Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 09 Juul 2008 19:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Kuigi täna sai viimane 6000 krooni välja käidud ja viimane osa kogu C-kategooria varustusest ostetud (GPS on veel teel), siis tekkis seda teemat lugedes siiski mõte paat Eesti registrist maha võtta. Ei ole mingit huvi siiamaani haiglaslikult kiuslike Pärnu veepolitseinikega hakata haaknõelasid lugema. Olen paati omanud aastast 93 ja nii halvad pole lood veel olnud kui viimastel aastatel.

Load on Eestis tehtud aga paadi paneks Soome registrisse. Paati Eestis lõbusõiduks omada on võimatu, kogu lõbu nullitakse pidevalt ära. Kasvõi iga aasta uusi määrusi lisanõudeid genereerides :cry:

Nagu aru saan, siis on Soome registreerimiseks vajalik paadi ostu-müügileping ja siis Helsingisse ja seal arvele võtta?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 09 Juul 2008 19:28 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma olen see aasta Pärnus veepolitseid kohanud umbes viis korda, aga tülitama pole nad veel kordagi tulnud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 09 Juul 2008 20:14 
Eemal
Kasutaja avatar

klamber kirjutas:
Ma olen see aasta Pärnus veepolitseid kohanud umbes viis korda, aga tülitama pole nad veel kordagi tulnud.

Viimasel kohtumisel nendega, üritasin olla viisakas ja lehvitasin möödudes neile.
Ja ära sa räägi, ei pidanudki mind kontrollimiseks kinni, vaid hoopis lehvitasid vastu.
Mis siis, et miilits aga ikkagi inimene.......

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 09 Juul 2008 20:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Võsas-pilliroos kiiruse mõõtmine, ajaviiteks nokkimine jne peaks olema kõik ammu vanad ammuunustatud miilitsanõksud. Aga mõnede jaoks siiski veel au sees. Eks siin on vaja ilmselt uut põlvkonda... 8)

Samas saan inimlikust küljest aru. Eestis lõbusõiduaega suhteliselt vähe ja kuidas sa enda eksistentsi leivaisadele õigustad, kui kogutud trahve pole ette näidata. Suvise vormi päevitusrantidest jääb ju väheks! On ju vaja niiöelda preventiivselt tegutseda ja kvoote täita. Otsida ohtlikke kurikaelasid, kellel pootshaaki pole paadis või ankruots 30m asemel 15m on :roll:

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid