Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: PriitV - kas foorumi iga 20. postitus on vaikus enne tormi?
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 01:07 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Ütlesin täna 50GT koolitusel sealsetele, et teen Priidust persooniteema. Priit pelgas, et panen ta nagu lapsi sööva pahalase laulu sisse ja see võib ta suunurgad alla viia (panete tähele - ainult temal endal).

Meie Noarootsi-Priit liitus foorumiga 29. aprillil 2004. aastal ja on juba selle esimese dekaadiga tõusnud siinseks hõbevaraks. Pole teemat, mida ta ei valdaks, pole tööd, mida ta poleks teinud ja pole seisukohta, mille vastu ei leiduks tal isiklik seisukoht - see teine ja ainus! Selliseid genialiste ajalugu just liiga palju ei tunne ehk nad kõik on kenasti kaante vahel ära kirjeldatud ja iseloomustatud. Mul on tunne, et paljud tunnevad, et aeg on peaaegu küps uue peatüki lisamiseks.

Ma olen kahjuks avastanud ühe "aga" - Priit enamasti võitleb - võitleb mingi nähtamatu tegelase või substantsiga. Millegiga, mis ei sarnane temale, aga Priidul on helge lootus, et see sarnasus ühel õigel päeval siiski tekib. Selleks misjonäritööks ja lootuseks kulub aga metsikult energiat. Energiat, mida ehk saaks ka teisiti kasutada!?? Selle jätkuks nüüd teema juhtmõte ehk küsimus kõigile - mida peaks Priit tegema, et see energia veelgi õigemalt suunata ja sellest tekiks tuntav kasu? Kas ta peaks ajaloost kokkuvõtteid tegema, et meie ja nooremad ei elaks tulevikuta? Või peakski ta kohe tuleviku paika panema, et meie ei raiskaks oma energiat otsimisele? Või peaks Priidu saatma sinna, kus tehakse valdkonna otsuseid? Näiteks nõuniku ametikohti kataks ta üksi nii 2 kuni 3. Kuna ettevalmistusaeg on olnud 10 aastat, siis järgmise viisaastakuga võiks midagi käegakatsutavat olemas olla. Küsimust teile korrates - millesse kasulikku peaks Priit oma energia maandama?

PS. Julgen just sellist ülaltoodud kirjapilti Österby-mehe puhul kasutada, sest tunnen teda isiklikult ja tean, et selle seedimine on talle samalihtne kui suvalise tulijoogi lõpmatu manustamine peo teise päeva hommikuni kell 4.30.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 02:00 
Eemal

Priidust saaks igiliikuri. Alkokütusel käitub ta niigi nagu jahutuseta tuumareaktor.

Viimati muutis ex SUURLAID, Teisipäev, 14 Jaan 2014 02:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 02:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Tegelikult on PriitV ümberkehastatud Chuck Norris...
Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 02:20 
Eemal

tollboy kirjutas:
Pilt

A millised on Norrise teadmised purjetamisest?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 03:27 
Eemal
Kasutaja avatar

:lol:
Priit on mõnus tegelane. Ehkki me oleme siin temaga korduvalt karvupidi kokku läinud, hoian talle tema rähklemistes alati pöialt. Aga et ma pole umbes aastajagu enam jaksanud kõiki vaidlusteemasid jälgida, siis ma ei tea täpset ajendit nüüdse teema tõstatamisel :roll:

Jõudu kipub üle jääma?
Vanasti oli lihtne, säärastele meestele panid naised silma peale ja hiljem oli suure lastekarja üleskasvatamisega juba piisavalt rähklemist. Tänapäeval on lood nadimad, ühest naisest kipub suure lastekarja tekitamiseks justkui nappima. Samas on iibe tõstmine elik loomuliku järelkasvu tootmine üks eesti rahva põletavamaid probleeme.

Seega: Priit võiks hakata võitlema mitmenaisepidamise seadustamise ja paljulapselisuse kohustuslikkuse eest. Suur ülesanne, aga millegi väikse ja nadi peale ei maksa säärast jõudu ilmaasjata raisata. Kohe tuleb alustada era- ja vabakondade seas kihutustööd, et kuna arenenud läänemaailm juba nagunii liigub muhamediusu suunas, siis tuleb eestlastel kiiresti läbi viia abielu-alane revolutsioon. Mitu naist ja palju lapsi saagu normiks!

Täiesti võimalik, et idee elluviimiseks tuleks luua lausa mitmenaisepidajate erakond. Igatahes tuleb kirjutada palju tarku artikleid ajakirjanduses, võita mõttekaaslasi kõiksugu foorumites ja esineda pea lakkamatult kogu meedias. Lisaks lõigata linte kõiksugu objektide avamisel, milleks sobivad väga hästi ka sadamad, kuna meremeestel on ju ikka kallimaid mitmesse eri sadamasse jagunud...
Vaadates olemasolevat poliitmaastikku, siis kindlasti leiab tulevane mitmenaisepidajate erakond tänulikke toetajaid meie suurima poliitsangari Keskerakonna mõlemast soost liikmete seast. Seevastu praegune kaotajaskond - Reformierakond - jääb ka selles teemas hädavareseks, neil pole kas lapsi üldse või on abikaasasid hädine üksainus, kui sedagi...

Muidugi, lisaks tuleb võidelda masendava väljarändega. Sellekohased kogemused on õnneks lähedalt võtta: Valgevenes ei lubata alla 25-aastaseid naisisikuid üldse välismaale. Eesti olud mõistagi nii vabameelset lahendust ei võimalda, küllap peab see piir jääma 40. sünnipäeva juurde. Taas ohtralt selgitustööd, vaidlusmõõkade välkumist, meediakampaaniaid ja valimisvõitlust! Aga see-eest milline vaimustav tulevik!

Nagu näete, tööd on tohutult. Oleks vaid tegijat. Suur aeg nõuab suuri inimesi, aga pakub ka suuri ahvatlusi. Tuleb ainult pihta hakata :wink:

Jõudu tööle! 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: PriitV
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 08:35 
Eemal

Kuna Priit on ikkagi mereinimene, siis peaks tegema valitsusele ettepaneku luua uus ametikoht - mereminister ja PriitV mereministriks. Ja ma täiesti usun, et saaks palju asju korda merenduse alal. Ma muidugi ei tunne Priitu isiklikult, aga loodame, et temast ei saaks korrumpeerunud ministrit. :lol: Ja veidi reaalsem värk ka - tehku eurorahade toetusel mingi mere järelevalve firma, hoiaks meremärkidel, väikesadamatel ja väikelaevadel-purjekatel silma peal ja ka nõustaks. Kasu oleks kõigil, sest energiat tal on.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 08:53 
Eemal
Kasutaja avatar

"Mereminister" kõlab uhkelt, kui ma teda sellesse ametisse valida saaksin, siis valiks küll :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 09:23 
Eemal

ex SUURLAID kirjutas:
tollboy kirjutas:
Pilt

A millised on Norrise teadmised purjetamisest?

Norris ei peagi purjetamisest midagi teadma, piisab, et purjetamine teab Norrist.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 10:54 
Eemal
Kasutaja avatar

Mōnikord meenub filmis "Mehed ei nuta" kōlanud kiljatus "anarhist! " (vist Abeli esituses?) :D

Ma mōtlen, et mingisuguse kogutud teoste stiilis asja vōiks välja anda. Siin foorumis on kümneid, kui mitte sadu, lehekülgi materjali. Mis iganes teema kohta infot otsid, ikka on enamus nōuandeid Priidu kirjutatud. Tänuväärt igal juhul. Mōnede avaldustega ei ole ma nōus, aga vahet pole, kera keerleb ikka omasoodu.
Nii et- tulista aga. :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 11:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Minu poolt 1 hääl mitmenaisepidamise poolt! Truu ma niikuinii ei oska olla...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 12:58 
Eemal

PriitV mitte ei löö ainult postituse tiheduse vaid ka kirjatükkide pikkuse ja kujunduse (pildid, skeemid) poolest. Samas ei saa nentida, et tegu oleks teoreetikuga ...
... mis mind alati on imestama pannud Priidu suguste inimeste "kütus" ehk mis on see miski mis teda tegutsema paneb ?

PriitV peaks jääme merenduse (väikelaevanduse valdkonda) ja mina jään jälgima/kaasaelama kauaks tal võhma jätkub. Võib juhtuda, et Priit minu elu lõpuks on muutnud arusaama "maailma asjadest ja inimestest" ...
... kui ta jälle "ära kustub" mitteadekvaatsetel põhjustel - pettun "inimkonnas".

Igatahes võrdlus Norrisiga on kohane
Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 15:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Igav hakkaks kui käsa väänata ei saaks :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Tere tulemast terve mõistuse sündikaati!
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 15:28 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
Mitmenaisepidamist ma aga mitte ei propageeri vaid lausa vihkan

Ehh, kurrrja, milline talent valel teel ((:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 17:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Aga kas tegelikult asjad on päris nii nagu me arvame või naljaga pooleks ütleme PriitV kohta ?
Võibolla on hoopis asjad teistsugused !
Võibolla kui kunagi Priit oli veel väikene poisipõnn ja isaga koos merele sattus siis tekkis sellest mere poole tõmme.Tõmme vabaduse ,iseseisvuse ja adrenaliini järgi.Saab ju ise otsustada kuhu ja millal ma tüüri keeran ning millal kaldale tulen.Mida ajad edasi seda enam hakkas meri oma tõelist palet näitama mida noorena veel ei mõistnud.Taipasid ,et kai äärest minnes ja otsasid peale tõmmates vabanesid argimuredest ning said meeletut hingepuhkust adrenaliini ja rahu.Kuid siis on ajad juba nii kaugel ,et tekib pere ,kodu ,koer ämm jne. Ning murede ja mõtete koorem kogu aeg kukil.Millegipärast tõmbad ise omale veel kohustusi selga ja lükkad käima üritusi ja kokkutuekuid ise teinekord tulist vandudes ,et oli mul vaja .
Ja siis kui lõpuks tekib õhtul vaba aeg ja satud arvuti taha siis näpid lahti erinevaid portaale kus müüakse vabadust. Jah nii võib nimetada avamerejahte mis suudaksid su vaid hetkega viia unelmatesse aga siis taipad ja mõtled ,et krt. ma ei saa kuna mul ju ämm ,koer,laps ,kodu ja naine. Usun ,et Priidul hingel miskit sellist ja seda ei saa muuta. Kui inimene kuulub ,,Kolmandasse rassi,, siis seda ei muuda mitte millegagi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 17:43 
Eemal

Minu meelest eksis Priit õigelt teelt, kui ta paberajakirja tegemisega kokku jooksis ja sel tulevikku ei näinud.
Minu meelest oleks Priidu ainus mõistlik väljund "rahvamajanduses", millest ka teistele tulu tõuseks, korraliku veebis toimiva purjetamisajakirja/keskkonna ülesehitamine. Mitte et Kipper.ee-l midagi viga oleks, aga korralikult rubriigistatuna jne oleks see väärtus.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid