Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Veepolitsei möllab VOL 2014
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 18 Aug 2014 19:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Kaatrimehed on need matsid ja jetivennad õiged mehed või? Pärnu näitel võib öelda, et ega erilist vahet pole. Enamikul kaatritel vendrid kogu aeg tölladi-mölladi üle parda, samas jetivennad sõidavad rahumeeli Kesklinna ja Papiniidu silla vahel, kus jettidega liiklemine on keelatud. Ja jetid teevad ikka lainet küll...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 19 Aug 2014 19:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma käin peaaegu iga nädalavahetus Piirissaarest Tartusse Tavernasse pizzat söömas, veini joomas. Jah, linnapiiril on laineid tekitada keelav märk allkirjaga 6200 meetrit. Aga olgem ausad, seda maad künda ei jaksa keegi ja ma ei tea teiste aluseid, kuid minu oma taga lainetab vesi kündes oluliselt rohkem, kui klissipiiril sõites. Jah ma siiski künnan sadamate piirkonnas, kuigi nende vahel alati klissin vaikselt. Kuid kui tulla peale kusagil Tartu slipilt, siis tõesti peavad olema enne määrused läbi loetud, sest liiklusmärkidelt seda välja ei loe. Eks vist seaduses on ka kirjas, et enne kusagile veele minekut pead olema kohalike reeglitega ennast kurssi viinud. Samas eks normaalne ja hea tava on see, et nii laevnik, kui politsei kasutavad siiski normaalsuse piires talupoja mõistust ja jäävad teineteise suhtes austavale ning mõistvale sõbramehelikule seisukohale...ja näitavad seda ka oma käitumisega välja!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 26 Aug 2014 22:06 
Eemal

peebuste kirjutas:

Tavaline teema, et politseinikule tundub miskit valesti ja siis kohe karistama. Seaduses on kirjas, et ei tohi sõita õllesena noh. Biorobotid mitte inimesed! Selles loos on ehe näide sellest kuidas politseinik püüab trahvida ise seaduseid tundmata, aga kui ühele ei õnnestu trahvi teha siis on teine trahvi väärt. Politseinik peaks inimesi kaitsma mitte igal sammul karistama. Kahjuks saavad igapäevaselt karistada ausad inimesed ja need kes ettekavatsetult kurja teevad nendega politsei eriti ei tegele.
Endal ka mõni kogemus paari aasta tagant nende Merelõvi troppidega, no ei ole normaalsed. Näiteks kord rüüpasin paadis ajaviiteks pokaalist veini seni kuni ametnikud "tähtsat paberite kontrolli" tegid. See ärritas aga ametnikku sedavõrd, et sain kõik oma varustuse ette näidata senikaua kuni leiti paar kuud tähtaja ületanud tulekustuti ning koostati protokoll. Eriti närvi lähevad politseiametnikud(veepolitseid pole testinud) kui neile meelde tuletada kes neile palka maksab ja sellest tulenevalt võiks veidi viisakamalt käituda oma tööandjaga.
Samas niipalju kui olen kokku puutunud nende piirivalve kummipaadimeestega siis pole ühtki etteheidet nende suhtes. Aga kummipaatide peal enamasti endised piirivalvurid.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid