Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Ilma asukohata kasutajad foorumis!!
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=14&t=4503
1. leht 1-st

Autor:  Rooli Robi [ Laupäev, 05 Dets 2009 20:00 ]
Teema pealkiri:  Ilma asukohata kasutajad foorumis!!

Sellise pealkirja leidsin juhuslikult Zhiguli- meeste Ladaklubi foorumis (8400 liikmega) uudistades. 22. novembril on üles pandud hoiatus: Kui puudused pole kõrvaldatud 1. jaanuariks 2010, siis kasutajad kustutatakse foorumist! Lisatud on eriti anonüümsete liikmete nimekiri. Ka meie foorumis on uus mood uutel tulijatel moeasjaks saanud... Väga nukker muideks... Üks ja teine kipperlane on nõu küsijaile soovitanud umbkaudnegi elukoht profiili panna. Et teaks- kust linnast juhatada abi. Kui teeks siin foorumis ka nii!??

Autor:  Ivoonu [ Laupäev, 05 Dets 2009 20:46 ]
Teema pealkiri: 

Vaatasin ka huvipärast nimekirja ja leidsin 886 1670'st nime, kes on asukohatud ehk siis 53%. Täitsa palju mu meelest.

Autor:  seafish [ Laupäev, 05 Dets 2009 21:39 ]
Teema pealkiri: 

aga mida muudaks nõue..... võin ju alati sinna EU või USA kirjutada, rääkimatta Kurrunurruvuti saarest :)

Autor:  Dillinger [ Laupäev, 05 Dets 2009 22:30 ]
Teema pealkiri: 

Lihtsam on abiküsija universaalsesse abikohta juhatada. See olgu inimese enda asi kas ta oma asukohta kirjutab, eks teda ka sellevõrra tõsiselt võetakse - aidatakse.
Ma ei tea, sunnismaine ei tundu õige.

Autor:  Muhv [ Pühapäev, 06 Dets 2009 14:22 ]
Teema pealkiri: 

Kas tõesti on sellest probleem??? Kas panema peaks sissekirjutuse aadressi, linnaelukoha, lapsepõlvekodu, maaelukoha või kodusadama(te) aadressi?

Viljandi paadimees@Port Skölldo :D

Autor:  kassoggy [ Pühapäev, 06 Dets 2009 16:35 ]
Teema pealkiri: 

Aga miks peab üldse mingi ladaklubi foorumi järgi joonduma? Milles on probleemi tuum?

Autor:  Rooli Robi [ Pühapäev, 06 Dets 2009 19:52 ]
Teema pealkiri: 

Viimase aja uute liitujate seas on "taudiks" saanud täielik anonüümsus. Muidu poleks teemat tõstatanudki... Ka hea tava on veidi kujundatav :) Muidugi ei nõua keegi passiaadressi! Aga saab aimu kipperlase taustast- huvidest. Südantsoojendav on lugeda, et sõnavõtja on kilulinnast, Salmistult või on rannavesi! Väljaspool Eestit asuva isiku puhul on hea lugeda riigi nime- sellest piisaks täiesti! Aga inimese vaatenurk ja olud kohe mõistetavamad :) See aitab säilitada ja arendada MEIE foorumi tunnet! Võimalik, et eksin!!? See mõte kripeldas juba paar kuud, kuni selgus et vanaautode meestel sama probleem... Kena advendiaega siis siinsele ringile!

Autor:  cat [ Pühapäev, 06 Dets 2009 22:13 ]
Teema pealkiri: 

Rooli R,ma olen seda liitujate teemat mõned korrad varasematel aastatel torkinud,aga ...eks see näita ka suhtumist teistesse.

Mul seoses tööga ka nii olnud--mingi sell helistab,saab paati remontida.Saab ikka aga mis paat ja mis teha.Noh seda ja seda.Kus asub,tuleks vaataks üle.Mis see sinu asi on.Vot nii.

Autor:  Muhv [ Esmaspäev, 07 Dets 2009 19:23 ]
Teema pealkiri: 

Ootaksin Kipperi seisukohta antud küsimuses.

Autor:  Kipper [ Esmaspäev, 07 Dets 2009 19:44 ]
Teema pealkiri: 

Muhv kirjutas:
Ootaksin Kipperi seisukohta antud küsimuses.

Asukoha ja teiste väljade täitmine jääb vabatahtlikuks. Asukohata (ja muu infota) kasutajaid pole plaanis kustutada.

Siiski - meie suhteliselt personaalses (või personaalse suunitlusega) foorumis on hea märk avaldada infot enda kohta!

Suure tõenäosusega saavad kasutajad järgmisel aastal postituste hulgast lähtuva tunnuse. Postituste hulgast lähtuv idee pole küll kõige parem, aga selle võimaluse pakub foorumi tehniline pool välja.
Tunnuse idee on ära märkida need, kes on selle foorumi sisu ja nägu (ja ei pea paljuks ka enda kohta infot avaldada). Teoreetiliselt võib neid olla Ivoonu mainitud 886 foorumlast.
Ka muudan täidetavaks väljad, mis seni tehniliselt streigivad.

Autor:  Muhv [ Esmaspäev, 07 Dets 2009 20:21 ]
Teema pealkiri: 

Selge.

Autor:  cat [ Neljapäev, 10 Dets 2009 21:21 ]
Teema pealkiri: 

Leidsin veel siia teemasse hr.Kipperi enda postituse aastast 2004

http://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?t=259

Autor:  ex SUURLAID [ Reede, 11 Dets 2009 11:27 ]
Teema pealkiri: 

Mul on selline tunne, et oleme siia foorumisse kogunenud ikka pigem sõbrustama ehk siis ühise hobiga tegelema, eksole. Kui me tahaks end üksteise eest peita, siis vaevalt me siin oleksime. Sestap võiks veidi julgem olla.
Eks paljud tänapäeva inimesed elavad millegi pärast isikuandmete kaitse seaduse vaimus, kartes ise-ka-ei-tea-mida.
Minu meelest on asukoha märkimine ja ka oma kontaktide kirjapanek elementaarne. Teised saavad kasvõi sedagi näha, kas neil on tegu (oletatava) mulgi, setu või saarlasega ja kas asukohast võib eeldada, et kodanik kulgeb rohkem siseveel või laia mere pääl.
Mulle on jäänud muidugi mulje, et ennast, oma asukohta ja kontakte ei karda avaldada inimesed, kes on ka ise tegijad, kel on sisu ja kellel pole varjamisväärseid sigadusi hinge taga. Ehk siis on usaldusväärsed. Nii et võtkemgi asja nõnda.

Autor:  smboards [ Reede, 11 Dets 2009 22:55 ]
Teema pealkiri: 

Minu meelest on see profiili asukoha täitmine pointless. Tähtsam on see, kes mida kirjutab. Kes jutte lugeda ei viitsi, ei võida midagi ka profiili väljadest. Kes lugenud on, teab niigi, mis on näiteks minu kodusadam või siis PriitV, Marki, Hunteri või ARAI omad (esimesed pähekaranud nimed). Või kus rebasenahk seilab. Või kus cat oma oskustööd teeb. Või Peeter Ude otsapidi teadust.


Mu jutu mõte on selles, et lugejal, kes teiste tegemiste vastu huvi ei tunne, pole vaja ka nende ankeetandmeid teada. See ongi telefoniraamatu ja suhtluskeskkonna vahe, et inimesi ei kirjelda mitte kataloog, vaid teod ja sõnad. Niiet asukohainfo võiks ka edaspidi vabatahtlik olla.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/