasta paadi valijate poolt Inglismaal ega ka rahameeste poolt. Nii liikus osa firmast eelmisel aastal ENSTO taga seisva töösturiperekonna valdusesse.

Nädal tagasi avastasin, et samade disainerite nime taha on tekkinud taas uus bränd - AXOPAR. Jääme põnevusega ootama!
http://www.axopar.fi

Võtan siit vanast sõnasabast kinni. Ma seda Axopari olen ammu piilunud, et mis loomaga tegu on ja kus on konks. Tundub uskumatu, et 43k+km+mootor raha eest saad 9m paadi kus on justkui kõik olemas.
Täna õnnestus meremessil oma silmaga käia...mitte kusagil ei leia konksu.
Ilmselt selliste kogemustega disainerite kompetents tagab kompleksse disaini turu ootustest tehnilise tipptasemeni.
Iroonia seisneb muidugi selles, et enne sai ju XO-d vesistatud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 20:49 
Eemal

Võtsin siis koduka lahti ja ei olnud nii odav justkui :( Panin natuke lisasid ja juba oli hind 63 olgu mainitud, et palju pakutut jäi veel valimata. Noh paneks min 200 verado ka külge ala 24 kilo ja juba hakkab minema jõudsalt 100 alla :) 200 verado on aga min variant ja tegelikult võiks veel suurem mootor olla kuid siis on hind juba.....,,

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 22 Mär 2015 21:36 
Eemal
Kasutaja avatar

IMHO on tegemist ühe parima hinnasuhtega suvepaadiga siinsel turul. Võib eeldada, et iga aasta lisab selle müügihinnale 15%. Vaadake, mida on teinud Paragon 25 hind.

Miks suvepaat - kui plaanid kasutada paati veebruarist jaanuarini nagu mina, siis alumiiniumile alternatiivi ei ole.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 06:43 
Eemal

Selline kalkulatsioon toob hinna tõesti päris kiirsti 100k lähedale. Selle raha eest saab juba XO kenasti kätte aga ilma kajuti ja wc-ta.
Aga jah, järgmist paati nagunii plastikut ei võta. Talvel küll sõitma ei kipu aga väikesaari ja laide tahaks julgemalt külastada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 08:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Axoparile eelnenut vaadeldes jääb mulje, et üritatakse tõesti vägagi maitsekate paatidega finantsinvestorite toel turg haarata ja seejärel mastaabiefektiga plussi jõuda. Paragon vast ongi hea näide. Selle hind on turuletulekust kasvanud vist suisa kahekordseks ja ajaloos ka lausa pankrottide kaudu turul kadumised. Praegu teda messidel silma jäänud enam polegi kuigi saadaval peaks ta justnagu olema. Axopari siselahendused on vägagi nutikad ja toimivad ning minimalistliku lähenemisega on suudetud välja võtta kõik mis vähegi võimalik ja seda kõike väga maitsekalt. Tehnilisest küljest on liikumas ka kuulujutte mõningatest põrumistest, aga ma ei oska neid ei kinnitada ega ümber lükata, seega ei hakka neid ka levitama. Mis hinda puutub, siis mul proua ehitas netist ühe isendi samasse varustusse millisena saab meie Alunaut A8WH mudelit ja summa summarum tuli hinnaklass üsna sama. Võib olla peaksin tõesti uksest välja laskma ka paate mis minu enda kapriissel hinnangul on varustuse osas pmst poolikud... :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 10:07 
Eemal

Võimalik jah! Kuhugi oma nurka piisab näiteks käsi gpsi st ja kogu muusika, kütuse ja mootori kell ka ja tuld.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 23 Mär 2015 15:30 
Eemal

Reintz, minu kalkull mis tuli 100k veel plotterit ei sisaldanud :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 185 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: