Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Folkboot TIINA. mell ja tuuletallaja
PostitusPostitatud: Teisipäev, 29 Juun 2004 21:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Koos foorumlase tuuletallaja/erkkiga soetasime folkboot Tiina. Tiina senine kodusadam oli Pärnu jahisadam ning jaht oli pidevas kasutuses.
Jahi on ehitatud 1972 a. Tallinna spordilaevade eksperimentaaltehases ja on suht normaalses korras oma vanuse kohta.
Jahi tõime meritsi Pärnust ära ja ülesõidu käigus avastasime ka mitmeid timmimist ja parandamist vajavaid kohti. Sõitsime mitmesugustes ilmastikuoludes ning jaht paistis igatpidi usaldusväärne ja stabiilne.
Tervitused folkboodiomanikele ja tuult purje kõikidele seilajatele!

Viimati muutis mell, Kolmapäev, 30 Juun 2004 10:48, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 30 Juun 2004 09:28 
Eemal

Et siis teie kakerdasitegi Rohukülast paadi abil välja ja siis Hobulaiu alt edasi Tallinna poole :D Me tulime Finnexiga just enne teid Rukki kanalist ja sõitsime teie ees Haapsalu poole... Küll me mõtlesime et huvitav kas on tegu sama jahiga ja et miks nad küll niipalju vaeva näevad seal jahi peal, muudkui foka üles, foka alla... :lol:

Igatahes tuult purjedesse mehed!

Paadimees

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 30 Juun 2004 10:44 
Eemal
Kasutaja avatar

Paadimees kirjutas:
Et siis teie kakerdasitegi Rohukülast paadi abil välja ja siis Hobulaiu alt edasi Tallinna poole :D Me tulime Finnexiga just enne teid Rukki kanalist ja sõitsime teie ees Haapsalu poole... Küll me mõtlesime et huvitav kas on tegu sama jahiga ja et miks nad küll niipalju vaeva näevad seal jahi peal, muudkui foka üles, foka alla... :lol:
Paadimees
Kohalolijana kinnitan, et see tubli Vormsi kaater tegi tasa suht mõttetu (aga vajaliku, vesi, õlu ja leib sai otsa ning muud hädad kaa) peatuspaiga nagu Rohuküla külastamise. Ja ega purjedega suurt jama ei olnudki peale kaatri otsa lahti laskmist, tegime pikad halsid Hobulaiu ääres ja lõudsime üsna kiirelt Vuosi kurku.
Kas Paadimees ka seda katamaraani märkas mis Haapsalusse tuli ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 30 Juun 2004 10:53 
Eemal

Et mina nägin seda katat eile sadamas... küll aga võid uurida cat-i käest täpsemalt aluse kohta kuna tema viibis selle pardal ca. 4h :D

Jõudu!

Paadimees

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 30 Juun 2004 19:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Võib vist väita, et mina vaatsin teie Voosi kurgu loovimist rahuliku südamega lahepealt, kui naabrimehe uue pisikese kummikaga kalaretkelt naasime. Tihttuules Voosi sõitjad, selge, eestlased! Me kogu aja Noarootsist vaatame, kes kuhu sõidab :D Kui Einby rannas kujusid näete, siis lehvitage!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juul 2004 14:39 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
Võib vist väita, et mina vaatsin teie Voosi kurgu loovimist rahuliku südamega lahepealt, kui naabrimehe uue pisikese kummikaga kalaretkelt naasime. Tihttuules Voosi sõitjad, selge, eestlased! Me kogu aja Noarootsist vaatame, kes kuhu sõidab :D Kui Einby rannas kujusid näete, siis lehvitage!
Soe tunne kui mõelda, et keegi lähedal vaatab ja loodab, et kõik hästi läheb...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: huvitab
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juul 2004 19:04 
Eemal

Hr.Poterman,mis siis UKUst saanud on,et poisid ja sina kamba peale hopis uue paadi soetasite

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: huvitab
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Juul 2004 21:30 
Eemal
Kasutaja avatar

cat kirjutas:
Hr.Poterman,mis siis UKUst saanud on,et poisid ja sina kamba peale hopis uue paadi soetasite
Uku oli hiljuti veel garaažiž ja kaared olid RV poltidega üle käidud. Täpsemalt ei oska öelda, nägin teda vaid 5 min. Ilmselt ootab UKU uut omaniku...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 20 Juul 2004 11:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Pilt
Pilt on tehtud päeval, millal ma eelmise omanikuga käed lõin.

Niisiis alustaks tähtsamatest asjadest. Uku ei otsi hetkel uut omanikku. Mis tast edasi saab, ei oska öelda. Ma arvan, et selle välja selgitamiseks peame me melliga paar korda üksteisel ninad üles lööma :) .

Tiina kohta ei oska ma suurt midagi öelda peale kiitvate sõnade. Siit sealt vajab nokitsemist iga vana paat, ning ma ei hakkaks neid vigasid ette lugema. Küll aga on meil purjedega natuke kitsas, kuna meil pole ühtki päris normaalset grooti.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Okt 2006 20:17 
Eemal

Kas see jaht on ikka elavate kirjas või läks UKUle järgi :roll: ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 28 Veebr 2008 22:36 
Eemal

Kus on TIINA+ :roll:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 29 Veebr 2008 20:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Tiina asub endiselt Kelvingis. Siin asub ka Uku. Kaks aastat tagasi sai alustatud Tiina kere remonti, mille käigus me eemaldasime jahi plangutusest ülemised plangud ja 1,5 planku tüürpoordist altpoolt veeliini. Eelmine aasta olid meil tööplaanid juba nii kaugel, et ma olin üsna veendunud selles, et me saame oma remondi lõpetatud Muhu Väina regati ajaks. Kuid me ei suutnud oma plaani täita, mispeale jäi remont üldse seisma.

Ma ise tahaksin siiski see aasta osaleda Muhu Väinas ikkagi Tiinaga, aga kuidas see välja kukub ei oska siiski lubada. Probleem on selles, et me Melliga oleme mõlemad jätnud palgatöö, ning väike-ettevõtjatena jääb meil mõlemal aega vähem pühenduda meie hobidele.
Kuid siiski suutsime me Melliga ehitada Tiinale suure katusealuse kus on tal hea ja kuiv meid oodata. Ning seal saab töötada ka kehvema ilmaga, mis võiks remonti kiirendada

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid