Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 18:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Priidu peaks äkki telepurki panema? Merevaatesse? Ja teine asi mida võiks mõni telekanal tegelikult proovida, oleks regattide teleülekanded, sh opakate omad kus vaatajaid oleks joomajoooooooo kui palju. Pole ju saladus, et opakad-zoomid on lastevanemate sport...
Jutt tal jookseb ja autoüritustel on oli päris mõnus "õhtujuht" Eesti rahva merekultuurile oleks see kindlasti väga kasulik ja Priidu fusiooniline energiavoog oleks väga õilsa vankri ette rakendatud kui ta bossudega just poksima ei hakka.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Jaan 2014 22:03 
Eemal
Kasutaja avatar

elu on elamiseks. ja mu arust mette kusagil kitsas ringvaates.

on lahtine pea, õige arusaam asjadest ja maailmavaatest; oled iga olukorra adumiseks võimeline;
ja siia lisada veel asjalik eluülikool + kindlasti veel miski “secret ingredient” – ja ongi nähtus PriitV.
selle "nähtuse" juurde kuulub minupoolt selge emotsiooni väljendamine: “ma näen seltsimeeste silmis entusiasmi”.

on juba sedasi see tänapäeva ümbritsev ilmaelu programmeeritud kus vöiks asuda enamus kes vaid aimavad elu ja et nad midagi teevad ja et mes elu tegelikkuses üldse laiemas plaanis ümbritseb.
ning siis jääb vaid röömu tunda kui hammustakse nii mönigi kord selgroost veel selgelt läbi.

(ps. ja siinkohal jääb vaid tödeda, et PriitV tegemised ei piirdu vaid siinse meremaailma teematikas - jagub veel kamaluga valdkondi kus on oma sõna öeldud. tegusi tehtud. ja veel nii et jagub).

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 01:44 
Eemal

Kunagi ammu, ma arvan et umbes aastal 1986 näidati telekas saadet legendaarsest isiksudest Kaarel Irdist. Ei ma muud sellest saatest mäleta kui seda et too eelnimetet Härrasmees andis sõnale "kurat" igati positiivse ja emakeelses keelekasutuses vajaliku tähenduse, mis kulmineerus sensetis "üks õige eesti mees peab ikka kurat ütlema, see polegi nagu vandumine , see on nagu kinnitus, et ikka on kõva asi".
Vaata Priit - vot mina arvan et Sa (jah, suure tähega), oled, kurat üks õige mees. Siin ja selles seltskonnas vähemalt.
Ma olen Sinuga harva nõus Sinu arvamistes. Ma loen hoolega Sinu edastusi tegelikkusest (praktika merel ja mereääres). Ma arvan et need asjad mis on hetkel veel vaid plaanis ja tegemata - need saavad ju tehtud. Ja siis ma loen kuidas Sa neid teed (ümber Kap Hoorni Sa ju ometi kunagi sõidad, karmi ilma ja alumiiniumist jahiga... ma loodan ja ootan) ja siis ma loen kuidas Sa seda teed ja ma kurat, naudin seda lugemist - ja see ei ole minu unistus, see neem, aga ma naudin seda lugemist ikka.
Tead - pane edasi. Uju vastuvoolu, neela need paar soolast laineharja alla mis tuul (ja ksf kriitikud, sealhulgas tihti ka mina-kui mitte kirjas siis mõtetes) Su kurku pressivad ja suru edasi.
Päikest ja marutuult!
Lugupidamisega
Aimar

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 09:33 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma vaatasin selle peale, kui palju postitusi ikka mehed teinud on.
ligi 5000 - räme.

Aga muidugi möliseb Priit iga kord kui saab. JA puistab kamaluga linke ja ideid, mis siis et ta ise mõne asja poole kaldub. Ma ka.

MA ei arvakski miskit erilist tast, aga kord tegime mingi purjeka äratoomise jõulude ajal üle lahe ja siis rahmeldas ta kätega veel palju rohkem kui siin suuga.

Kui käed otsas, siis pole suuvärk enam miinuseks. Mulle ei meeldi maailmatargad, kel käed ainult taskus püsivad, nendega ma suisa väldin suhtlemist.

Ja ma ei tea, kas mereministriks oleks tal aega hakata, tal ole muudki valdkondi.... Muide hääletaks jah, tema poolt.

PS huvitav, mitu lehekülge posti koguneb.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 12:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Postituste arv - postituste arvuks, tähemärke on PriitV-l kindlasti ülivõimsalt enim siin. Sõbralik nõuanne: Püüa vahel vaid "pika jutu lühikesi kokkuvõtteid postitada", läheb lugejal vähem kaduma. Pahatihti avastan isegi ennast pikast postist üle scrollimas ja diagonaalis sirvimast, kuigi post võib sisaldada vägagi huvitavat infot.

Edu!

Viimati muutis teinlum, Kolmapäev, 15 Jaan 2014 21:05, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 12:07 
Eemal

PriitV on muidugi fenomen, mõnikord kadestan tema informeeritust ja energiat!

www.marumeri-marumeri.blogspot.com

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 14:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Tähemärkide produtseerimine on kvantitaiivne mõõdik.
Nende tähemärkide hulka satub häid kogemusi, kuid samuti järjest enam kuskilt kokku googeldatud tarkust, millest PriitV ise täpselt aru ei saa ja mis on huupi vales kontekstis tõe pähe serveeritud.
Kuna ise tunnen elektrivärki enam kui merevärki, siis sain sellise pildi ette PriitV elektriteemalistest sõnavõttudest.
Purjetamisest ei tea ma ise mitte midagi, kuid analoogiale toetudes pakun, et ka nendes sõnavõttudes võib olla sellist kokku googeldatud ja valesse konteksti pandud häma palju.
Seega soovitan olla ettevaatlik selle tõe otsimisega PriitV postitustest.
Lisaks muidugi veel see, et kui teised tema eksimustele tähelepanu juhivad, siis PriitV ei ole mees kes seda tunnistaks, vaid püüab neid veelgi suurema hulga tähemärkide arvuga hämasse maskeerida.

PriitV - pöördun Sinu poole ühe küsimusega. Sa reklaamid ennast siin ühe mõtleva indiviidina. Kas sulle ei tundu, et üks mõtlev indiviid võiks ka oma postituste sihtgrupi peale mõelda ja arvestada ka sellega. Pean silmas seda, et tulevikus "come to the point", ehk keegi lihtalt ei viitsi neid pikki poognaid lugeda ja sealt seda iva otsida. Seetõttu võib rumalale sihtgrupile tunduda, et need tähemärgid on vajalikud Sinu ebakompetentsuse peitmiseks? Umbes nii nagu Keskerakonna valijad ei saa aru Ansipist?

Seniks pakun varem toodud kvantitatiivsete näidikute kõrvale ka paar kvalitatiivset:
- Üheks nendest on näiteks häma (ehk siis Priitv sõnadega bullshiti) hulk kogu kipperi foorumis.
- Teiseks PriitV postitused põhjustavad kõige suurema koormuse hiire scrolli nupule.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 17:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Tundub, et ma ei olegi ainuke, kes Priidu meetripikkuseid postitusi tuima näoga edasi kerib :roll: Viimasel ajal on täheldada ka rohkelt hooletusest (või siis liigsest rapsimisest) tingitud kirjavigu, mis minusugusel pedandil natuke tagasi lööb. Eelvaade ei ole ilmaasjata ja paistab, et mees ei viitsi isegi oma poste lugeda, mis siis veel teistest rääkida :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Jaan 2014 22:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Arutasime kodus ka seda Priidu teemat.

Leitud: seoses sõltuvusega vastasseisust - õige koht Greenpeace.
Revolutsionäär, vähemuste eestseisja ( geid lesbid ja transvestiidid)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 00:34 
Eemal

Kodanik kirjutas:
Tundub, et ma ei olegi ainuke, kes Priidu meetripikkuseid postitusi tuima näoga edasi kerib :roll: Viimasel ajal on täheldada ka rohkelt hooletusest (või siis liigsest rapsimisest) tingitud kirjavigu, mis minusugusel pedandil natuke tagasi lööb. Eelvaade ei ole ilmaasjata ja paistab, et mees ei viitsi isegi oma poste lugeda, mis siis veel teistest rääkida :lol:

Priidule tuleb korrektor palgata. Masajas mammi ajalehetoimetuse tagumisest nurgast, kelle teadmistepagas on veelgi suurem.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 14:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma tõesti ei näe vajadust kedagi ringi kasvatada .. jah ta on meie hõbevara kuid just sellisena nagu ta on. (kõigest minu arvamus)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 16:59 
Eemal

Minu tagasihoidliku analüüsi tulemusel on Priidus korraga möllamas neli isiksust- a ja b on Bornhöe kirjanduslikust teosest, kus üks leiutamisega üle ilma kuulsaks pidi saama ja teine luuletamises üks kõvemaid tegijaid siin maamunapeal.
c ja d jällegi Lukašenko ja Ligi.
Kes parajasti domineerib selgub kõige viimatisest kirjutisest.
Märksõnadeks:
a- sõnavõttude mõttetihedus
b- vastuvaidlemist mittesallivus
c- ärimaailma õigetest radadest rääkimine
d- kõik peale minu ei tea midagi
e- kõik peale minu ei tee midagi (või teevad jummala valesti)
Priidu purjetamise näpunäidete kohta ei oska jälle mina midagi öelda. Võibolla on väga tark ja asjalik. Erinevalt päevakangelasest ma siis ei ütlegi miskit.
Aga muidu üks õige eestlane... ja õnneks mitte niiväga õrnahingeline, et kannatab ka, kui keegi miskit krõbedamalt ütleb.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 21:03 
Eemal

Sabotööriks vaenlaste foorumitesse saata? Targutaks ka teised nii tümaks, et keegi ei viitsi enam kellegi pikki postitusi lugeda. Kui pilte sees pole.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 22:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Hr. PriitV on tähemärke vähendama hakanud, ei tea kas kipperis sai ruum otsa?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 16 Jaan 2014 22:41 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

kussu kirjutas:
Hr. PriitV on tähemärke vähendama hakanud, ei tea kas kipperis sai ruum otsa?

Ma just meilin sellel teemal talle. Väga näotu tegu.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: