Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 31 Aug 2011 07:21 
Eemal

Üks taurus nimega Viirelaid seisab Hiiul viljaelevaatori õues. Olen paar korda uudistamas käinud, paar aastat tagasi olid vintsid küljes ja Volvo Penta mootor sees, nüüd on kõik väärtuslik laiali kantud.
Tea kelle jaht see on ja miks ta suht kobedas seisus vedelema jäi?

Aga muinastulede ööl pandi kuuldavasti Kaberneemes põlema väike veerandine EVA - minu esimene oma purjejaht :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 31 Aug 2011 10:26 
Eemal
Kasutaja avatar

to Toivo

Minuteada olid Virgo,Pinta,Viirelaid,Manilaid(myydi rootsi)ja see millest jut algas ehk Meripiiga vist.
Kui oli ka teisi siis minu info vale ... Valterit ja Irut ei tea - kas olid kindlalt Taurused .... Vanemad ja targemad mehed tulge appi :wink:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 09:20 
Eemal
Kasutaja avatar

4 tundi 45 minti jäänud, lepitakse kokku ja tehakse pakkumine või ei? Loomulikult on kiilploki enda väärtus juba suurem, kui alghind ja egas keregi paha pole. Purjekat sellest ei ehita aga kõike muud küll, kui vähegi tahtmist. Näiteks ülistiilse suvila/saunana mereranda ja katsugu üksainsam tegelane öelda, et tegu ei ole teisaldatava "asjaga", lisaks veel selge veesõidukiga! Pane või otse veepiirile ja hüppa vöörist peakat. Ja kuna EST113 Merepiiga on tõesti ka registris olemas, seda vähem saab keelata sellist omaenda rannal veepiiril "pidamast". Kirjutad numbri ja nime peale ning kogu ooper.

Edit: mina tegin pakkumise ära ja peale kere Noarootsi viimist võiks kiilplokk vabaneda. Teeks sinna vikerkaare alguse alla keldrisauna ette ühe kena "puhkeruumi". Miks mitte siis vanast jahist? Käid alla keldrisse leilitama, pesta ja puhata saab üleval jahis. Muidu mõelnud osta mõni vana suitsusaun aga egas needki odavamad pole :)
Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 13:01 
Eemal
Kasutaja avatar

no ei hakka siis ainult kiilploki pärast üle pakkuma ... aga järgmise suve paiku võiks mul huvi tekkida küll :shock:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 14:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Kanäe, viimasel hetkel on oksjonil rebimiseks läinud! See on, kui kipperlased hakkavad mingi asja varjatud väärtust lahkama. :shock:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 14:13 
Eemal
Kasutaja avatar

rekkamees kirjutas:
Kanäe, viimasel hetkel on oksjonil rebimiseks läinud! See on, kui kipperlased hakkavad mingi asja varjatud väärtust lahkama. :shock:

Ma imestan sügavalt, et kasvõi Kaspar ei ole sinna pannud ette sellist pakkumist, mis võtab silma märjaks. Sailingul piisavalt palju suuri jahte, mida vaja liigutada. Never-ever ei saa analoogset suure jahi treilerit isegi 500 tugrikuga, pigem 1000 oleks minimaalne hind. Kere võib ära kinkida. Või tõesti kasvõi põlema panna, austusavalduste saatel Poola suursaadiku osalusel :D

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 14:23 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
Ma imestan sügavalt, et kasvõi Kaspar ei ole sinna pannud ette sellist pakkumist, mis võtab silma märjaks. Sailingul piisavalt palju suuri jahte, mida vaja liigutada. Never-ever ei saa analoogset suure jahi treilerit isegi 500 tugrikuga, pigem 1000 oleks minimaalne hind. Kere võib ära kinkida. Või tõesti kasvõi põlema panna, austusavalduste saatel Poola suursaadiku osalusel :D

Kiirustage seltsimehed, oksjon kestab veel. :D Ma ootan toas suurema vihma lõppemist ja vaatan seda ausat võitlust pealt! (onu Remuse jutte parafraseerides) :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 01 Sept 2011 14:55 
Eemal
Kasutaja avatar

575 tugrikut lõpphind on täiesti õige hinnatase minu arust. See pole enam vanarauahind, vaid ostjal on vähemalt haagisega mingi otstarbekohasem plaan. Mingi mitte kõige väiksem kulu tuleb ju kahe nädala jooksul igal juhul juurde. A'la "treiler kuhugi sadamasse ja puukere utiliseeritud" tulebki 1000 kokku.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid