Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Haagma arvuti läinud
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=22&t=3760
1. leht 1-st

Autor:  Bonifacius [ Esmaspäev, 20 Apr 2009 21:06 ]
Teema pealkiri:  Haagma arvuti läinud

http://www.postimees.ee/?id=109448

Autor:  Veemees [ Esmaspäev, 20 Apr 2009 23:03 ]
Teema pealkiri: 

Kui arvutis oli tõesti ainulaadne ajalooline materjal, siis on hull lugu ja kahi masendav.
Samas - poole suuga raamatupidamisele viitamine lubaks nagu loota, et ehk olulisem materjal tõsteti siiski enne mujale :wink:

Autor:  Trutta [ Teisipäev, 21 Apr 2009 00:08 ]
Teema pealkiri: 

20 aastat arvutikasutajana võiks ju ühe põhitõe selgeks õpetada: make backup of a backup of a backup.... kõvaketta surm on palju tõenäolisem, kui kasti vargus.... küsimus pole ju kas, vaid millal lajatab.... :?

Autor:  Kipper [ Teisipäev, 21 Apr 2009 08:22 ]
Teema pealkiri: 

Trutta kirjutas:
20 aastat arvutikasutajana võiks ju ühe põhitõe selgeks õpetada: make backup of a backup of a backup.... kõvaketta surm on palju tõenäolisem, kui kasti vargus.... küsimus pole ju kas, vaid millal lajatab.... :?

Toetan seda sõnavõttu! Liiga tihti peab kuulma sellistest asjadest. Millegi pärast arvatakse, et endaga sellist asja ei juhtu või siis võib kopeerimisele mõelda "igavesti homme".
Ja kust tuleb tihti kurtmine, et telefon läinud ja nüüd kõikidest 300st kontaktist ilma ning peab hakkama otsast peale koguma... Eh, e-riik ja e-harimatus :shock:
Kahju muidugi ja loodame, et see hindamatu sisuga raal jõuab ringiga tagasi (ja las see olla tore musternäidis).

Autor:  PriitV [ Teisipäev, 21 Apr 2009 09:31 ]
Teema pealkiri: 

Pildi pealt oli ju uus Dell. Kuskohast seal 20 aastat vana inf olla saab? Eks vahepeal on ikka seda mingitele andmekandjatele ka pandud või mis. 17 aastat tagasi hakkas alles 286 levima Eestis, 1989 oli Commodore 64+4 kõva sõna.

Ja mis veel selliste asjade kohta (küll ühe teise foorumi teema järjekordse ajakirja kadumisest): PABER on alati abiks, seda saab igatepidi säilitada. Väljatrükid OLULISTEST failidest oleks ikka abiks. Isegi kui kast hävib ja ka andmekandjad hävivad, võik üks varukoopia paberil olla reaalses arhiivis. Haagma info on igal juhul arhiveerimist väärt materjal.

Autor:  Kipper [ Laupäev, 25 Apr 2009 23:16 ]
Teema pealkiri: 

Teema jätkub:

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=326230

Autor:  peebuste [ Pühapäev, 26 Apr 2009 10:32 ]
Teema pealkiri: 

Nagu näha oli backup siiski olemas, õnnetul kombel see mälupulk arvuti ligi oli. Kus ja kuidas hoida backuppe, see on juba omaette teema ja ma ei hakka oma professionaalset kretinismi siinkohal lehvitama. Lihtsalt, vahemärkusena, Ameerikas näe oli terve maja tagavaraks, aga 9/11 läks nagu ikka... :twisted:

Autor:  rekkamees [ Pühapäev, 26 Apr 2009 17:28 ]
Teema pealkiri: 

Mul vajalike asjade backup lauaarvutis, mis väljanägemiselt meenutab arvutite kiviaega, aga nagu sellest loost näha, võivad purulollid vargad ka fossiilidele küüned taha ajada. :evil: Peab vist mälupulgaga rohkem opereerima ja seda kuskil põrandapraos hoidma, kui kaasa ei saa/ei taha võtta.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/