Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 36 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 08 Mär 2010 10:39 
Eemal

Omega kusjuures ei ole rauast. Üks vedelama kerega autosid, mida olen näinud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 08 Mär 2010 14:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Eks veaks võib muidugi pidada seda kah, et hakkasid rääkima, et tuled ise. keegi seltskonnalisest ei suvatse passida seal kolme tundi ja minul isiklikult ei tuleks ka ideed ise kohale minna. kümmekorda lihtsam on paluda naisel telefon ulatada mõne mehe kätte ja talle asi lihtsalt ära selgitada kus mis asub. oleks ehk probleemidki olemata.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 08 Mär 2010 23:22 
Eemal
Kasutaja avatar

vuss kirjutas:
Eks veaks võib muidugi pidada seda kah, et hakkasid rääkima, et tuled ise. keegi seltskonnalisest ei suvatse passida seal kolme tundi ja minul isiklikult ei tuleks ka ideed ise kohale minna. kümmekorda lihtsam on paluda naisel telefon ulatada mõne mehe kätte ja talle asi lihtsalt ära selgitada kus mis asub. oleks ehk probleemidki olemata.

Võib ju tunduda tagantjärgi targutusena, kuid oleks isegi midagi sellist soovitanud. Ilmselt siinkohal siiski takistuseks natuke ülekeevad emotsioonid seoses eelneva eluga. On mul õigus?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Mär 2010 08:56 
Eemal
Kasutaja avatar

vuss kirjutas:
Eks veaks võib muidugi pidada seda kah, et hakkasid rääkima, et tuled ise. keegi seltskonnalisest ei suvatse passida seal kolme tundi ja minul isiklikult ei tuleks ka ideed ise kohale minna.

Rahvas ei pidanud sinna jääma, neil oli sünnipäev mõne kilomeetri kaugusel. Sedasi saigi juba eelnevalt kokku lepitud, et nad liiguvad "Sugulastega" kodupoole partyle ja mina samal ajal auto poole.

vuss kirjutas:
Kümmekorda lihtsam on paluda naisel telefon ulatada mõne mehe kätte ja talle asi lihtsalt ära selgitada kus mis asub. oleks ehk probleemidki olemata.

Ma pole siia pilt ülesse pannud. Selleks, et neist konksudest mööda vaadata on vaja erilist mõistust, või tahtmatust. Need on nagu igal teisel autol ees ninas ….
Piilu kusagilt Spordi nina alla. Vasakul on raami küljes aas ja paremal on konks. Suurelt esiplaanil.

Esimese hooga tõmmati masinat õieti välja.. Tagurpidi.. Ehk siis nii nagu auto kraavi sõitis, prooviti teda ka samast suunast kätte saada.
Aga see väljatirimiseks kasutatud aparaat oli liiga lahja kõhupeal kinni seisva auto tirimiseks. Seega tulnuks vintsida või traktorit kasutada. Ka traktori kasutamisest oli juttu, kuid "abistaja" ego ei kannatanud välja pooletunnist ooteaega.

Ja mis puutub siia tulen ise ja teen. Ma olen arutanud seda tuttavatega veelgi. Ma küll ei näe selles probleemi.
Kui oli juttu traktorist .. Ja seda ei tehtud .. konkse ei leitud…
Siis pole rohkem ju leiduritega võimalik ega rentaabel edasi kaubelda.
Kui mitte kuidagi ei ole õigustatud võõra vara lõhkumine. Eriti veel peale seda kui paluti tegevus lõpetada ja öeldud et omanik tuleb ise.

Ehk siis 6 tundi (edasi-tagasi) + 500 kilomeetrit, oleks minu kulu osa olnud.
See Ei ole võrreldav remondi ja osade hinnaga.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Mär 2010 09:26 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
UdePets, see peab ...

Tegelikult: kui tegu oli Su SportPajeroga, siis anna andeks, sellisega on ikka hard-core off-roadi tehtud, hooga kraave rünnatud, hüpatud ja no ei saa seda masinat ikka nii kergelt kõveraks. ....

Nu loomulikult oli tegemist Pajroga ...

PriitV kirjutas:
Aga kui tegu oli uue plastmassist grandcheroga, siis Betooni tänav ootab ja osta RAUAST auto.

Priit sinu jutt on sarnane enamike .... omaga.
Kui Tänaval ilusat naist näed ja ta Sulle kättesaamatu on siis nimetad teda kohe :"Lit..." Endal ila tilgub aga nu ei saa ,,, ei küündi sinnani et temas huvi äratada..

Ja hinge sit.. Sulle kõigerohkem see, et suur, vana ja rikas onu, kes piisavalt adraktiivne neiu jaoks, veedab iludusega 24/7 koos.

Miks kirjutad teemast millest sa ise sittagi ei tea?
Milleks on vaja kaht masinat võrrelda mille otstarve on erinev?

Jaa ma saan aru et Sa oled 1001.. autoga sõitnud..
Nu mul ehk tiba vähem kogemust ca 20-30 erineva uue ja vanema auto roolis olnud, kuid seda siis pigem nii 2000 + kilomeetrit läbides. Ja peaks mainima, et väiksema läbisõidujuures ei saa veel autost õiget tunnetust kättegi.

Enamus aega mööda maanteed 2,5 T haagist tõmmata ja slipist (isegi looduslikest) paati üles alla tirida on Grandile igati võimetekohane.

Grandiga metsa puid langetama??? Milleks loodust rikkuda.
Seenel saab kummikuga käia ja metsasihtipidi seenemetsa servale viib ja toob grand kindlasti.
Ma saan aru Priit, et sa ihkad korraliku autope... na seeni autost korjata, ilma kummikut jalga toppimata. Kuid siiski Tuletan sulle meelde. Ajad kui poisid tangiga viinapoes käisid ja prjamo läbi metsa lasid on läbi. I ja II maailmasõdagi on läbi. Nüüd on aeg tsiviliseeritumaks elus.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Mär 2010 13:35 
Eemal
Kasutaja avatar

Ühesõnaga moraal siis veelkord , naist ja paati ja autot ei laenata võõrale mehele. Selle teema võiks nüüd siis lõpetatuks lugeda.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 36 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid