Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Dets 2011 22:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Lugupeetud kaasfoorumlased! Halvad harjumused levivad kulutulena :roll: On tekkimas ärevakstegev tendents müüa siin foorumis oma vanu autosid!? Tekib küsimus, kas see on ikka teema, mida me siit väga lugeda tahaksime? Mina küll ei taha ja kui soovin osta mõnda lahedat bemmi või vana oopelit, siis vaatan automüügiportaalidesse või kuldsesse börsi.
Päikest!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Dets 2011 22:46 
Eemal

Teema on vabakaubandus, kes see ei huvita jätab vahele.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 12 Dets 2011 23:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Olen kodanikuga 100% sama meelt. Siin võiks ikka müüa, osta ja vahetada ainult merega seotud kaupa. Aga see on vaid minu arvamus. Mis ei tähenda, et seda saaks mõjutada:))

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 00:16 
Eemal
Kasutaja avatar

Hunter kirjutas:
Olen kodanikuga 100% sama meelt. Siin võiks ikka müüa, osta ja vahetada ainult merega seotud kaupa. Aga see on vaid minu arvamus. Mis ei tähenda, et seda saaks mõjutada:))

kuigi ka hetkel maismaa pargist 1 müügis ei kipu siia panema- vähemalt nn tavakuulutust. Kui just on mõni huvitav asi vedelemas ja selllest soovitakse vabaneda 1/4 hinna eest siis on kuulutused tere-tulnud :)

PS! kuna minu kannatus lõppeb automüügil tavaliselt 3/4 peal peale 20. ndat vaatajat siis ma siia rubiiki ei kuulu :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 08:24 
Eemal
Kasutaja avatar

ma saan aru nii: sellepärast ju vabakaubanduse rubriik saigi tehtud, et mitte risustada tõsiste merekauplejate turuplatsi.
aga ikka leidub mehi, kes haaravad kivi...

mõtlesin natuke - sarnaste näitajate korral ma ostaks auto pigem pikaaegse kaasforumandi käest kui suvaliselt jorsilt auto24-s.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 11:44 
Eemal
Kasutaja avatar

vahva.madrus kirjutas:
ma saan aru nii: sellepärast ju vabakaubanduse rubriik saigi tehtud, et mitte risustada tõsiste merekauplejate turuplatsi.

mõtlesin natuke - sarnaste näitajate korral ma ostaks auto pigem pikaaegse kaasforumandi käest kui suvaliselt jorsilt auto24-s.

Ma just tahtsin sama kirjutada: 1.vabakaubandus rubriik just selleks ongi 2. ka mina ostaks pigem siinselt saidilt kui suvaliselt jorsilt....

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 11:47 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

vahva.madrus kirjutas:

Just-just! Merelise kauba ja teenuse turuplats on vabakaubanduse omast eraldi - jagatud kahte alafoorumisse.

Vabakaubanduse alafoorumi mõte ongi selles, et siin on üle 2300 kasutaja näol tegemist mingit laadi usaldusringiga, mis motiveerib tehingu mõlemat poolt lugupidavalt käituma kõigis aspektides.

Mul endal ka üks auto müügis, aga siia pole teemat teinud. Samas pole ma seni teiste selliste kuululutuste vastu, kuni need massiliseks ei muutu ja merelise foorumi hoiakut kallutama ei hakka.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 14:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Kipper kirjutas:
Samas pole ma seni teiste selliste kuululutuste vastu, kuni need massiliseks ei muutu ja merelise foorumi hoiakut kallutama ei hakka.

Minu point ongi see, et kui igapäevaselt siia kiikad ja leiad ees 30 uut teemat, millest 27 on mingi muu nänni müük, siis, sorry, mõne aja pärast ma (ja ilmselt ka paljud teised) siia enam ei kiika :?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 14:29 
Eemal

Koliks siit nüüd kogu selle offtopicu mõnda foorumi arenduse teemasse ja võite seal edasi arutada kas siis foorumisse sobivad sellised müügikuulutused või mitte.

Hetkel on vastav rubriik selle jaoks olemas ja palun edaspidi mitte mu kuulutust risustada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 15:29 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Kodanik kirjutas:
Kipper kirjutas:
Samas pole ma seni teiste selliste kuululutuste vastu, kuni need massiliseks ei muutu ja merelise foorumi hoiakut kallutama ei hakka.

Minu point ongi see, et kui igapäevaselt siia kiikad ja leiad ees 30 uut teemat, millest 27 on mingi muu nänni müük, siis, sorry, mõne aja pärast ma (ja ilmselt ka paljud teised) siia enam ei kiika :?

Foorumi ülesehitus ongi selline, et üht liiki postitused jagunevad alafoorumiteks. Kui mingi alafoorum ei huvita (oletame, et purjetaja ei taha lugeda mootorpaatidest), siis ei pea kõike läbi kiikama. Alafoorumisse sisse minnes tekib paremale ülevale link "Märgi kõik teemad loetuks". Samas ei pea seda klikkima, sest foorumi selle versiooniga on järgmine kord tulles nagunii need "lugemata" oranžid ikoonid läinud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 20:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Härrad kutsuks üles siin foorumis liikuv vahenditest, mis pinnal ei püsi, kuulutamaks eriala foorumites ja tasulistes portaalides.
Usutavasti küsimus ongi selles, et kuna sellele valdkonnale on meeletult kauplemisruumi siis meie tagasihoidliku ujuvvahendite turul ei tahaks neid maismaa mürske näha...

Kasutatud pesu ja lemmikloomad on endiselt teretulnud :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Dets 2011 21:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Teisalt on pruugitud auto ost sihuke usalduse küsimus. Ma julgeks küll kipperlase käest osta, suvafoorumist, mine tea...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Dets 2011 01:02 
Eemal
Kasutaja avatar

Tauri kirjutas:
Härrad kutsuks üles siin foorumis liikuv vahenditest, mis pinnal ei püsi, kuulutamaks eriala foorumites ja tasulistes portaalides

Härrased ja prouased, kui kipperi härra ütleb, et see on OK, siis nii ongi. Mida siin enam arutada. Kapten laevas, Kipper foorumis-ja nii ongi!!!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Dets 2011 10:25 
Eemal

Eks ta ole nii ja naa. Kui autodest rääkida, siis mina näiteks eelistan kaupa teha just võhivõõra inimesega - temaga saab rahus tingida. Mingilgi määral tuttava inimese käest on kuidagi ebamugav küsida, et kas ta ise kah teab, mihukest p*ska ta müüb. Sest enamasti leian ma isegi kõige jultunumate petturite masinate küljest üles mitte ainult need vead, mida varjata sooviti, vaid ka hulga selliseid, millest vaene müüja teadlik ei olnud.

Kutsuks üles mõningast enesetsensuuri kehtestama, et müütaks ainult selliseid masinaid, millel ujuvvahenditega mingi kaudne seos - nelikvedu või vähemalt haakekonks paadikäru sikutamiseks. Päris suvaliste trandulettide jaoks on tõesti küllaldaselt alternatiivseid kuulutamisekohti.

P.S. Pole vaidluse ajendiks olnud kuulutust lugenud, ega tea, kas too masin vastab laevandusega seotuse kriteeriumitele või mitte - las too kuulutus ripub rahus edasi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Dets 2011 11:25 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma ei näe mingit mõtet hullul reguleerimisel. Vähemalt praegu mitte, kui üle hulga aja ainult 2 autokuulutust on tekkinud. Igaühel on olemas selline asi, nagu enesetsensuur. Jah, kui siin hakkaks karjakaupa ilmuma kuulutusi a la "ära anda kassipojad", siis võiks ehk sekkuda, aga mina küll praegu probleemi ei näe. Tont võtaks, mingi isiklik otsustusvõimalus peab ikka ka jääma. Keegi ei käsi vabakaubanduse rubriikigi avada, kui huvitavad ainult merelised asjad.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid