Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 10 Sept 2010 13:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Inimestele tulebki mõistlikku palka maksta, aga piirangud panebki ette just see kui palju nad ise sisse toovad. Ei ole võimalik maksta rohkem välja kui sisse tuleb ja ilma kasumita ettevõtet ei hakka ealeski mitte keegi asutama. Seega tulebki odav võõrtööline kojameheks tuua mitte iga päev trahve maksta.
Olgem ausad, enamus ostab ju poest ikkagi Hispaania tomateid, sest need on kodumaistest poole odavamad. Korra või kaks ostad patriooditundest ehk kodumaiseid ja siis lased ikka hinnasildi järgi edasi.
Õndsad on need inimesed kes arvavad, et ettevõttetel on nii megakasumid, et saaks kõik töötajad üle kullata ja viga poleks vähimatki.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 10 Sept 2010 13:55 
Eemal

Ega Priidul kroonilist töötupalavikku ole, et jälle sonima hakanud? :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 10 Sept 2010 19:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Poliitikas on parem ja vasak.

Foorumis pilukellukene ja karvane.

Priit lihtsalt esindab karvast tiiba. Ja räägib puhast eesti keelt. Kõik õige.

Ps. Ma loodan, et Mihkel Raud varsti eetrikeeldu ei saa, telekas hakkas oma mõtet juba kaotama...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 11 Sept 2010 14:35 
Eemal

Teema alguse juurde tagasi tulles - aegade jooksul on olnud minulgi mitme alustava poliitiku suhtes kõrged ootused, aga kümnel juhul üheksast olen ma pidanud pettuma. Inimene on kas muutunud käskutäitvaks parteisõduriks või on ta, olles näinud selle tsirkuse räpasust, poliitkast tagasi astunud.
Maruste kohapealt ei oska kah midagi oodata. Tema saab vast kuuluma otsustajate sekka, aga kuipalju ta suudab iseendaks jääda, näitab ainult aeg. Eufooritsemiseks ei näe ma igatahes põhjust.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 11 Sept 2010 15:13 
Eemal

niru kirjutas:
Teema alguse juurde tagasi tulles - aegade jooksul on olnud minulgi mitme alustava poliitiku suhtes kõrged ootused, aga kümnel juhul üheksast olen ma pidanud pettuma. .

Tead miks? Sest meil ei ole demokraatia vaid partokraatia. Kunagi olid riigikogus ka Torgu kuningriiklased Kirill Teiteri ja selle teise naljamehega eesotsas. Järgmiste valimiste seisuga on riiki kogumas 3-4 parteid. Reform, Kesk, Irl ja heal juhul Sde. Rahvaliit ja rohelised väga tõenäoliselt künnist ei ületa. Või kui ületavad siis saavad 1-2 kohta mis ei määra midagi.
Valimisseadusest (mille riigikogu ise endale täiesti partokraatlikult on kehtestanud) tulenevalt, vali keda tahad, tulemuse saad, nagu partei nimekirjas on.
Seega jääb valida värskel liikmel, kas hääletada "nii nagu vaja" ehk partei liini järgides (mida broilerid teevad), või mõelda oma peaga ja hääletada nii nagu õige on. Viimased lüüakse kähku mängust välja.
Valijale jääb valida halva ja väga halva vahel. Mulle ei meeldi endised komparteilased, kuid K ja R vahel valima sunnituna R. Vahel protestiks IRL, kuid mitte kunagi Sde, hambutu ja igale peikale jalgu laiutav pruut.
Mingi marginaalne võimalus on, et uus tulija suudab partei liini kuskile endale meelepärases suunas vedama-kallutama hakata, kuid selleks peab väga tugev isiksus olema ja väga tugev argumentatsioon ja seljatagune (näiteks sponsorite näol) Kui seda pole, siis läheb nagu teistegagi.
Kokkuvõte. Mulle ei meeldi Ansip, Lang, Maripuu, Laar jt. Hoolimata sellest olen ma Reformi-IRL-i valija, sest Savisaar-Batrakova- Yana-Toom on minu arusaamise järgi palju hullem valik.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 12 Sept 2010 22:17 
Eemal

Trutta kirjutas:
Kokkuvõte. Mulle ei meeldi Ansip, Lang, Maripuu, Laar jt. Hoolimata sellest olen ma Reformi-IRL-i valija, sest Savisaar-Batrakova- Yana-Toom on minu arusaamise järgi palju hullem valik.

Tõele au andes olen käinud valimas viimastel aastatel lihtsalt sellepärast, et keegi minu eest ei valiks. Aga on´s see õige põhjus valima minekuks?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid