Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 215 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 18:24 
Eemal
Kasutaja avatar

Andres kirjutas:
ma ostan aastas 19 miljoni eest reklaami ja igapäevaselt tegelen uute kaubamärkide loomisega, partnereid oskan soovitada küll.

Kipril ja eesti väikelaevandusel on ma arvan vähem raha ja 12500 jaoks ka kõvasti mõttekamaid kohti kui uus logo osta. Korraldada Kipper-võistlusi või loenguid näiteks.

Reklaami aga osta eeskätt Kiprisse, et toetada väikelaevandust :) . Foorum olgu mu meelest ise pigem hall ja asjalik kui kirev ja mage.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 18:45 
Eemal
Kasutaja avatar

Jah kui Kipperil oleks ambitsioon saada kaubamärgiks soovitaksin ka mina agentuuri või mõnd teada tuntud logotegijat. Hetkel ma aga ei näe et Kippri mistahes areng praeguse logo taga seisaks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 18:46 
Eemal

Ma ka hästi aru ei saa, miks peab logo väljamõtlemiseks kalli agentuuri palkama. Ka foorumikasutajate seas on ju häid spetsialiste reklaami ja kaubamärkide valdkonnas. Väärt idee tuleb kellelgi niikunii ja siis kasvatab (kasvatavad) ülejäänud foorumlased sellele liha ümber. Parimad kavandid võib ju hääletusele panna. Raske raha maik ei tee kuidagimoodi kesist ideed paremaks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 20:43 
Eemal
Kasutaja avatar

nonii, hoiame raha kokku ja andke kah aga tuld. muidu nii, et ainus kes proovib on photoshopis täielik lammas. aga siiski, ma veel üritan

kompassiga
Pilt

purjega
Pilt

veel kompassiga
Pilt

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 22:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma tegin midagi kiiruga valmis, aga ei saa kuidagi pihta, kuidas siia pisike jpeg lisada. Ma siis teen tööd ja näen vaeva ja riputan oma rervusse ja lingin. Nüüd tuleb hakata passworde jne.. uurima... :(

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 22:26 
Eemal
Kasutaja avatar

:D Ja juba läkski vaidluseks stiilis: kellel on pikem...

Andres kirjutas:
ma ostan aastas 19 miljoni eest reklaami ja igapäevaselt tegelen uute kaubamärkide loomisega, partnereid oskan soovitada küll.

Andres - ära pahanda, aga teades nii mõnegi foorumlase tausta, julgeks mina omal vajalikud logod ja muu reklaamiatribuutika küll neil kujundada.

Tulge nüüd ikka maa peale tagasi ja tuletage meelde, mis Kipperi esimeses postituses kirjas oli:

Kipper kirjutas:
Kipper.ee vajab uut logo. Senine logo kujutab lihtsalt kolme veetilka, mis on küll lihtne, kuid mitte eriti originaalne. Kuna ehitamisel on uus www.kipper.ee pealeht, siis ehk oleks hea see avada juba uue logoga.

Ja ega praegusega polegi lood väga halvasti, kuid sümboolikaga riietuse tootjatel (siiditrükk ja tikkimine) on keeruline (tikkimise puhul pea võimatu) sellist veetilkade värviüleminekuid teha.

Kuna me ühendame nii purjetajaid kui kaatrijuhte, siis võiks uus logo olla kas nende mingite tunnusdetailide ühend või midagi üldisemat (vihje kaarditöö vahendile vms). Kahjuks üks variant purje ja vindi ühendusest on juba Marinepool poolt ära võetud (vaata pilti teksti lõpus).

Tehnilisemalt rääkides peaks logo olema 1-3 värviga, kuid must-valgelt samuti ära tuntav, lihtne, temaatiline, meeldejääv, siiditrüki ja tikkimise jaoks sobiv. Logo võib ka mingi tegelane olla. Vigri reinkarnatsiooni vist üritama ei hakka :D

Kui tahad kaasa mõelda, siis siis võid siia postitatud vastuses lihtsalt pakkuda eseme nime, otsida netist pildiotsinguga midagi sarnast. Võid ka ise kritseldada miskit ja selle mulle meiliga saata. Jõudu ja ideid!

Minu arust on siin juba mitu head logo välja pakutud.

Kuigi mõnele võib tunduda see banaalne, on minu sümpaatia pälvinud majakaga logod. Seda üsna mitmel põhjusel:
1. Majakas on üks tuntumaid mere ja meresõidu sümboleid.
2. Majaka tähendus - teenäitaja laevadele =Kipper.ee - teenäitaja väikelaevnikele internetis?
3. Majakas on universaalne - sobib nii purje- kui ka kaatrimeestele ( tegemist ju ikka väikelaevanduse foorumiga).
4. lihtsalt tore logo :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 22:59 
Eemal
Kasutaja avatar

saagu majakas

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 23:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Ok
See ei ole veel logo, vaid lihtsalt idee, kuidas kipper.ee logo võiks sõita.
Kui meeldib. siis tehke edasi.
Kahjuks nii ruttu ei õnnestu luua täiskavandit, aga loodan, et vähemalt idee kumab läbi.
[img] http://www.hot.ee/akurik/kipper/kipper_logo.jpg

loodetavasti sai nüüd nähtavaks.
Appi kuidas ma juba ammu ei viitsi administreerimisega tegeleda...[/img]

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 23:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Andres-algaja kirjutas:
Ok
See ei ole veel logo, vaid lihtsalt idee, kuidas kipper.ee logo võiks sõita.
Kui meeldib. siis tehke edasi.
Kahjuks nii ruttu ei õnnestu luua täiskavandit, aga loodan, et vähemalt idee kumab läbi.
Pilt

loodetavasti sai nüüd nähtavaks.
Appi kuidas ma juba ammu ei viitsi administreerimisega tegeleda...

Jepp ma kaesin vussi postist süntaksi järgi ja saingi tööle :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 23:25 
Eemal
Kasutaja avatar

No vot. Logosid tuleb nagu Vändrast saelaudu. Minumeelest AA oma kah igati ontlik. Ma muidugi olen küll nats pettunud et seal ei olnud eesid kes ajavad lõuad pärani ennast veest välja. Humoorikalt muidugi, mitte kiskjalikult. Aga noh võibolla sellised käsikirjalised eed ongi paremad.

Ole nüüd hr Kipper aga mees ja vali välja. Või teeme demokraatiat.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 16 Nov 2007 23:45 
Eemal
Kasutaja avatar

madis16 kirjutas:
Ma muidugi olen küll nats pettunud et seal ei olnud eesid kes ajavad lõuad pärani ennast veest välja. Humoorikalt muidugi, mitte kiskjalikult. Aga noh võibolla sellised käsikirjalised eed ongi paremad.

Selle tegin praegu reede õhtul umbes 5 minutiga, et oleks arusaadav vähemalt see idee, mille verbaalselt välja pakkusin.

Tegeliku logo tegemine vajab igaljuhul läbijoonistamist ja kui nendele e tähtedele hambad sisse teha, siis juba ongi tunduvalt lahedam... :lol:

iga pisiasi ja nüanss mõjutab! Teinekord võtab mitu kuud, et üks paarimillimeetrine jooneke paika sääda...
Visual vajab alati "seedimist".

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Nov 2007 00:10 
Eemal
Kasutaja avatar

Mul siin just üks teine kunde lahkus tuliuus logoraamat näpus. Tollest teost jäid mõned kompassid üle (ei ärge kardke, seekord mulle välja ei paku). Passitasin neid siis Kipperi sõnaga kokku. Ega kunagi ei tea ju millise kivi all vähk võib olla

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Nov 2007 00:24 
Eemal
Kasutaja avatar

OK
Ütlen ausalt !

Kõik logod on lihtsalt mingi font + mingi leiutatud märk sinna serva miksitult.
Logo kui sellist tegelikult pole!
KIPPER VAJAB LOGO, mitte fondinäidiseid. Fondinäidis-logo on ju kipperil juba olemas!

Mõelge sõnale stiliseerimine ja unustage see, et teil on eriliselt lahedaid ja eriliselt erilisi fonte masinas.

Muideks see idee habemega vanamehest, piip hambus ja meremantel üll on ka suurepärane. Ainult see kahjuks ei esinda kipper.ee seltskonda, vaid ehk mingeid vanu pensionil meremehi. Need on tublid mehed, aga ei osale enamuses kahjuks kipperi foorumis.

Ühesõnaga, kui minu ideekavand meeldib, siis arendan seda edasi ja annan paarile disainerile kah nuputada. Ajaga tuleb arvestada, sest töönädalal mul sellisele heategevusele kahjuks aeg puudub.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Nov 2007 09:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Hea tava on teha ise parem logo mitte kritiseerida teisi. Logo kui sellise kontseptsioon on minul ja sinul, võiks vist ka ütelda sinul ja teistel inimestel erinev.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Nov 2007 10:32 
Eemal

Mulle on küll elevant kunstnikukäe peale astunud, kuid mingistele asjadele peaks tähelepanu pöörama, et logo hea saaks.

1. siiani on kõik logod olnud valgel taustal, mõningate puhul ei kujuta hästi ette, et logo oleks sama hea ka näiteks tikituna arontsile päästevestile.
2. logo stiliseerimine on hea aga igal juhul peaks "kipper.ee" olema netisaidi reklaamina üheselt mõistetav.
3. logo on kasutatav ka näiteks jahi, trükiste-paberimapi, mütsi ja näiteks ka tagumise autoakna kleebisena.
4. logo teostus tikandina, kleebisena, sabloonina peaks olema võimalikult vähe töömahukas.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 215 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: