Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Otsin tööd
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 18 Sept 2013 20:41 
Eemal

Tere!

Kuna küsija suu pihta ei lööda, siis kirjutan siia oma murest.
Nimelt otsin tööd.
Lühidalt enda kohta ütleks, et see aasta lõpetan juura magistrit ning kohusetunne, mõtlemisvõime, suhtlemisoskus ja töökus on olemas. Samuti huvi paatide ja muu merega seonduva vastu.
Töö võiks olla selline, kus ei oleks 9- 18ni arvuti taha naelutatud ja piirkonnaks oleks Tallinn.

Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis olen kindlasti huvitatud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 19 Sept 2013 00:48 
Eemal

Aaa, mida sa siis nagu teha oskad?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Otsin tööd
PostitusPostitatud: Neljapäev, 19 Sept 2013 19:48 
Eemal
Kasutaja avatar

siiml kirjutas:
Tere!

Kuna küsija suu pihta ei lööda, siis kirjutan siia oma murest.
Nimelt otsin tööd.
Lühidalt enda kohta ütleks, et see aasta lõpetan juura magistrit ning kohusetunne, mõtlemisvõime, suhtlemisoskus ja töökus on olemas. Samuti huvi paatide ja muu merega seonduva vastu.
Töö võiks olla selline, kus ei oleks 9- 18ni arvuti taha naelutatud ja piirkonnaks oleks Tallinn.

Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis olen kindlasti huvitatud.

Kodanik "siiml" on 1 päev pärast foorumiga liitumist debüteerinud tõsiselt forum offtopic teemaga.
Kust sellised tüübid tulevad :lol:?
Mul oleks pehmelt öeldes häbi. Ilus oleks selline jama kuskile idiot cornerisse või ajaloo prügikasti pista.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 19 Sept 2013 22:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Miks halvustada inimest, kellel on huvi? Kui palju (või vähe) me näeme inimesi, keda mereasjandus üldse huvitab?
Mina tahan huvitet kodanikuga kindlasti edasi suhelda - niisiis, SiimL - kui tahad merendusvaldkonnas tööd (mis iganes on Sinu soodumused, huvid ja oskused), võta ühendust info@kajsamoor.eu

PS. vanasti (nii umbes 150 aastat tagasi) munsterdati mehi laevale tööle nende ütluste põhjal - diplomeid tol ajal ei olnud. Kapten H.Dana kirjutab oma mälestustes - "ja kui siis merel avastatakse, et mees on ennast laevale munsterdades valetanud, selgub, et ta ei oska teha laevatöid - siis tuleb see mees panna tegema kõige mustemaid töid ja talle igal võimalusel peksa anda" (H.Dana "Maritime Treatise" 1879)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 19 Sept 2013 23:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma pakun välja, et kui inimene lõpetab juura magistrit, siis tegu pole kindlasti kõige lollima inimesega maamunal. Kui inimene kirjutab, et ei taha tagumiktunde teha - ju on kogemusi sellega. Ning kui inimest huvitab meri ja mereasjandus, siis tuleks noorele juristile anda õpetust (ja miks mitte siis mõnikord ka "peksa" :D ) merenduses, väikelaevanduses jne ning äkki tekib kunagi selline juriidilise haridusega inimeste koolkond, kes kogu sellest elu/hobi poolest ka sügavuti jagavad.
Nagu on olemas tsiklimeestel omad tsiklimeestest juriidilised abimehed, võiks/peaks seda olema ka (hobi)meremeestel.

Mina küsiks teemaalgatajalt pigem nii: kui tugev juriidiline taust on? Vintsiga ümberkäimise ja kõik muu mereeluga seonduva saab selgeks õpetada aga mistahes targutada püüdvate võimuesindajatega vaidlemiseks peab pädev eriharidus olema. Ning toda viimast tuleb ikka merel/sadamates ette.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 20 Sept 2013 09:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Kus see offtopic nüüd oli? Et inimene uuris foorumist, kust saaks merealast tööd? Haridus teatavasti madrust ei riku, seega andku minna, kui umbsetest kontoritest kopp ees.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 20 Sept 2013 10:59 
Eemal
Kasutaja avatar

peebuste kirjutas:
Kus see offtopic nüüd oli? Et inimene uuris foorumist, kust saaks merealast tööd? Haridus teatavasti madrust ei riku, seega andku minna, kui umbsetest kontoritest kopp ees.

Otsiti siiski mitte arvutitaha naelutatud töökohta Tallinna piires (merehuvi on lihtsalt boonusena kaasas). Järgmisena tuleb keegi merehuviline eile registreerunud ja otsib kedagi kes tal aiamaa üles kaevaks ning kevadeks uue kasvuhoone aitaks püsti panna?

Mulle meeldib "kipperist" lugeda/kaasa mõelda konkreetselt merega, paadindusega jms seonduvaid teemasid. Võtke heaks või pange pahaks aga kui "kipperist" mingisugune esmapostitajate cv-online saab, siis on küll jama lugu...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 20 Sept 2013 12:34 
Eemal
Kasutaja avatar

Pane tähele teemat ja selle kirjeldust. See nurk siin ongi, minupoolest kasvõi kosjakuulutusteks, kes ei taha - ei loe seda teemat.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 20 Sept 2013 21:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Peebuste sa räägid natuke iseendale vastu.
Esimeses postis sa ütled, et see ei ole offtopic kuna inimene otsib merealast tööd (milles ma väga kahtlen, see et ta ütleb, et teda huvitab meri, ei tähenda veel et ta tahaks madrus olla. Ei usu et juura magister tahab Kajsamoorile madruseks) ja teises postis ütled, et tegelikult siia teemasse võibki igasugu jama postitada.

Ma igaljhul ühinen reixmehega, et see teemaalgatus ei sobi siia foorumisse. See on pigem ikka laevandusega/merendusega seotud foorum ja seda ju siit kõik ootavadki.
Kui peebuste tööd otsiks siin foorumis, siis sellele ei saaks halvasti vaadata, kuna inimene on ennast tõestanud siin foorumis asjaliku merehuvilisena. Aga tõesti iga suvalise inimese töökuulutust ei viitsiks küll lugeda, eriti kui ei ole üldse kindel, et see inimene merealast tööd otsib (ja seda tema kuulutusest tegelikult välja ei loe).

"Kes ei taha, ei loe seda teemat". Kes ei taha, ei loe seda FOORUMIT. Nii võib samamoodi öelda, aga ma tahan seda foorumit lugeda niikaua kui siin räägitakse asjadest mis võiksid seóstuda sõnaga KIPPER.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 20 Sept 2013 21:51 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

siiml, kas nii sobib, et esimesel võimalusel või hiljemalt kuu aja pärast annad siin aru, et kas lõid käed Herkki või kellegi teisega, aga kindlasti merendusega seotult. Kui seda ei juhtu, siis kustutan teema.

Ja kui ikka hästi läheb, siis kutsu siin sõnavõtnud kokku ja tee poole palga eest välja :D

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 21 Sept 2013 10:07 
Eemal

kahtlustan, et noor jurist lihtsalt ei leia eestist merealast tööd,Balti laevaremondist või Workboatsist ehk, täistööajaga, kahtlane.Küll aga võiks tema büroo spetsialiseeruda mereõigusele, selliseid Costa Concordia keisse ikka juhtub.Ja väiksemate paatidega niikuinii.
Kui noorel mehel on võimalus ükski suvi Herkki purjelaeval madruseks olla, tuleb ainult kasuks, saab aimu, kuidas asjad käivad, see on midagi muud, kui Aivazovski reprodega kaunistatud konditsioneeritud õhuga kontor.

www.marumeri-marumeri.blogspot.com

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 21 Sept 2013 12:18 
Eemal

Tere kõigile,

Ma ei uskunud, et see teema siin niipalju vastukaja leiab, kuna enda arvates postitasin õige alateema alla ning siin foorumis on ka varem tööd otsitud. Aga see selleks.

Tegelikult olen ma selle foorumi üsna aktiivne lugeja juba viimased aasta aega, kuid kuna endal paati ja kogemusi väga pole, siis pole ka eriti näinud põhjust siin postitusi teha.
Aga Kipperiga olen nõus, et kirjutan siia kuu jooksul, kas õnnestus midagi leida või mitte. Eks loodame parimat 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 21 Sept 2013 22:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Mina soovin Sulle siiml ainult edu!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 27 Sept 2013 21:46 
Eemal

Soovin samuti tuult purjedesse ! Seda enam, et kui kodanik on oma tunnistuse järele juba siin aastakese lugeja olnud, siis huvi peab jaguma. Mis on igati tervitatav!

Ühtlasi siis palun ka mind mitte ära unustada kui "hästi läheb" .... :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 20 Nov 2013 22:53 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

siiml, nüüd on see mainitud kuu möödas, aga otsa tuli teine kuu ka veel. Kuidas sul läinud on? Kas ja kus sa töötad?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid