Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Kipper.ee läheb üle android-versioonile
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=14&t=8157
1. leht 1-st

Autor:  Kipper [ Teisipäev, 01 Apr 2014 19:32 ]
Teema pealkiri:  Kipper.ee läheb üle android-versioonile

Kipper.ee läheb rahvusvaheliseks meremeeste päevaks (25. juuni) üle android-versioonile. Tegemist ei ole mitte nutiseadmetes levinud operatsioonisüsteemiga, vaid otsetähenduses robotilaadse/tehisinimese lahendusega. See on mootor, mis ühelt poolt tõstatab teemasid ja esitab küsimusi ja teisalt jällegi informatiivselt ja faktipõhiselt täiendab neid ja pakub vastuseid. Süsteemi allikateks on uudistekanalid, veebileksikonid ja nii firmade kui asutuste kodulehed.

Tegu on ainuvõimaliku suunaga, et kaotada nö inimkasutajate vahelised väärväljendused, arvamuste ja luulude faktideks nimetamised, valesti mõistmised ja poriloopimised ning solvumised-vihastumised. Uuel süsteemil selliseid puudusi ei esine, sest dialoog toimub ühes "peas" - küsimusi esitatakse vaid teemadel, mida tuntakse süviti ja eksimatult.

Inimkasutajatele esitatakse edaspidi voo-formaadis vaid toimunud teemade põhist statistilist indeksit, mis iseloomustab süsteemi iseeneslikku teemades püsimist. Prognooside kohaselt ei saa hälve olema üle 0,01%. Sellisel viisil juurdub inimkasutajate vahel rootsilik võrdsus ja heldimuspisarateni viiv sõprus.

Uus versioon on ka kahepoolselt toimiv reklaamikanal, kus ühelt poolt saab kogu pinna peal kaubalisi teateid esitada, kuid kuna inimkasutaja teenindatakse ära foorumivälise vooga, siis android-foorumis toimuv ei saa teda kuidagi häirida.

Kasutajad, kes ei soovi versiooniuuendusega kaasa minna, soovitan enne ülal nimetatud kuupäeva foorum välja trükkida ja osta veebipoest juurde sinna peagi ilmuvad foorumi trükiversiooni kartoteegilised vahelehed.

reppiK

Autor:  niru [ Teisipäev, 01 Apr 2014 21:21 ]
Teema pealkiri:  Re: Kipper.ee läheb üle android-versioonile

Mina telliksin selle trükiversiooni ja kui võimalik, võtaksin selle tarbeks ka kiirköitja kipper.ee logoga. Reklaami jaoks mõeldud vahelehed võiksid olla vilkuvate LED tuledega - leiaks kiiresti üles, kui vaja teleseriaalide vahel reklaamteadaandeid vaadata.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/