Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 12:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:
1) Kui on tekkinud palju uusi teemasid, siis nende kõigini jõudmine võtab liiast aega, tahaksin lugeda nagu feedi – kõik üksteise järgi;
Siin võiks ehk abiks olla link "Vaata pärast eelmist külastust postitatud teateid"?

Jens kirjutas:
2) Kui ühe teema alla on tulnud rohkem postitusi kui ühe lehe jagu, siis phpBB märgib kõik postitused loetuks pärast esimese lehe vaatamist. Kui juhuslikult klikkisin valel leheküljel (tavaliselt klikin kõige viimasel, aga tihti on postised juba eelviimasel), siis on pea võimatu leida ülesse kohta kuskohas viimane kord lugemine pooleli jäi (Kusjuures phpBB3's peaks see viga parandatud olema);
Mingil määral aitab selle probleemi vastu uute postitustega teema ees olev link Pilt

Kipper kirjutas:
Soovin, et kasutaja käib keskkonnas, kus võib märgata "midagi vilkuvat". Foorum on sellest küll vaba, aga...

Pole ju keelatud lisada neid vilkuvaid asju ka RSS feed'ile. Ma küll ei tea, kas ja millised phpBB pluginad seda võimaldavad, aga midagi üle mõistuse keerulist seal ju pole. Ja seni, kuni foorum on "vilkumisest" vaba, pole niikuinii vahet - näiteks mina satun ka kipper.ee esilehele üliharva, kuigi foorumis kolan üsna pidevalt.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 12:46 
Eemal

Rehepapp kirjutas:
Jens kirjutas:
2) Kui ühe teema alla on tulnud rohkem postitusi kui ühe lehe jagu, siis phpBB märgib kõik postitused loetuks pärast esimese lehe vaatamist. Kui juhuslikult klikkisin valel leheküljel (tavaliselt klikin kõige viimasel, aga tihti on postised juba eelviimasel), siis on pea võimatu leida ülesse kohta kuskohas viimane kord lugemine pooleli jäi (Kusjuures phpBB3's peaks see viga parandatud olema);
Mingil määral aitab selle probleemi vastu uute postitustega teema ees olev link Pilt

Ei aita, selles ongi probleem. Toon lihtsa näite.

Teema all on 30 postitust, loen need ära. Tulen kuu aja pärast tagasi, lisandunud on 100 (aga seda ma ei tea ju tegelikult) uut postitust, näen et lugemata. Nüüd on mul valida mitmendat lehekülge lugema hakkan 1 2 3 4 5 6 7 jne. Kes ütleb mulle kuskohas mul pooleli lugemine jäi.

Kui klikin 7 peal, siis seal näitab mul ilusti lugemata postitused ära. Kui nüüd pärast seda klikin 6 peal, siis seal näitab juba kõik loetuks. Ehk sealt edasi pean oletama ja kompama kuskohas järg on.

Oleks siis 7 lehte, aga osade teemade all on ju kümneid lehti kilomeetriste eepostega …

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 13:07 
Eemal
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:
Teema all on 30 postitust, loen need ära. Tulen kuu aja pärast tagasi, lisandunud on 100 (aga seda ma ei tea ju tegelikult) uut postitust, näen et lugemata. Nüüd on mul valida mitmendat lehekülge lugema hakkan 1 2 3 4 5 6 7 jne. Kes ütleb mulle kuskohas mul pooleli lugemine jäi.

Aga seda ma ju räägin, et ära kliki lehekülje numbril või teema pealkirjal, vaid nimelt sellel Pilt lingil pealkirja ees. See viib su konkreetse teema esimese lugemata postituse juurde.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 13:18 
Eemal

Rehepapp kirjutas:
Aga seda ma ju räägin, et ära kliki lehekülje numbril või teema pealkirjal, vaid nimelt sellel Pilt lingil pealkirja ees. See viib su konkreetse teema esimese lugemata postituse juurde.

Väga hea vihje, seda ei teadnudki. Esimesel kahel katsetamisel praegu viskas mind ikka vale postituse juurde, mõlemal puhul 5 postitust "liiga kõrgele".

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 13:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:
Väga hea vihje, seda ei teadnudki. Esimesel kahel katsetamisel praegu viskas mind ikka vale postituse juurde, mõlemal puhul 5 postitust "liiga kõrgele".

See viga tal on jah - kui brauserit vahepeal pole kinni pandud, siis tal jääb vana koht meelde. Aga järgmisel päeval (või kuu aega hiljem) teema lugemise jätkamiseks sobib ilusti.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 15:14 
Eemal
Kasutaja avatar

noh. kipper.ee weebilehel on jah "mis on uut foorumis" ja mul on küll komme sealt tulla alles vaatama kui on pealkiri mis huvitab juba. Kõike paraku ei jõua lugeda....

Vbla esilehe teemakokkuvõtetest ainult rss teha? terve foorumiga on kaunis hämar :P

ja muide. ma alati, kui on vaja kiirelt pilk üle vista, ei logi sisse, eriti kui mujal loen...
ja näiteks iPhones on see valik veel peenemalt vaja teha

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 15:51 
Eemal
Kasutaja avatar

On olemas selline vidin:
http://kb.siteground.com/article/How_to_enable_RSS_in_phpBB.html
Igatsugu modide lisamine teeb küll hilisema upgrade pisut tülikamaks, aga ega Kipperi foorum pole enam "puhas plats" enivei. Ikka mõni mod lisatud. Seega antagu minna?

peep@ei.salli.rss

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 23 Okt 2009 19:44 
Eemal
Kasutaja avatar

Dillinger - kas sul ka iphones teemade fondid erinevate suurustega on?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Okt 2009 11:36 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:
Rehepapp kirjutas:

Nonii, mu kahtlus leidiski kinnitust. Jah, sellel lingil on vahel väike palavik küljes, aga laias laastus toimib ja mina ainult seda kasutangi. Nagu ei oskagi ilma enam.

Ja jutt sisse logimisest tundub kuidagi kohmakas. Usun, et enamusel on kasutada personaalsed arvutid. Seega saab teha oma järgmisel ehk viimasel logimisel linnu, et sind meelde jäetaks. Siis tekitad endale lingiribale foorumi linginupu ja selle valides oledki juba oma nime alt sees. Edasi vajutad linki "Vaata pärast eelmist külastust postitatud teateid" ja sealt valikust linke Pilt.
Seega kolme klikiga oled sisseloginuna valitud värske postituse juures :idea:

Näide minu lingiribast (K ja KF on äraarvatavad):

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Okt 2009 12:33 
Eemal
Kasutaja avatar

No kui see on eelduseks et oma arvutiga ja muud seadmed on omapead siis mina jään ka edaspidi lihtsalt rongist maha.
Eks talvel loeb järgi!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Okt 2009 12:36 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Dillinger kirjutas:
No kui see on eelduseks et oma arvutiga ja muud seadmed on omapead siis mina jään ka edaspidi lihtsalt rongist maha.
Eks talvel loeb järgi!

See ei ole eeldus. Kirjeldasin ühe kiire ja mugava variandi. Selle võimaluseta ei saa vaid kiiret sisselogimist kasutada - muu jutt aga jääb kehtima.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Okt 2009 13:38 
Eemal

phpBB3 jätab lugemata postitused meelde ka väljalogimiste ajaks (kui näiteks sessioon aegus või ühendus katkes vms). Mod-d teevad küll upgrade keerulisemaks, kuid pikemas perspektiivis oleks see ilmselt kasulikum, võimalik samuti, et mõni praegune spetsiifiline mod on juba phpBB3 sees.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Okt 2009 14:16 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

majakavaht kirjutas:
phpBB3 jätab lugemata postitused meelde ka väljalogimiste ajaks (kui näiteks sessioon aegus või ühendus katkes vms). Mod-d teevad küll upgrade keerulisemaks, kuid pikemas perspektiivis oleks see ilmselt kasulikum, võimalik samuti, et mõni praegune spetsiifiline mod on juba phpBB3 sees.

Ei ole hetkel plaanis uuele versioonile minna. Foorum on rohkem sisu ja vähem tehniline lahendus.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 17 Nov 2009 21:53 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Muhv kirjutas:
Dillinger - kas sul ka iphones teemade fondid erinevate suurustega on?

Mul on ka iPhones kolme alafooumi nimetused teistest suuremad. Mingi seaduspärasus võib olla see, et nende väikeses tekstis alltekstid on kõige pikemad. Samas üks selline pealkiri ei mahu seadusesse. Ah, pisiasi :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 17 Nov 2009 22:11 
Eemal

Kipper kirjutas:
Ei ole hetkel plaanis uuele versioonile minna. Foorum on rohkem sisu ja vähem tehniline lahendus.

Ma tahaks seda uuesti kuulda kui türklased on foorumi ära käkkinud :) Siis tuleb küll mõte, et oleks vist pidanud minema uuendustega kaasa :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: