Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kipper.ee ePood avatud!
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 08:48 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Alates tänasest on avatud Kipper.ee ePood. Alustame vaikselt ja väikselt ehk olemas on üks osa kohustuslikust päästevarustusest, ajapikku ja edenedes võtame tooteid juurde.

:!: Juba on ka esimene klient oma ostu teinud kuna leidis Kipper.ee hinnad (konkreetselt automaatse päästevesti) teistest paremad olevat. Seega "läks loosi" üle 10 sellise vesti korraga.

NB! Hetkel peaks ePoe klient kannatlik ja mõistlik olema, sest netipood ise on uus teema ja ka tarkvara, milles kauplemine toimub. Tehtud on see nii, et klient saab end algusest lõpuni ise ära teenindatud. Kohati võib aga ette tulla ingliskeelseid tekste.
NB! Hetkel võib probleem olla kasutaja registreerimisega. Ehk kui pärast konto aktiveerimist (meilile tuleb selleks vastav link) sisse logida ei õnnestu, siis paluks mulle teatada kipper@kipper.ee .

Mida veel? Praegu pangalinki ei ole. Pangakaardiga maksata ei saa. Tellitud kauba eest tuleb tasuda ostutellimuse alusel (näidates ära ostutellimuse numbri). Pärast laekumist saab tellija arve. See tagab selle, et nö rippu jäänud tellimused raamatupidamises kajastamist ei vajaks.

ePoe kasutamise tingimused asuvad siin.

Ootan kommentaare, aga mitte väga detailides norivaid.

Soodsaid oste turvalisuse suurendamiseks!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 09:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Natuke tahaks norida küll :D Meilile saabunud ostutellimuselt ei suutnud ma tuvastada, kellele ma pean raha üle kandma. Ma küll eeldan, et ilmselt Mahe Kommerts Oü-le, aga üheselt seda välja ei loe kusagilt. Maksmise info all ei ole makse saaja nime. Üleval on hoopistükkis Kipper.ee ePood. Nii, et veidike segaduses

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 10:16 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

poom kirjutas:
Natuke tahaks norida küll :D Meilile saabunud ostutellimuselt ei suutnud ma tuvastada, kellele ma pean raha üle kandma. Ma küll eeldan, et ilmselt Mahe Kommerts Oü-le, aga üheselt seda välja ei loe kusagilt. Maksmise info all ei ole makse saaja nime. Üleval on hoopistükkis Kipper.ee ePood. Nii, et veidike segaduses

Nii oli jah (nüüd ajutine muudatus tehtud, et see seal ikka olemas oleks). Muidu tellimuse koostamisel ja kinnitamise järgi on ikka öeldud, et OÜ Mahe Kommerts.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 10:30 
Eemal

Milliseks selle vesti hind kujunes? mul oleks kah hädasti 2-3 vaja. kas nii ei saaks et paned posti ja kättesaamisel maksan?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 10:34 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Kuits kirjutas:
Milliseks selle vesti hind kujunes? mul oleks kah hädasti 2-3 vaja. kas nii ei saaks et paned posti ja kättesaamisel maksan?

Ilma hulgita ostu puhul ongi see 1380 lõplik ja väga hea hind.
Sellist kokkulepet mul kulleriga pole, et tema raha vastu võtaks. Variant on see, et kui oled Tallinnast, siis saame kuskil kokku. Ilma raha saamata ma kaupa saata ei saa.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 06 Mai 2008 11:34 
Eemal

Tänan vastuse eest. Seega asi selge, kui päälinna poole asja on võtan ühendust- seniks ikka edu äris.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: e-poest kaupa vaja
PostitusPostitatud: Reede, 25 Juul 2008 12:37 
Eemal

Täna vaja hankida päästelingu, et homme merel olla.
http://www.kipper.ee/index.php?page=sho ... t&Itemid=1

Kuhu peaks pöörduma, et täna kaup kätte saada ja sama hinna eest? Kas teie poel on ka kontor-ladu olemas, kuhu võiks kokkuleppel minna?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 25 Juul 2008 21:28 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Mnjaa, nii kiiresti pole võimalik. Kauba saatmise päevad on esmaspäev ja neljapäev. Kontorit ei ole (ikkagi e-pood). Suured tellimused küll toon Tallinna piires kokku lepitud kohta.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 03 Juul 2009 15:54 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Kipper.ee ePood korrigeeris oma hinnad tulenevalt uuest käibemaksutariifist, aga numbrid kliendile ei muutunud! St vähenes marginaal.

Vaadake oma varustuses olulisem üle ja uuendage ePoe kaudu!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid