Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: www.kipper.ee
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 00:40 
Eemal

Kipper.ee on suurepärase uuenduskuuri läbi teinud ja tuleks igati tunnustada neid mehi (või naisi?), kes sellise mitte just väikese tööga on maha saanud.

Lehekülge sirvides hakkasid siiski paar asja häirima ja kuna ei leidnud pealehelt ühtegi kontakti, kirjutan probleemist foorumis.

Koolitajate leheküljel on millegipärast puudu Kalevi jahtklubi juures tegutsev MTÜ Nautilus Purjetamiskool. See ei tohiks tundmatu olla, kuna olen seda paaril korral ka siin foorumis tutvustanud. Tõsi, püüdes hoida madalat profiili, et foorumit reklaamiga mitte risustada.

Alajaotusesse "Sadamate andmebaas" olete linkinud meie kodulehe www.nautilus.ee alamdomeenis marinas.nautilus.ee paikneva andmebaasi. Võõra lehekülje eksponeerimine oma reklaamide kõrval ei ole eriti viisakas ja selleks tuleks luba küsida.

Loodetavasti saate/tahate need paar pisiasja korda teha. Edu teile!

Peeter Meressaar
Nautilus Purjetamiskool
Kontakt: www.nautilus.ee

Viimati muutis nautilus, Laupäev, 17 Mai 2008 22:59, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 01:05 
Eemal

Huvitavad soovid isandal - ühelt poolt nõuab oma kooli linkimist ehk reklaami ja teisalt tahab andmebaasi mahavõtmist. Hirmus rahahimu on ikka inimestel kallal tänapäeval.
Tegelikult tuleneb siit ka küsimus Kipperile, mis on alates uue lehe vamimisest meeles mõlkunud. Kas kipper.ee jääbki selliseks hobiasjaks ja kolhoosiks, kus on suur kiri väljas, et meil on siin demokraatia, raha me ei taha ja vajadusel klapime omavahel - või on plaanis arendada sellest välja väikelaevanduse keskne portaal, mis peab end ka ära tasuma?
Selle järgi tuleb ilmselt kujundada ka suhtumine sellistesse küsimustesse, nagu selle teema püstitajal.
Kui see siin on hobifoorum, siis pole minu meelest kellegi asi, keda-mida internetiavarustest oma teemadesse lingime. Kui asi muutub aga rahateenimiseks ja reklaamimüügikohaks, siis tuleb sellise jutuga liginevate kodanikega arvestada.
Kui varasemas portaalis olid paadimüüjad/ehitajad lingitud, siis nüüd enam seda kohta ei leia. Kas see viitab sellele, et ostku nad siia parem reklaami? Ja et portaali kasutajad olgu pigem kunded mitte klubiliikmed?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 01:30 
Eemal

Hr/pr ex SUURLAID ei lugenud vist tähelepanelikult. Keegi ei nõua millegi lisamist ega mahavõtmist. Juhtisin tähelepanu paarile asjale, mida saab paremini teha. Kui lehekülg soovib pakkuda objektiivset infot, võiksid ühe teema all olla lingitud kõik teadaolevad koolituse pakkujad. Ma ei usu, et võiks olla mingi põhjus info tendentslikuks esitamiseks. Mis puutub rahasse, siis olen täiesti kindel, et ükski praegu tegutsev täiskasvanute koolitaja ei suuda koolitusega märkimisväärset kasumit teenida. Jahid ja nende ülalpidamine on selleks liiga kallid, suvi liiga lühike ning Eesti liiga väike. Pigem on see mõnede purjetamisfanaatikute eneseteostusest või missioonitundest ajendatud tegevus.

nautilus

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: www.kipper.ee
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 12:41 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

nautilus kirjutas:
Kipper.ee on suurepärase uuenduskuuri läbi teinud ja tuleks igati tunnustada neid mehi (või naisi?), kes sellise mitte just väikese tööga on maha saanud.

Tänuks saan kummardada üksi. Artiklite tekkimises on küll 1-2 huvilist lisaks.

nautilus kirjutas:
Lehekülge sirvides hakkasid siiski paar asja häirima ja kuna ei leidnud pealehelt ühtegi kontakti, kirjutan probleemist foorumis.

Koolitajate leheküljel on millegipärast puudu Kalevi jahtklubi juures tegutsev MTÜ Nautilus Purjetamiskool. See ei tohiks tundmatu olla, kuna olen seda paaril korral ka siin foorumis tutvustanud. Tõsi, püüdes hoida madalat profiili, et foorumit reklaamiga mitte risustada.

Pooled lingid tekivad sooviavalduste kaudu. St saadetakse mulle meiliga nimetus, link ja sobiv kategooria. Nautilus Purjetamiskool on nüüd koolitajate all olemas.
Uus kipper.ee on segu hobindusest ehk mittetulundusest ja tulundusest. Põhimõtteliselt ma ei keeldu ühegi lingi tasuta ülespanemisest. Kes aga soovib välja paista - see saab endale pealehele bänneri üles panna.

nautilus kirjutas:
Alajaotusesse "Sadamate andmebaas" olete linkinud meie kodulehe www.nautilus.ee alamdomeenis marinas.nautilus.ee paikneva andmebaasi. Võõra lehekülje eksponeerimine oma reklaamide kõrval ei ole eriti viisakas ja selleks tuleks luba küsida.

Njaa, oleksid võinud enne Katiga rääkida :) Ehk küsisin temalt ja sain loa 01.08.2007. Mingeid võõraid eksponeerimisi ei toimu. Näiteks ka iga meedias ilmunud artikkel on kipper.ee-sse üles pandud autori loal. Saatsin Sulle Kati kirja meilile.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 21:19 
Eemal

Mis puutub rahasse, siis olen täiesti kindel, et ükski praegu tegutsev täiskasvanute koolitaja ei suuda koolitusega märkimisväärset kasumit teenida. Jahid ja nende ülalpidamine on selleks liiga kallid, suvi liiga lühike ning Eesti liiga väike. Pigem on see mõnede purjetamisfanaatikute eneseteostusest või missioonitundest ajendatud tegevus.

Vat seda juttu võiks küll rääkida ehk mõnele algkoolilapsele. Koolitusturul on juba mitu aastat võimas tõus ja olen sellega üsna hästi kursis. Ka praegust koolitajate hulka ei saa võrrelda kümne aasta taguse ajaga, kui te Pirital uhkes üksinduses koolitasite, ainult akadeemia oli konkurendiks.

:)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 17 Mai 2008 23:33 
Eemal
Kasutaja avatar

samad sõnad. käisin kah koolitusel ja kahe kuu käive oli juba jahi hinda väärt millega koolitaiti, seega rentaablus 5 aastat on kuhjaga tasa

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 18 Mai 2008 00:49 
Eemal

Palve hr. vussile mitte nuhelda mõnel pool olnud möödalaskmisi kõigi koolitajate kaela. Mida siis jahi hinda väärt tasu eest pakuti?

Viimati muutis nautilus, Kolmapäev, 21 Mai 2008 06:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 18 Mai 2008 09:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Tsiteeri:

Selle topicu eest saab Kipper.ee sulle juba põhimõtteliselt reklaamiarve välja saata. Tagasihoidliku sellise.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 18 Mai 2008 10:06 
Eemal

nautilus kirjutas:
Koolitajate leheküljel on millegipärast puudu Kalevi jahtklubi juures tegutsev MTÜ Nautilus Purjetamiskool.

nautilus kirjutas:
Mis puutub rahasse, siis olen täiesti kindel, et ükski praegu tegutsev täiskasvanute koolitaja ei suuda koolitusega märkimisväärset kasumit teenida.

MITTETULUNDUSÜHINGUTE SEADUS
§ 1. Mõiste
(1) Mittetulundusühing on isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks või põhitegevuseks ei või olla majandustegevuse kaudu tulu saamine.

Siis kõik on ju nii nagu seaduses ette nähtud, kurta pole midagi.... :D

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis