Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Jälle probleem
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=14&t=626
1. leht 1-st

Autor:  onu [ Kolmapäev, 16 Mär 2005 12:56 ]
Teema pealkiri:  Jälle probleem

Eile kolm korda proovisin pika jutu foorumile saata, aga igakord arvuti nullis kõik ära ja nõudis sisselogimist! Täna üks targem mees oskas öelda, et kui trükid teatud ajast kauem, siis sind automaatselt logitakse välja. Ei tea, kas see vastab tõele? Kui on tõsi, siis kui palju mul aega on? Kuna mul Eestikeele õigekirjaga probleeme, siis pikad tekstid tõesti võtavad palju aega. Mõne lause pean mitu korda ringitegema, sest püüan leida sõnu, mida ma enam-vähem õieti oskan kirja panna. Täna panin automaatse sisselogimise peale, nüüd ehk ta ei logi mind välja! Ja hakkan jälle igaksjuhuks tekstist koopiaid tegema, sest teist ja kolmandat korda ühte ja sama juttu ei viitsi trükkida. Lühikeste tekstitega probleeme ei ole olnud.

Autor:  Kipper [ Kolmapäev, 16 Mär 2005 14:07 ]
Teema pealkiri: 

onu, tuletan sulle seda teemat meelde
http://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?p=2682#2682

teine variant on see, et kirjuta tekst MS Wordis või muus tekstiredaktoris valmis (kasvõi salvesta see faili vahepeal) ja siis kopeeri foorumisse. seejärel tee veel viimased parandused (reavahetused, märgid jne korda) ja siis saada ehk salvesta ära.

näiteks varem juhtus endal tihti sellist asja, et hot.ee keskkonnas kirja ära saates viskas süsteem erroreid ehk kiri adressaadini ei jõudnud. loomulikult oli ka tekst kadunud ja tuli nullist alustada. aga nüüd teen iga natukese aja tagant need liigutused, mis ülal antud viite taga kirjeldatud. saab hakkama.

Autor:  onu [ Kolmapäev, 16 Mär 2005 21:29 ]
Teema pealkiri: 

Viimasel ajal probleeme ei olnud ja muutusin hooletuks. Nüüd tuleb hoolikam olla. Vigadest õpitakse. Edaspidi hakkan lühemaid tekste kirjutama.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/