Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 76 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Catamaran kahasse ???
PostitusPostitatud: Laupäev, 07 Mai 2016 20:06 
Eemal

kusjuures ilma igasuguse irooniata, suht kihvti dokfilmi saaks sellest projektist vändata. Jutt ju sul jookseb :!: äkki tasuks hoopis produtsenti otsida :idea:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 08 Mai 2016 09:51 
Eemal
Kasutaja avatar

see on jah selline kahe otsaga asi: kui otsid madrust, siis tollel pole üldjuhul raha, kui otsid investorit, siis pole see projekt eriti atraktiivne....kõike head korraga saada - peab hea juhus olema, aga pimedal kanal pidi vahel terade leidmine ka õnnestuma :roll:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 09 Mai 2016 14:26 
Eemal

Tere. "Niru". Lohutad ja see on hea . Olen rahulik,kuigi lootus hakkab kaduma. Ja seda enam et ilm on ikka kehva ja paikeseta.
Krt, ega's mina elus ei saa ühes kohas istuda ja ei mõtlegi istuda ei ilma ,ega catamaraaniga.
Ühes sadamas ??? Noooo.
Sellepärast ongi hea et teenus on 2 maas ja labi paljude paradiisisaarte. Selline liikumine mind elus hoiaks aga selge et ka sellest saaks villand. Olen hullem ,kui mustlane ! Mulle seda mustlased öelnud ,kui olin veel noor ja nuud palju aastaid on asi vaga kriitiliseks lainud.
Ma ei saa ,ega taha kõiki oma mõtteid valja laduda aga tegemisi ja käimisi oleks kullaga. Ja kui siinpool siiber kõigest ,siis labi kanali ja seal oleks jalle busserdamist.
Pole hullu, kull tuleb lahendus.
Igatahes siin - Euroopas "püssirohutünni " otsas istuda ,oleks elu suurim lollus.See poleks mitte hea mote. Aga keegi peab siin ju olema.
Olgu,otsad koomale aga lootus jaab ikka.
Aaaaa, eestlasi ju Cambodias,natuke Vietnamis,veel rohkem Filipiinidel ja Thais. Nii et koik ju ei istu Eestis ega raba tood,ega otsi tood.
Mõistan et Aasia on turvalisem ja ka piletid odavamad Ja eks seeparast seal ka rohkem eestlasi. Eks igaüks otsib oma kohta.
Aasia pole uldse paha aga mote kuidas ja mida teha Aasias on suts keeruline.
Pikk jutt - sitt jutt.
Vabandan.
Varsti tuleb uks karvane ja tõsine Eesti mees lume alt metsast valja ja kirjutab mulle.
Nii et ootan veel !

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 09 Mai 2016 14:56 
Eemal

Oota, oota ! Tegu pole Kariibidega. Palju hullemaga ! Aga seal on raha ja seni ,kuni maksumaksja veel natukenegi seivib,siis koik võtavad sihi sinna ,kus mina mõtlen pesitsema hakata.( ajutiselt )
Kariibid on mõnele ehk ilus ja eksootiline aga ....
Higine,tatine,džungel,loomad jne, see oleks uks koht pesitsemiseks.
Edasi on TÕELISED paradiisisaared ja edasi on hea ,odav,turvaline Colombia.
Kas nuud saite pildi silme ette ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Catamaran kahasse?
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2016 06:43 
Eemal

Odav ja turvaline Colombia? Kolumbia siis matsirahva kirjapildis? See vist on tõesti üks äraütlemata turvaline koht :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2016 13:53 
Eemal

Adolf, Escobar on surnud ja Villy on kohalik ning teda võiks uskuda :)
Ise pole käinud, aga tuttav paar aastat tagasi kolas sealkandis ning ütles ka, et kui poleks peret ja ärisid, siis ta kohe küll tagasi poleks tulnud. Talle meeldis Dominikaan ka väga. Soovitas mullegi koguda kinnisvara, see siin pikaks ajaks välja üürida ja üüritulude eest sinna elama kolida. Piltilusaid naisi pidi ka palju olema :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2016 16:26 
Eemal

Tere. Ja Catast ei sõnagi ? See pole hea aga Okey .
Villy pole kuskil kohalik. Natuke kadestan neid kes kuskil on paar voi rohkem aastat elanud.
Sõna Colombia toesti ehmatab paljusid ja seda kahjuks tänaseni. Aga see on kahjuks vale hirm. Ma nuud ei taha oelda et seal pole ohtu. On kull aga....kus teda pole. Aasias ei lenda kuulid ja naljalt elu ei võeta.Ok,lõuna, kesk Amerikas jahhh, seal on suts vastupidi.
Tänaseks on kesk Amerika maad palju ohtlikumad kui Colombia. Midagi pole teha aga nii see on. Euroopa on omamoodi sassis ja seal on ka asjad sassis.
Keegi mainib Dominicani. Seal on asjad koguaeg sassis olnud. Kui istud turistiloksus,siis on ok aga mine valja,siis oled juba ohver.
Ahhh, see pole teema. Lobisesin liialt aga lootused leida Eestist kaaslane on 0 lähedane ja nuud lausa null.
Haudun nuud uut plaani. Minna sinnakanti merd mööda. Oleks vaja uhte abilist aga kuna eestlased koik abielus,tööpostil ,kodused,rahatud,siis otsin abilise sealt. Kas Kuubast voi Mexicost ja siis .....kull siht on paljude haakidega aga ükskord ma Colombiasse jõuan. Parem kui ei jõuaks !!!! Hea kui teel olles saaks jahi ara muua sest teine on ootamas ,mida paar kuud sättida ja siis .... Tean mida teha ja kaptenile mu plaan meeldib.
Akki leian mõne katamaraani tasuta ? Kindlasti leiaks aga koos naisega ja siis ta poleks minu. Nii et see mitte kohe ei lahe.
Aga nagu keegi utles et " ka pime kana voib tera leida "
Ja lähengi otsima !

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2016 21:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Villy kirjutas:
Tere. Ja Catast ei sõnagi ?

Tead, lao rahuga selle kata kohta igasugust infi, mõnel äkki läheb lamp põlema. Ära muretse, ega keegi teda sinu nina eest ära ei osta! Neid inimesi, kes oleks sellisesse katamaraaniprojekti nõus panustama on eestikeelses lugejaskonnas nagunii väga vähe.
Tean, mis räägin - tuunin hetkel "kergelt" üht 36jalast katat seestpoolt :) ja väljast muiudgi ka.
Ootame jätkulugusid, igatahes!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Mai 2016 14:24 
Eemal

Tere. Kohe alustan sõnast "tuunimine " Ma ei tea sellist sõna !
Ja uldse, ma ei tea paljusid sõnu.
Aga julgustamise eest ikkagi suur tanu !! Ja nagu eile mainisin ,siis lootused Kipperist kedagi leida on siiski 0 lähedased ja seda enam et liiga palju lobisesin ka. Muidugi koik on 10 korda hullem aga onneks tippimine on too ja tood ma ei salli. Nii et pole hullu seal midagi.
Ja kui numbreid teha ,siis lugejaid Kipperis on ju tegelikult vaga vahe.
Et veel rohkem andmeid Catast siia panna on mul juba isegi raske.
Olen ju koik juba ara laulnud.
Ehk vaike aga tahtis detailike et ta pole marinas maal seisnud. Ta alles tuli merelt aga ta oli kuskile vastu popaga pannud ja seeparast tõstis valja et ara remontida ja samas ka lihvis - värvis põhja ara. Ja nagu utlesin ,on ta ilma blisterita. ( ma ei tea seda sõna Eesti keeles )
Mul on temast palju pilte aga ulimalt halvad fotod ja ega ma isegi hasti pihta saa. Tean et väljast on koik dimm. Keegi teine teda ehk seest ei puuduks aga salongi tahan hubasemaks teha. See on minu " kiiks " See koik on lihtne ja tean kuidas teha.
Tean ka seda et kus ja paljuga ma selle loomakese isegi vajadusel maha saaks muua . Kindel mats aga esialgu muidugi ei muuks. Tean et selle ostuga ma ei kaotaks raha ! Ta on vana saan 1975 aga ... Ma ei kaotaks.
Omanik remondib USAs praegu korterit sest sügisel ju lapsed kooli. Nii et ma jään ikkagi hiljaks,kuigi mul on uks salaplaan aga see sõltub kui kiirelt saab lahti sellest purjekast millest eile mainisin.
Ahhh, see on mõtetu teema. Eks nais mis elu toob. Pole vaja hüpata ule oma varju. Vahest AEG loksutab koik paika.
Purjekaid leiab praegu vaga odavaid aga katamaraanide hinnad mitte ei lange ja odavat leida on õnnemäng . Ja voib kuluda vaga palju aega. Aga aega mul pole.
Raha enam isegi ei tilgu mitte ja praegu oleks Cata minu päästerõngas.
No kull mulisen. Milleks?
Homme lahen randa ja annan kõigile rahu. Ja ülehomme ka. Päike rahustab ja maandab.
Ei tea kas üheotsapiletiga saab ikka Kuubasse ? Ega vist.
Õigem vist helistada saatkonda. Aga nad seal koik veidrad ja oige vastus tuleb alles tollis olles.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Mai 2016 14:34 
Eemal

Meerschvein, saadad akki foto oma Catast ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Mai 2016 23:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Villy kirjutas:
Meerschvein, saadad akki foto oma Catast ?

Palun väga. Tuunima tuleb inglisekeelsest sõnast 'tune' või 'tuning' ja selle tähendus ulatub raadiohäälestusest autode edevamaks tegemiseni. Antud juhul kasutasin seda väikse muigega suunurgas, sest reaalselt tegelen toorikust mõnusa ja mugava purjeka ehitamisega.

Manused:
DSC_0369.jpg
DSC_0369.jpg [ 637.1 KB | Vaadatud 4085 korda ]

PostitusPostitatud: Neljapäev, 12 Mai 2016 09:45 
Eemal

Villy, vaata Meerschweini kata kohta ka seda teemat viewtopic.php?f=15&t=9111&hilit=kata+toomine

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Neljapäev, 12 Mai 2016 15:44 
Eemal

Tere. Jahhh, ma isegi arvasin et see sõna on inglise keelest aga ei viitsind pead murda. Ja see polegi tahtis.
Utlen ausalt et Inglismaa meresõitu ainult sirvisin sest täna oli rannas tuul ja jahedavõitu isegi ja see Inglismaa ajab kanaihu selga. Nii et....
Foto eest tänan vaga !!!
Vaike ilus McGregor vist,eks . Ega ma ei teagi kui vaike aga ehk 34 fiiti ,voi väiksemgi . Kuju on ka ilus.
Aga omale tahan ikka palju suuremat ja kus on ka salong. Ara peab mahutama vähemalt 10-12 inimest ja sellepärast olengi veidi mures et kas too 50 fiidine on ikka seest nii hea ja suur. Fotod on ulimalt halvad ja krt ei saa midagi sealt aru. Aga omanikku vaga tülitada ka ei tahaks sest ta natuke närviline tegelane. Ja kuna aasta ka liialt vana,siis on väikseid kahtlusi aga mitte vaga. Tean mis inimesed on turistid ja neil pole erilisi nõudmisi.
See pole problem. Tean et numbrid sobiksid ja raha tuleks tagasi kiirelt. Ja esialgu oleks see tahtis ja ongi koik. Edasi oleks ainult linnulaul.
Pole hullu. Iga asi omal ajal. Ehk pole veel minu kord. Aga kull ta tuleb.
Nii et Villy lebota rannas rahulikult ja ...
Kuuba saatkonda mõtetu helistada sest ühelgi kellaajal keegi vastu ei vota ja Foorumis kirjutatakse ka et pole ei aastat,ega kuud, kuna seal keegi tlf vastu võtaks. Pole hullu, käigu ....
Mul kunagi oli seal seiklus suure kella otsas ja ega polekski kindel et nad mind sisse laseksid kui oma paberimajandust tuhnima hakkaksid.
Kes ütleb kuidas krt siia pilte saab panna. No ma kull ei oska .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 13 Mai 2016 08:03 
Eemal

Choose file - Lisa fail - Sisesta

Manused:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 17.23 KB | Vaadatud 3841 korda ]
Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Laupäev, 14 Mai 2016 17:09 
Eemal

Manus:
Faili kommentaar: Ei õnnestu, kuigi paistab lihtne olevat.
image.jpeg
image.jpeg [ 239.62 KB | Vaadatud 3681 korda ]

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 76 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: