Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Alutroll- uus alumiiniumpaatide seeria Eestis
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=2&t=9290
1. leht 1-st

Autor:  grandboat [ Reede, 18 Dets 2015 13:50 ]
Teema pealkiri:  Alutroll- uus alumiiniumpaatide seeria Eestis

Ahhoi foorumlased! Talv on paljudele uue veesõiduki otsingute aeg. Paadikeskus on käesoleva aasta sügisest Alutroll paatide ametlik esindaja Eestis. Alutroll mudelivalikus on alumiiniumpaadid-ja kaatrid pikkusega 3,5 kuni 6,5 meetrit.
Alutroll paadid ja kaatrid on sobilikud kalapüügiks, hobisõiduks kui ka tõsisema töö tegemiseks karmimates tingimustes.
Kuna iga tulevase paadiomaniku vajadused ja rahalised võimalused on erinevad siis pakub tootjatehas võimalust tellida kõiki mudeleid poolfabrikaadina (arvelevõtt omavalmistatud paadina), baasvarustuses, standardvarustuses kui ka ohtra lisavarustusega. See võimaldab tulevasel paadiomanikul säästa oluliselt raha tema jaoks mitteolulise varustuse pealt või hoopiski saada ühekorraga täpselt vajadustele ehitatud paat, just selline kuhu ei ole ise vaja midagi lisama hakata.
Hetkel on meil kohapeal olemas Alutroll 485CC ja kuna jääd ei ole ja ilmselt pole niipea tulemaski, siis kutsume kõiki huvilisi proovisõidule! 485CC on ühtlasi ka Alutrolli mudel mis on saanud Skandinaavias kalameeste seas ülimalt soositud paadiks tänu eriti avarale siseruumile, heale juhitavusele, kergele käsitsetavusele ja mõistlikule hinnale.

Kui Sul on parasjagu käes uue paadi otsingud siis tasub kindlasti tutvuda ka Alutrolliga. Meil on palju häid talviseid pakkumisi nii paatidele kui ka valmiskomplektidele Suzuki päramootoritega. Uus hooaeg on kohe kohe ukse taga ja juba ongi viimane aeg omale kevadeks uus kaaslane tellida!
Teretulemast!

http://www.paadikeskus.ee
info tel.56 44 560

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/