Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Nov 2009 11:24 
Eemal

Marlene kirjutas:
Aga kui otsad annan siis nt mul läheb 40-50ltr kütust tunnis. Vist. Jõuan kohale, siis kais olles hakkan arvutama, et näe genekas võtab 1ltr, aga õli otse põletades saaks 300-400gr hakkama...?

Heh, täitsa nõus Marlenega. Küsimus on ikkagi mugavuses mitte +/- 20%kulunumbris.
Mul muu mure. Olen üles kasvanud puuküttega (ahi-pliit-soemüür mitte radikad) majas, ei ole saanud ühegi "põletatud" õhuga sõbraks, tulgu ta siis elektritennist või miskit naftaprodukti leegist. Auto soendus seevastu OK tundub. Keskkütte radikas kah. Niiet ikkagi radikad siis. Väike õliradikas kajutis? Soojustamata/kehva soojustusega kajutis? Väiksest ei piisa... suur on suur.
Aastaid tagasi, noorena, miskit seiklusi pidi mingiks ajaks ühe Prantsuse daami juurde sattusin, tema vanemad taastasid üht klooster-kirikut. Seal oli külm nagu nendes "ajalooga" hoonetes ikka. Magasime elektriküttega teki all. Nuh, madrats oleks vast mõnusam. Lahendus magamisajaks ja värske õhu käes magamist harrastajatele, palju see krdi tekk siis ikka voolu võtab, piisab akust. A üleval olles tahaks nagu soojas kajutis olla. Mitte mühisevas ega kohisevas, lihtsalt soojas. See on küsimus, väikepaadis, minu jaoks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 04 Mär 2012 21:25 
Eemal

Kaevan vana teema välja, kas alates 2009- 2012 on (DC) aluse soojenduse vallas midagu uuenduslikku ka toimunud?
Täna merd vaadates ja meremessil Soeauto stendi vaadates taas mõtted pähe tekkisid...

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: