Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: LifeProof veekindel korpus iPhone 4/4S-le
PostitusPostitatud: Neljapäev, 11 Apr 2013 22:21 
Eemal

Kevadised veed hakkavad varsti voolama, kutsuvalt voolama.
LifeProof Case - iPhone 4/4S korpus
Uus, paar päeva kasutatud korpus, mis muudab telefoni vee-, tolmukindlaks ning kaitseb põrutamise eest.
Ideaalne täiendus matkale või vee all pildistamiseks.
Värv tumeroheline.
Olemas on algupärane pakend
Üks kõrvaklpiaugu kork lisaks koos korgihoidjaga
Juhtmejupp, mis muudab kõrvaklapiväljundi veekindlaks nii, et kõrvaklappe saab kasutada näiteks vee all, kõrvaklapid peavad sel juhul olema mõistagi veekindlad.
Mikrofiiberkiust lapp hilisemaks kuivatamiseks.
Mõned pildid siin

Vaata lisaks siit

Hind: 65.-

Viimati muutis lodjamees, Esmaspäev, 06 Mai 2013 23:12, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 16 Apr 2013 10:18 
Eemal

Väga abiks asi, aga kahjuks on selliste kestade hinnad väga kõvasti kukkunud ja uuena saab selle kordades odavamalt.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 13:36 
Eemal

Asjalik märkus, Jens, aga...
Olin kasutanud 3G-ga Otterbox Defenderit mitu aastat ja väga rahul. Nüüd koos uue telefoniga läks tarvis ka uut ümbrist. Uued (4G jaoks) Defender ümbrised ei ole pooltki nii „defending“ kui vanad head. Olgugi, et lubati pritsmekindlust, siis mulle tundus, et 3G Defender oleks kannatanud ka korraks vette kukkuda. Proovima ma seda ei hakanud. Kuna viibin palju vee peal, siis otsisin edasi ja leidsin võrdluse Otterbox vs LifeProof.

Mind huvitas 2 asja:
1. Et kaitseks telefoni vee eest
2. Säiliks telefoni mugav kasutamine.

Otterbox ei tundunud enam pakkuvat sama kaitset, mida eelmine mudel. Seepärast andsin „võimaluse“ LifeProofile. See nägi välja ka ainukene, mida saab kogu aeg ümber hoida, sest teda on üsna tülikas ära võtta (ilmselt väheneks ajapikku ka veekindlus). Lisaks tundus täielik veekindlus väga huvitav. Saab vee all pilti teha ja filmida. Ja mis kõige lõbusam, et kuularite adapter muudab telefoni ka muusikat kuulates veekindlaks. Ostsin selle tarvis lausa mingid odavad EarPodid (3-st paarist 1 töötas enam-vähem), et katsetada ujudes muusikakuulamist.

See on tõsi, et korpus kahandab helikvaliteeti nii rääkides kui ka nt mängides (kõlariheli), aga kui valin, heli ja veekindluse vahel, siis vee peal olles eelistan veekindlust. Korpusega koos puutetundlikkus säilib minu jaoks täiesti piisaval määral (ega ma suur vahet ei saagi aru). Isegi nupud on täiesti kasutatavad. Laadimine on natukene tülikas ja kasutada kõlbavad ainult nn uuemad juhtmed, mille pistik ei ole nii pikk. Aga nüüd on vist kõik juhtmed juba sellised. Tahtsin kasutada üht oma vana iPodi juhet, aga see ei sobinud enam.

Hindadest. Ei ole ilmselt kellelegi uudis, et erinevaid vutlareid on 5 - 80 euroni. Olen aja jooksul vaadanud ja mõelnud erinevaid. Paljudel odavatel muutub telefoni kasutamine vutlariga pea võimatuks (erinevad veekindlad kotid ja karbid), teised näevad välja mitte just kõige usaldusväärsemad. LifeProofil tundub olevat päris asjalik lisavarustuse „tugi“ - igasugu kinnitused ja isegi „päästevest“. Mainitud OtterBoxi mudelil (Defender) oli väga mugav vööklamber, sarnase saab ka LifeProofile lisaks osta.

Minu valik müüdava kesta kasuks oli lihtne - täielik veekindlus ja vööklambri võimalus vs OtterBoxi Armor, millel veekindlus on, aga vööklambrit ei ole.

Odavad lahendused ei mõjunud usaldusväärselt.
Selle kesta hind ei ole kindlasti kordades kukkunud. Saab osta küll Amazonist u 50 euroga, aga hinnale lisandub sel juhul lennupilet USA-sse, sest siia Amazon neid ei tarni.

Kellele aga hind liiga soolane tundub, siis antagu teada, leiame ehk lahenduse!

Viimati muutis lodjamees, Neljapäev, 18 Apr 2013 12:04, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 15:15 
Eemal

lodjamees kirjutas:
Asjalik märkus, Jens, aga...
Olin kasutanud 3G-ga Otterbox Defenderit mitu aastat ja väga rahul. Nüüd koos uue telefoniga läks tarvis ka uut ümbrist. Uued (4G jaoks) Defender ümbrised ei ole pooltki nii „defending“ kui vanad head. Olgugi, et lubati pritsmekindlust, siis mulle tundus, et 3G Defender oleks kannatanud ka korraks vette kukkuda. Proovima ma seda ei hakanud. Kuna viibin palju vee peal, siis otsisin edasi ja leidsin võrdluse Otterbox vs LifeProof.

Mind huvitas 2 asja:
1. Et kaitseks telefoni vee eest
2. Säiliks telefoni mugav kasutamine.

Otterbox ei tundunud enam pakkuvat sama kaitset, mida eelmine mudel. Seepärast andsin „võimaluse“ LifeProofile. See nägi välja ka ainukene, mida saab kogu aeg ümber hoida, sest teda on üsna tülikas ära võtta (ilmselt väheneks ajapikku ka veekindlus). Lisaks tundus täielik veekindlus väga huvitav. Saab vee all pilti teha ja filmida. Ja mis kõige lõbusam, et kuularite adapter muudab telefoni ka muusikat kuulates veekindlaks. Ostsin selle tarvis lausa mingid odavad EarPodid (3-st paarist 1 töötas enam-vähem), et katsetada ujudes muusikakuulamist.

See on tõsi, et korpus kahandab helikvaliteeti nii rääkides kui ka nt mängides (kõlariheli), aga kui valin, heli ja veekindluse vahel, siis vee peal olles eelistan veekindlust. Korpusega koos puutetundlikkus säilib minu jaoks täiesti piisaval määral (ega ma suur vahet ei saagi aru). Isegi nupud on täiesti kasutatavad. Laadimine on natukene tülikas ja kasutada kõlbavad ainult nn uuemad juhtmed, mille pistik ei ole nii pikk. Aga nüüd on vist kõik juhtmed juba sellised. Tahtsin kasutada üht oma vana iPodi juhet, aga see ei sobinud enam.

Hindadest. Ei ole ilmselt kellelegi uudis, et erinevaid vutlareid on 5 - 80 euroni. Olen aja jooksul vaadanud ja mõelnud erinevaid. Peljudel odavate muutub telefoni kasutamine vutlariga pea võimatuks (erinevad veekindlad kotid ja karbid), teised näevad välja mitte just kõige usaldusväärsemad. LifeProofil tundub olevat päris asjalik lisavarustuse „tugi“ - igasugu kinnitused ja isegi „päästevest“. Mainitud OtterBoxi mudelil (Defender) oli väga mugav vööklamber, sarnase saab ka LifeProofile lisaks osta.

Minu valik müüdava kesta kasuks oli lihtne - täielik veekindlus ja vööklambri võimalus vs OtterBoxi Armor, millel veekindlus on, aga vööklambrit ei ole.

Odavad lahendused ei mõjunud usaldusväärselt.
Selle kesta hind ei ole kindlasti kordades kukkunud. Saab osta küll Amazonist u 50 euroga, aga hinnale lisandub sel juhul lennupilet USA-sse, sest siia Amazon neid ei tarni.

Kellele aga hind liiga soolane tundub, siis antagu teada, leiame ehk lahenduse!

amazonis sama firma oma juba 51,99 saadaval

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 16:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Ei ole mõtet siin rääkida Amazoni hindadest! See on võhiklikkus, sellele hinnale lisandub transpordikulu, tolliagentuuri käitlemiskulu ja käibemaks!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 19:24 
Eemal

Hunter kirjutas:
Ei ole mõtet siin rääkida Amazoni hindadest! See on võhiklikkus, sellele hinnale lisandub transpordikulu, tolliagentuuri käitlemiskulu ja käibemaks!
ei jaga su arvamust, saksast ja inglismaalt amazonist ei lisandu suurt miskit :) tellin seal regulaarselt ei häma siin :) võhiklikkusest pole hetkel kohane rääkida

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 19:32 
Eemal
Kasutaja avatar

HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:
ei jaga su arvamust, saksast ja inglismaalt amazonist ei lisandu suurt miskit :) tellin seal regulaarselt ei häma siin :) võhiklikkusest pole hetkel kohane rääkida

Vaata eespool postitusi, kus on öeldud, et Amazon neid siia ei tarni, vaid peab USA Amazonist tellima!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 20:41 
Eemal
Kasutaja avatar

Huvitav, kas sama asi? http://www.ebay.com/itm/Lifeproof-Waterproof-Shockproof-Protective-Case-Cover-for-Apple-iPhone-4-4S-/151029712037?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item232a1284a5

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 20:59 
Eemal

Hunter kirjutas:
HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:

Vaata eespool postitusi, kus on öeldud, et Amazon neid siia ei tarni, vaid peab USA Amazonist tellima!
. Ok proovin uuesti mul ei plokkinud seda saatmist - USA am-I ma ei mõelnud. Küll aga kui tootja lehele lähed pakub eu-se saatmise välja.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 17 Apr 2013 21:13 
Eemal

HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:
HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:

. Ok proovin uuesti mul ei plokkinud seda saatmist - USA am-I ma ei mõelnud. Küll aga kui tootja lehele lähed pakub eu-se saatmise välja.
amazon.uk saadab sulle selle koju nagu naksti just proovisin :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 18 Apr 2013 12:01 
Eemal

Tänud vastuste eest!
Hj, tegin 3 UK Amazonis müüdavate korpusega proovi (hind 17-49£) ja ükski neist ei lubanud peale aadressi valimist edasi toimetada.

Võib-olla mõni neist töötab, aga hoiatatakse ka liikvel olevate koopiate eest, mis näevat suht sarnased välja. Mainitud korpused on ka „liiga odavad“ võrreldes nt LifeProofi Euroopa poega (viitasin esimeses postituses) ja Amazon USA-ga. Eks järeldusi võib teha siin erinevaid.

Aga see selleks. Kes soovib endale toimivat (tegin nn veekatse) veekindlat korpust iPhone 4/4s-le, andku julgesti teada.

Kellel soovitada muid lahendusi nt iPhonele, mis hõlbustavad vee peal olemist, siis võiks teha ehk täitsa teema, kus asja arutada. Mul plaan järgmisel nädalal suurvett kaema minna, eks siis saab telefon ja korpus esimesed vee-ristsed.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 18 Apr 2013 12:09 
Eemal

Fuego kirjutas:

Jah, põhim sama asi, aga ei ole kindel, et see koopia ei ole ning, et töötab. Aasia ja eBayga on see, et peab olema aega ja kannatust (vt mu esimene postitus lõik kuularitest).

Aga kes soovib, võib proovida.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 18 Apr 2013 12:11 
Eemal

HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:
HJ kirjutas:
Hunter kirjutas:

Jah, Lifeproof pakub oma tooteid ka Euroopas ning samal lehel hoiatab koopiate eest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 18 Apr 2013 12:45 
Eemal

lodjamees kirjutas:
Tänud vastuste eest!
Hj, tegin 3 UK Amazonis müüdavate korpusega proovi (hind 17-49£) ja ükski neist ei lubanud peale aadressi valimist edasi toimetada.

Võib-olla mõni neist töötab, aga hoiatatakse ka liikvel olevate koopiate eest, mis näevat suht sarnased välja. Mainitud korpused on ka „liiga odavad“ võrreldes nt LifeProofi Euroopa poega (viitasin esimeses postituses) ja Amazon USA-ga. Eks järeldusi võib teha siin erinevaid.

Aga see selleks. Kes soovib endale toimivat (tegin nn veekatse) veekindlat korpust iPhone 4/4s-le, andku julgesti teada.

Kellel soovitada muid lahendusi nt iPhonele, mis hõlbustavad vee peal olemist, siis võiks teha ehk täitsa teema, kus asja arutada. Mul plaan järgmisel nädalal suurvett kaema minna, eks siis saab telefon ja korpus esimesed vee-ristsed.

ei vaidle kas on piraat või mitte aga amazon uk lubab vähemalt laagrisse saue valda ( aadressi väga täpseks ei aja ) saata küll proovisin 2 eri varianti ikka sai saata - eks loomulikult 10 euriga sellist head toodet ei saa nagu sul pakkuda see ilmselt oleks pira aga vaatasin seal nii 42 - 53
euri kandis need vast on originaalid aga ega kunagi ei tea - ise kasutan sellist kilekoti sarnast oma fööni kaitseks ja jablotroni klappe läbi sinihamba ning töötab nagu kell- saan ka klappideta kuuldud ja räägitud normaalselt. sellist korpust ei osta sellpärast, et need ajapikku surevad maha siis kahju ää visata - kilekoti sarnane nagu mul, see ei maksa miskit ja pole kahju kui hukka saab minujaoks veel üks pluss lisaks - mul seal dokumendid ja raha ka sees ehk kõik mis vaja on koguaeg kaelas või vööl kaasas

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 06 Mai 2013 23:00 
Eemal

Pakun 40€, tulen Tartus ise järgi.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil