Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vastus veebiarendusele
PostitusPostitatud: Reede, 14 Mär 2014 16:54 
Eemal
Kasutaja avatar

mulle ei meeldi. samm sinna poole, et ma kipperit ei kasutaks. Minu jaoks kõikvõimalik bling-bling reklaam rikub toreda lobisemise koha . aga eks maitsed on erinevad ja arvatavasti on foorumist juba ammu äri saanud. :cry:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Vastus veebiarendusele
PostitusPostitatud: Laupäev, 15 Mär 2014 22:44 
Eemal
Kasutaja avatar

Kipper.ee lehele satun aina miskipärast, praegu vast seetõttu, et ta on mul kiirvalikus, aga iga kord saan aru, et ilmaasjata. Kas see leht on väljasuremisele pandud?

Ootame seda rss asja parem, siis on näha.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Laupäev, 15 Mär 2014 23:04 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

seafish kirjutas:
mulle ei meeldi. samm sinna poole, et ma kipperit ei kasutaks. Minu jaoks kõikvõimalik bling-bling reklaam rikub toreda lobisemise koha . aga eks maitsed on erinevad ja arvatavasti on foorumist juba ammu äri saanud. :cry:

Pole parata! Iga uuendusega suvalises valdkonnas/kokkupuutes (riigijuhtimine, rahandus, sotsiaalsfäär, organisatsioon, pere jne) kaasneb subjektide jagunemine - väike osa kiidab taevani (leidub ka neid), suurem osa on esialgu äraootav ja seejärel tunnistab, et edasiminek on tuntav ja/või vajalik ja siis on veel üks väike osa, kes muudatustega ei lepigi. Neil peab kõik püsiv olema, sest koguaeg on ju nii olnud! Seda teades julgen öelda, et pole plaanis mul mingit revolutsiooni selles asjas üritada.

Anna teada, millisest ammusest ajast on foorumist äri saanud? Vaataksin sellega seotud arvestuse üle ja seni mulle tundunud miinuse keeraksin hetkega jackpotiks.

Mulle endale oleks liiga lihtne kirjeldada seda, mida sellise-sarnase keskkonna hoidmine ja arendamine tähendab, aga "ei-meeldijate" esseed on oodatud.

PS. Kas leidub põhjus miks see teema peab eraldi olema? Uue versiooni muudatus on seegi, et kui varem sai vaid teemasid lahku tõsta, siis nüüd saab ka kokku tõsta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Pühapäev, 23 Mär 2014 11:56 
Eemal
Kasutaja avatar

no iga asi mis on seotud reklaamiga on otsapidi äri - kas siis plussis või miinuses see on juba omaette küsimus.Õnneks vist vajutasin kuhugi ja need reklaamid ei hüppa enam iseenesest alati lahti.Ja edasiminek on kindlasti alati tervitatav. Üks asi mulle ikkagi ei meeldi, nimelt ei ole vist enam rippmenüüd kuumad ( viimased )teemad, või äkki ma ei oska seda lihtsalt leida. Aga mulle meeldis seda jälgida ja kasutada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 26 Mär 2014 08:20 
Eemal

No siis ma ei olegi ainuke, kes seda uuendust kukalt sügades takseerib. Koht, kus verbaal - virtuaalselt kokku võis saada, on nüüd nagu pardis..t mööda vett laiali. On siin mingi nipp, kuidas käimasoleval teemal sabast kinni saada? Või on ehk sellele ka korduvalt juba vastus antud..kuid jällegi, kus siis ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Kolmapäev, 26 Mär 2014 11:53 
Eemal

ausalt öeldes,ka mulle meeldis vana variant rohkem,kas harjumuse viga,vöi vanaks hakkan jääma...ja kuhu PriitV on jäänud....mitte,et ma tasse armund oleks,aga,kuidagi igav siin ilma temata! :|

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 04 Apr 2014 07:52 
Eemal
Kasutaja avatar

ma nyyd vaatasingi, et mina pole üle kuu juba foorumisse sattunud. Minu jaoks on asi ikkagi kadunud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 04 Apr 2014 11:07 
Eemal

Dillinger kirjutas:
ma nyyd vaatasingi, et mina pole üle kuu juba foorumisse sattunud. Minu jaoks on asi ikkagi kadunud.

Ei ole kadunud, on lihtsalt osaliselt ilm.ee'sse üle kolinud...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 04 Apr 2014 11:22 
Eemal

Tundub, et Kipperi monetization hakkab raha tootma ennekõike ilm.ee-le? :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 04 Apr 2014 14:01 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

niru kirjutas:
Tundub, et Kipperi monetization hakkab raha tootma ennekõike ilm.ee-le? :D

Te olete õigel teel!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 11 Apr 2014 07:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Kui saaks ülevalt infantiilse pildi ja altotsas FB ruudukesed oma vaates ära koristada, siis oleks ju täitsa OK! Nii mõneski foorumis on võimalus oma vaadet tuunida. Aga eks kõigega harjub ära. Loodan, et vana hea seltskond kuhugi ära ei koli.

Ah jaa... Mul enam ei muutu teemad automaatselt vaadatuks kui korra sisse ja välja login. Lohisevad kõik vanad asjad oranžidena kaasa kogu aeg. Ei leidnud ka KKK-st vastust ega juhtpaneelist vastavat seadistust.

Jõudu ja entusiasmi foorumi ülalpidamiseks!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 11 Apr 2014 10:24 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

ullar kirjutas:
Kui saaks ülevalt infantiilse pildi ja altotsas FB ruudukesed oma vaates ära koristada, siis oleks ju täitsa OK! Nii mõneski foorumis on võimalus oma vaadet tuunida. Aga eks kõigega harjub ära. Loodan, et vana hea seltskond kuhugi ära ei koli.

Ah jaa... Mul enam ei muutu teemad automaatselt vaadatuks kui korra sisse ja välja login. Lohisevad kõik vanad asjad oranžidena kaasa kogu aeg. Ei leidnud ka KKK-st vastust ega juhtpaneelist vastavat seadistust.

Jõudu ja entusiasmi foorumi ülalpidamiseks!

Eriarvamusi ja -soove on täpselt sama palju nagu kasutajaid. Kellele ei sobi javascript, kellele automaatne sisselogimine jne. Ei ole võimalik kõigi soove arvestada.
Kummaline omadussõna päise pildi kohta. Ja miks peaks FB ruudukesed ära koristama, kui sellesse versiooni just said need pandud? Kes arvab, et FB on mingi "pubekate" keskkond, siis "tule taevas appi!"

Teemad ei muutu automaatselt loetuks… Sul on uuele versioonile üleminekuga seotud postitused lugemata. See just uue versiooni väga oluline boonus ongi!! Cookie-põhisest lahendusest sai serveripõhine. Tänu sellele võid sessiooni suvalisel hetkel lõpetada, aga järgmine kord näidatakse lugemata postitusi. Meenutades vana versiooni kunagist kriitikat, siis see oli paljudele oluline puudus!
Ja kui tahad "oranži" ära kaotada, siis leia alafoorumites link "Märgi teemad loetuks".

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Reede, 11 Apr 2014 10:35 
Eemal
Kasutaja avatar

Ätäh, millegi pärast ei hakanud enne see link silma.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid