Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 113 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 29 Mai 2008 09:56 
Eemal
Kasutaja avatar

Tarmo K kirjutas:
Mulle meeldis paberlaevukese juures just see lihtsus ja palju positiivseid külgi.

Sümpaatne on see origamilaevuke. Sinna pole raske ka kipper.ee juurde pookida tarvidusel.

Soovitan muidugi soojalt ka sellist nagu enese kärul juba on: Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Juun 2008 10:46 
Eemal

Kipper kirjutas:
Sain siis täna teada, et 4x4.ee logo on teinud Kontuur Leo Burnett http://www.kontuur.ee/ . Võimalik, et nende meeskonnas on keegi, kes 4x4.ee tegemistes kaasa lööb. Muidu ei julgeks nende hinna peale mõeldagi.

Pean oma kohuseks seda juttu natuke kommenteerida.
4x4.ee logo ei ole teinud Kontuur LB, vaid seal töötav isik - so. mina. St. et ise tegin, enda ajast, kuulates teiste foorumlaste mõtteid ja ootusi arvesse võttes. Kontuur arvet ei esitanud, mina kah mitte. Seega teine osa oletusest õige - jah KLB's töötav isik kes lööb kaasa 4x4.ee tegemistes.
Omal ajal olen tegelenud ka purjetamisega ning piisava adekvaatse info kontsentreerumisel olen nõus ka kaasa lööma Kipperi märgi, logo loomesprotsessis.

vuss kirjutas:
sorri et kirun, aga margikunst ja logondus on kaks iseasja. kui aus olla siis see 4x4 logo on pehmelt öeldes p..... (nagu 3 klassi lapse joonistus), sukeldujate oma selge ja tore. nagu ma varem kah öelnud, pole alati agentuuridest head nahka loota kuna seal kombeks teha üks logo ja jahuda seni kuni omanik nõus on. pärast lehtedes pikalt kirumist, et kes f... selle käkerdise tegi

Lgp Martin. Reklaaminduse, märgi- ja margindusega on üks tore lugu - alati on terve hunnik "spetsialiste" kes kõik arvavad, et antud märk on s***, ise oleks rajult parema teinud. Aga ettepanekud? Mis oleks saanud paremini teha? Oled sa näinud 4x4.ee eelmist versiooni? (http://jr.lahe.net/car/chevy/gfx/28-08-06/4x4ee2.JPG)
Kas on uus see "midagi muud" või mitte?

Siinkohal ei viitsi eriti hakata kommenteerima teist lõiku, mis puudutab ühe logo valmistamist kliendile - oled sa käinud ja tellinud mõne logo kuskilt identiteetidega tegelevast firmast?
Sukeldajate logo ja tore? Sukeldujatel ei ole auto tagaotsal mitte logo vaid piktogramm. Logo on siiski märk mis annab firmale/keskonale identiteedi ja seeläbi eristatavuse teiste sarnaste seas.

rgrds trc

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Juun 2008 11:05 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

trc kirjutas:
Kipper kirjutas:
Sain siis täna teada, et 4x4.ee logo on teinud Kontuur Leo Burnett http://www.kontuur.ee/ . Võimalik, et nende meeskonnas on keegi, kes 4x4.ee tegemistes kaasa lööb. Muidu ei julgeks nende hinna peale mõeldagi.

Pean oma kohuseks seda juttu natuke kommenteerida.
4x4.ee logo ei ole teinud Kontuur LB, vaid seal töötav isik - so. mina. St. et ise tegin, enda ajast, kuulates teiste foorumlaste mõtteid ja ootusi arvesse võttes. Kontuur arvet ei esitanud, mina kah mitte. Seega teine osa oletusest õige - jah KLB's töötav isik kes lööb kaasa 4x4.ee tegemistes.
Omal ajal olen tegelenud ka purjetamisega ning piisava adekvaatse info kontsentreerumisel olen nõus ka kaasa lööma Kipperi märgi, logo loomesprotsessis.

Selge pilt. Ma muidu küsisin selle kohta 4x4.ee adminnilt ja ta nii vastas. Aga jah - siis teise pakkumisega panin täppi.

Njah, nagu Murphy seadus - kui mul on lõpuks tasuline protsess käima lükatud, siis tuleb selline pakkumine... :? Ma ei saa enam ära öelda. Samas ma ei keela ka proovimast ja visandeid mulle saatmast.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Juun 2008 11:30 
Eemal

Tsiteeri:
Selge pilt. Ma muidu küsisin selle kohta 4x4.ee adminnilt ja ta nii vastas. Aga jah - siis teise pakkumisega panin täppi.

Njah, nagu Murphy seadus - kui mul on lõpuks tasuline protsess käima lükatud, siis tuleb selline pakkumine... :? Ma ei saa enam ära öelda. Samas ma ei keela ka proovimast ja visandeid mulle saatmast.

Jätan siis hetkel pigem ikka asja tasulisse protsessi :) - kui tulemus ei rahulda, võib edasi mõelda, et mis ja kuidas.
PS. ei tea ma, kas herr. Jaanus Tamme antud foorumi kasutaja on, küll aga oleks kindlasti tal ühe "Tanki" osanikuna ja purjetajana kindlasti oma sõna sekka öelda.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Juun 2008 13:59 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

trc kirjutas:
Tsiteeri:

Jätan siis hetkel pigem ikka asja tasulisse protsessi :) - kui tulemus ei rahulda, võib edasi mõelda, et mis ja kuidas.
PS. ei tea ma, kas herr. Jaanus Tamme antud foorumi kasutaja on, küll aga oleks kindlasti tal ühe "Tanki" osanikuna ja purjetajana kindlasti oma sõna sekka öelda.

Jaanus T on kasutaja juba 2004. aastast.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 21 Juul 2008 21:33 
Eemal

Kuidas siis logo värk on edenenud?
Millal võin kaltsu välja otsida ja auto tagaosa mudast puhtaks rookima hakta?

Anttix - kannab uhkelt 4x4.ee logoga särki ja arvab, et see logo on maailma parim.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 23 Juul 2008 15:57 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

anttix kirjutas:
Kuidas siis logo värk on edenenud?
Millal võin kaltsu välja otsida ja auto tagaosa mudast puhtaks rookima hakta?

Anttix - kannab uhkelt 4x4.ee logoga särki ja arvab, et see logo on maailma parim.

Mul on nüüd mõned visandid käes. Keeran neid nii- ja naapidi ja mõtlen, et mida jätta ja mida võtta. Potentsiaalsetest vist teen testivariandid ja panen järjest päevaks-kaheks siia vasakusse nurka välja.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 05 Aug 2008 12:47 
Eemal

Mehed-mehed...kogu see autologolugu tuletab meelde muinasjuttu ühest veelinnust ja kahest veeloomast, kes teatud sõidukit sikutavad.
Pakun välja hoopis seesuguse idee... äkki teeks lihtsalt nõnda, et igaüks paneb enda auto taha seesuguse kleebise, nagu talle endale meeldib. Ja teeme siia lihtsalt ühe koha, kust saab teada, et mis siis täpselt kellelgi maanteel pepu küljes vilgub....
umbes, et

Tumesinine origamilaevuke- seilaja "Nors"

Kollane kolmnurk valgel taustal -seilaja "Madis 16"

Sinised merelained koos naiserinda meenutava valget värvi purjekumerusega- seilaja Tarmo Männard

jne jne jne jne

Siis saab ju linnaliikluses kohe aru seda, et on tegemist siinse rahvaga ja kauba peale on ju kohe teada ka veel kasutaja nimi!

Viimati muutis Tarmo Männard, Esmaspäev, 11 Aug 2008 14:01, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 05 Aug 2008 15:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Tarmo Männard kirjutas:

Tumesinine origamilaevuke- seilaja "Nors"

Kuidas sa ära arvasid, et mulle pakutud variantidest kõige rohkem origamilaevuke meeldis. :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 09 Aug 2008 15:14 
Eemal

Nii....Norsiga on siis asi ühelpool.

Kes on järgmine julge otsustaja?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 10 Aug 2008 00:53 
Eemal
Kasutaja avatar

Võib mina!

Kahe käe ja ühe mastiga olen origamilaevukese poolt!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 10 Aug 2008 19:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Kolla kirjutas:
Võib mina!

:shock:
Kes on see osavkäpp, kes ogrinaalse origaami ühest A3 lehest
kokku-lahku voldiks ja rahvale demoks?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 10 Aug 2008 22:14 
Eemal
Kasutaja avatar

suwa kirjutas:
Kolla kirjutas:
Võib mina!

Vt. Tarmo K postitust samas teemas Kolm, 28 Mai 2008 21:23

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Aug 2008 10:54 
Eemal
Kasutaja avatar

suwa kirjutas:

Abistav käsi:
http://www.metacafe.com/watch/405083/or ... n_30_secs/

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 20 Aug 2008 17:04 
Eemal

Hea küll-hea küll. Ma tulen siis kah teie punti üle. See minu algne pilt oligi keeruline ja raskelt mõeldav. Lisaks oleks rinnakujulise purje järgi peetud mind hoopis "Maaja " seksisõprade klubi vms liikmeks

Niiisiis on origamilaeva partei loodud!
Seda mäletame ju juba nõuka ajast, et algrakukese jaoks oli vaja min 3 liiget.

Räägin teile siinkohal ka merendusega üsna nõrgalt seotud loo.

Kunagi triivis Arktikas nõukogude polaaruurimisjaam "Põhjapoolus 1"
Mehed elasid seal neljakesi.
Kolm olid parteilased ja neljas, radist Ernst Krenkel, mitte. See tähendas, et parteikoosolekute ajaks pidi ta ruumist (sellest ainsast, mis sadade kilomeetrite ligiduses oli) lahkuma.
Jooksis vaene mees siis ümber telgi, tegi kükke ja tagus käsi kokku, kuni koosolek läbi ja tublid mehed lubasid tal sooja tulla.
Ja seejärel ulatati talle koosoleku protokoll, mille ta radistina siis suurele maale edastas.
:)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 113 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: