Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 12 Mai 2013 09:46 
Eemal
Kasutaja avatar

Helistasin siis aluse ex omanikule ja kurtsin kütuseprobleemi - loomulikult ei tahtnud ta asja uskuda.Kuid lubas kohale sõita ja diislit tuua. Termostadi saime vaid lõhkumisega seest kätte ( ja nagu hiljem selgus pole see probleemi põhjustaja ). Rotsa tõi kütet ja seletas loo kuidas tema sadamakoha kõrvale mingi narkar oma igivana puksiiriga tekkinud, et sellest ajast peale sadamast nipet-näpet kaduma läinud. Tema ainuke seletus, et öösel paak tühjaks imetud :evil: . Kuna ilm oli ülisoodne siis otsustasime mitte enam ööbida vaid kell 20:30 startisime jälle kodupoole.Kuna autopiloot puudud siis roolisime kordamööda paari tunni kaupa. Laine põhimõtteliselt puudus, minimaalne taganttuul ja sege öö.hommikul selline punane päikesetõus nagu meri põleks. Kell kümme sukeldusime totaalsesse uttu. Nähtavus vast mõned kaablid ja nii kuni Dirhamini välja. Kella kaheteist paiku mõned signaalid udus ja meie seljatagant sõitis läbi tanker .... suht lähedalt. Hiiumaa lähistel hakkas jälle mootori temp liialt tõusma, õnneks piisas vaid vee lisamisest ( termostaadi tihendi vahelt tiba tilkus kogu see aeg ) Umbes neli tundi enne Dirhamit hakkas taganttuult tõstma ja leinet kergitama. Roolisime poole tunni kaupa kuna kauem ei pidanud korraga vastu, ikka uskumatult hakkas lengerdama. Südaööl enne Dirhamisse sissesõitu oli ilm kiipalju kuri, et peaaegu otsustasin ankrusse jääda. Siiski võtsime julguse kokku ja plottleri järgi sisenesime - liitsihi alumine tuli hakkas paistma alles siis kui kaiotsas juba. Saime õnnelikult kivihunnikute vahelt läbi. Naised olid rummiga sadamas vastas .... ja oli vast hea tunne et kohal 8)
Nyyd siis järgmine nädal üritan Kaberneeme seilata. Ja see peaks saama võimalusel kodusadamaks .... vähemalt esialgu

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 16 Juun 2013 14:56 
Eemal
Kasutaja avatar

Nüüd siis selge et Kaberneeme ei sobi kohe mitte ... ja põhjused jagub. Kodusadamaks saab olema Viinistu kuhu saabusime nädalavahetusel ... läbi põigates Pranglilt.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 16 Juun 2013 16:52 
Eemal

Kas miskit analoogset ka siin, meitemaal müügis olnud? On nagu midagi silma jäänud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 22 Juun 2013 21:46 
Eemal

mõnus lugemine. seafish, nüüd kus ta kohal, palun rohkem pilte, nii seest kui väljast :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 29 Juun 2013 17:33 
Eemal
Kasutaja avatar

Lase ikka pilte ka jah. Paadil vanust on, ega nipenäpe hädad ja vaevad pole häbiasi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 29 Juun 2013 19:39 
Eemal
Kasutaja avatar

pagan võtaks.
ei söö minu arvuti seda piltide üleselaadimist .... Mässa palju tahad . isegi ei saa aru kuidas üks õnnestus sinna roolimäärde teemasse. Teeks nagu kõik õigesti aga pilte ei ava :oops:

Ja häda pole suurt midagi pigem uhkustamise eesmärgil juba riputaks pilte kaemiseks 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 30 Juun 2013 07:53 
Eemal
Kasutaja avatar

seafish kirjutas:
pagan võtaks.
ei söö minu arvuti seda piltide üleselaadimist ....

Võta spikerdamiseks lahti suvaline fotoga postitus ehk vajuta "kommenteeri" ja siis näed milline see kirjapilt peab olema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 30 Juun 2013 09:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Slussborn jäi seljataha

Manused:
DSC_0114.jpg
DSC_0114.jpg [ 750.48 KB | Vaadatud 3818 korda ]

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 30 Juun 2013 09:07 
Eemal
Kasutaja avatar

Tutikas erakai mille ääres öö veetsime

Manused:
DSC_0126.jpg
DSC_0126.jpg [ 860.69 KB | Vaadatud 3851 korda ]

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 10:59 
Eemal
Kasutaja avatar

nagu selgus on mul piltide üleslaadimise probleem selles et, kõik pildid üle 1.8 gb. Ja et saavutad max 1 gb ei jää mu piltidest tuhkagi vaatamiseks järgi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 11:12 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

seafish kirjutas:
nagu selgus on mul piltide üleslaadimise probleem selles et, kõik pildid üle 1.8 gb. Ja et saavutad max 1 gb ei jää mu piltidest tuhkagi vaatamiseks järgi.

Ei kõla loogiliselt. Jaga mulle üks selline foto (nt dropbox-iga) ja vaatan asjale otsa.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: to kipper
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 12:12 
Eemal

ka minul on fotode yleslaadimisega siin probleemid,aga,vist ise ei oska ja kedagi ei syydista,kuigi soov,okidoki ja auto24..s mul tulevad pildid ilusti välja!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 13:43 
Eemal

seafish kirjutas:

Milline fotoaparaat sellise suurusega pilte teeb??? Kas gigad ja megad veidi sassis pole?
Pealegi on suvalises pildiproges (ka MS Paint'is, elutseb igas win-arvutis) võimalus teha resize..... mis foorumipiltide jaoks peaks olema lausa kohustuslik.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 14:14 
Eemal
Kasutaja avatar

Kasutage ainsat mõistlikku veebilahendust nimetusega Picasa ja kõik probleemid lahenevad ise. Google+ ja gmailiga koos tuleb. Resiseb, laseb töödelda, lubab näidata nii albumi kui üksikpilitidena etc, kõigil mugavam.
PS: lukuaukude suuruse järgi pole ikkagi mõtet neid muuta!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Juul 2013 14:21 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Kipper kirjutas:
seafish kirjutas:

Ei kõla loogiliselt. Jaga mulle üks selline foto (nt dropbox-iga) ja vaatan asjale otsa.

Pilt meili kaudu saadud - faili suurus 2,5 MB ja pildi suurus 4000x2250 ja resolutsioon 72.
Kuna ma valimisreklaami tänavaposterit trükkida ei taha, siis on 4000 px laius liiga palju.
Vähendan pildi laiuse 1280 -ni ja kõrgus väheneb proportsionaalselt 720 px-ni. Faili suuruseks saab 307 kB. Laen pildi siia üles.

Jutu mõte, et otse fotokast (igaüks määrab pildi suuruse oma aparaadis ise ja see võib ulatuda mudeli maksimumini ehk väga suure väärtuseni) ei ole enamasti mõistlik pilte internetti üles laadida. Pilte tuleb selleks vähendada kas ükshaaval või hulgi (batch job).
Windowsi kasutajad laadige selleks endale lihtsaim tasuta tarkvara siit:
http://www.irfanview.com/main_download_engl.htm

Olen määranud manuste maksimaalseks suuruseks 1 MB, sest ei ole mõistlik, et kasutajad kipper.ee serveri ketta fotokast tulnud liiga suurte failidega täidaksid.

Manused:
Faili kommentaar: Vähendatud pildifail. Kliki suureks! Selle kõrgus on 720p.
DSC_0133 tonis.jpg
DSC_0133 tonis.jpg [ 307.39 KB | Vaadatud 3822 korda ]

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: