Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ideid töö leidmiseks merendusega seonduvas valdkonnas
PostitusPostitatud: Reede, 18 Juul 2014 14:11 
Eemal

Tere,

Pöördun siia kuna otsin hetkel uut tööd ja mine tea äkki kellelgi abiga õnnestub see meelepärane ka leida.
Kohe algatuseks pean mainima, et oma varasemas tööelus olen suht vähe merendusega kokku puutunud. Nimelt olen olnud tegev ca 14a ehitusvaldkonnas ja seda objektijuhi ja projektijuhina Eesti suurtes ehitusettevõtetes. Viimased 2 aastat tegutsesin ka eraettevõtjana, kuid kuna valdav osa Eesti ehitusturust on niivõrd haige s.t mitte korralikult funktsioneeriv siis on tekkinud kerge trots antud valdkonna suhtes. Ei meeldi fakt et olla edukas peab tegelema sõna otseses mõttes maksupettuste ja muu vassimise ning vingerdamistega selle asemel, et teha hästi erialast tööd. Mõtlesin, et oleks õige aeg ümber õppida ja tegeleda millegagi mis on südamelähedane olnud kogu elu.
Eraelus on koguaeg sümpatiseerinud meri, laevad, sadamad ja sellega seonduv. Olen alati tahtnud olla sellega seotud, kuid miskipärast on elu teist teed läinud. Aga parem hilja kui mitte kunagi.
Seega tahaksgi uurida millised on minusuguse võhiku väljavaated antud valdkonnas. Kust otsima hakata, kuhu ennast pakkuda, millised nn põhiteadmised tuleks omandada kui keegi üldse jutule võtaks.
Olen 34. a 1 lapse (alates nov loodetavasti 2 lapse) isa, pärit harjumaalt, tehnilise taibuga tegus pereinimene. Puutööd ja sporti meeldib hobikorras teha. Valdan inglise ja soome keelt ning oman ka väikelaeva juhi tunnistust. Arvutikasutamise ja tehnikatundmise taset pean enda puhul heaks ja ei kohuta ära uute lahenduste selgeks õppimine. Varasemalt organiseerinud ehitusprojekte, materjalide tarneid, organiseerinud logistikat- moodulmajade vedu suunal Eesti- Skandinaavia s.h meretransport. Tegelenud materjalide müümise-ostmisega. Olnud meeskonna juht ja tehniliste lahenduste arendaja. Põhiliseks väärtuseks töökohas pean head kollektiivi ja pikaajalist stabiilset töösuhet.
Seega oleks igasugune informatiivne abi teretulnud!

Tänud tähelepanu eest!!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis