Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ilma asukohata kasutajad foorumis!!
PostitusPostitatud: Laupäev, 05 Dets 2009 20:00 
Eemal
Kasutaja avatar

Sellise pealkirja leidsin juhuslikult Zhiguli- meeste Ladaklubi foorumis (8400 liikmega) uudistades. 22. novembril on üles pandud hoiatus: Kui puudused pole kõrvaldatud 1. jaanuariks 2010, siis kasutajad kustutatakse foorumist! Lisatud on eriti anonüümsete liikmete nimekiri. Ka meie foorumis on uus mood uutel tulijatel moeasjaks saanud... Väga nukker muideks... Üks ja teine kipperlane on nõu küsijaile soovitanud umbkaudnegi elukoht profiili panna. Et teaks- kust linnast juhatada abi. Kui teeks siin foorumis ka nii!??

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 05 Dets 2009 20:46 
Eemal

Vaatasin ka huvipärast nimekirja ja leidsin 886 1670'st nime, kes on asukohatud ehk siis 53%. Täitsa palju mu meelest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 05 Dets 2009 21:39 
Eemal
Kasutaja avatar

aga mida muudaks nõue..... võin ju alati sinna EU või USA kirjutada, rääkimatta Kurrunurruvuti saarest :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 05 Dets 2009 22:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Lihtsam on abiküsija universaalsesse abikohta juhatada. See olgu inimese enda asi kas ta oma asukohta kirjutab, eks teda ka sellevõrra tõsiselt võetakse - aidatakse.
Ma ei tea, sunnismaine ei tundu õige.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 06 Dets 2009 14:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas tõesti on sellest probleem??? Kas panema peaks sissekirjutuse aadressi, linnaelukoha, lapsepõlvekodu, maaelukoha või kodusadama(te) aadressi?

Viljandi paadimees@Port Skölldo :D

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 06 Dets 2009 16:35 
Eemal

Aga miks peab üldse mingi ladaklubi foorumi järgi joonduma? Milles on probleemi tuum?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 06 Dets 2009 19:52 
Eemal
Kasutaja avatar

Viimase aja uute liitujate seas on "taudiks" saanud täielik anonüümsus. Muidu poleks teemat tõstatanudki... Ka hea tava on veidi kujundatav :) Muidugi ei nõua keegi passiaadressi! Aga saab aimu kipperlase taustast- huvidest. Südantsoojendav on lugeda, et sõnavõtja on kilulinnast, Salmistult või on rannavesi! Väljaspool Eestit asuva isiku puhul on hea lugeda riigi nime- sellest piisaks täiesti! Aga inimese vaatenurk ja olud kohe mõistetavamad :) See aitab säilitada ja arendada MEIE foorumi tunnet! Võimalik, et eksin!!? See mõte kripeldas juba paar kuud, kuni selgus et vanaautode meestel sama probleem... Kena advendiaega siis siinsele ringile!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 06 Dets 2009 22:13 
Eemal

Rooli R,ma olen seda liitujate teemat mõned korrad varasematel aastatel torkinud,aga ...eks see näita ka suhtumist teistesse.

Mul seoses tööga ka nii olnud--mingi sell helistab,saab paati remontida.Saab ikka aga mis paat ja mis teha.Noh seda ja seda.Kus asub,tuleks vaataks üle.Mis see sinu asi on.Vot nii.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 07 Dets 2009 19:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Ootaksin Kipperi seisukohta antud küsimuses.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 07 Dets 2009 19:44 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Muhv kirjutas:
Ootaksin Kipperi seisukohta antud küsimuses.

Asukoha ja teiste väljade täitmine jääb vabatahtlikuks. Asukohata (ja muu infota) kasutajaid pole plaanis kustutada.

Siiski - meie suhteliselt personaalses (või personaalse suunitlusega) foorumis on hea märk avaldada infot enda kohta!

Suure tõenäosusega saavad kasutajad järgmisel aastal postituste hulgast lähtuva tunnuse. Postituste hulgast lähtuv idee pole küll kõige parem, aga selle võimaluse pakub foorumi tehniline pool välja.
Tunnuse idee on ära märkida need, kes on selle foorumi sisu ja nägu (ja ei pea paljuks ka enda kohta infot avaldada). Teoreetiliselt võib neid olla Ivoonu mainitud 886 foorumlast.
Ka muudan täidetavaks väljad, mis seni tehniliselt streigivad.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 07 Dets 2009 20:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Selge.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Dets 2009 21:21 
Eemal

Leidsin veel siia teemasse hr.Kipperi enda postituse aastast 2004

http://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?t=259

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 11 Dets 2009 11:27 
Eemal

Mul on selline tunne, et oleme siia foorumisse kogunenud ikka pigem sõbrustama ehk siis ühise hobiga tegelema, eksole. Kui me tahaks end üksteise eest peita, siis vaevalt me siin oleksime. Sestap võiks veidi julgem olla.
Eks paljud tänapäeva inimesed elavad millegi pärast isikuandmete kaitse seaduse vaimus, kartes ise-ka-ei-tea-mida.
Minu meelest on asukoha märkimine ja ka oma kontaktide kirjapanek elementaarne. Teised saavad kasvõi sedagi näha, kas neil on tegu (oletatava) mulgi, setu või saarlasega ja kas asukohast võib eeldada, et kodanik kulgeb rohkem siseveel või laia mere pääl.
Mulle on jäänud muidugi mulje, et ennast, oma asukohta ja kontakte ei karda avaldada inimesed, kes on ka ise tegijad, kel on sisu ja kellel pole varjamisväärseid sigadusi hinge taga. Ehk siis on usaldusväärsed. Nii et võtkemgi asja nõnda.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 11 Dets 2009 22:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Minu meelest on see profiili asukoha täitmine pointless. Tähtsam on see, kes mida kirjutab. Kes jutte lugeda ei viitsi, ei võida midagi ka profiili väljadest. Kes lugenud on, teab niigi, mis on näiteks minu kodusadam või siis PriitV, Marki, Hunteri või ARAI omad (esimesed pähekaranud nimed). Või kus rebasenahk seilab. Või kus cat oma oskustööd teeb. Või Peeter Ude otsapidi teadust.

Mu jutu mõte on selles, et lugejal, kes teiste tegemiste vastu huvi ei tunne, pole vaja ka nende ankeetandmeid teada. See ongi telefoniraamatu ja suhtluskeskkonna vahe, et inimesi ei kirjelda mitte kataloog, vaid teod ja sõnad. Niiet asukohainfo võiks ka edaspidi vabatahtlik olla.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid