Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Polaris "VOX" EST-111
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=3&t=4824
1. leht 1-st

Autor:  kuulimuna [ Neljapäev, 01 Apr 2010 14:57 ]
Teema pealkiri:  Polaris "VOX" EST-111

Tere!

Kas keegi teab selle purjeka kohta midagi? Näinud, kuulnud, kodusadam? FOXi on selles foorumis mainitud, asukohaks Hiiumaa.(?) Samuti http://www.polaris-yachts.ee/jahid/

Autor:  Fonx [ Neljapäev, 01 Apr 2010 16:05 ]
Teema pealkiri: 

VOX oli päris tükk aega Sõru sadamas kuival, enam teda seal vist pole. Muidu oli ta üsna nutuses seisus, pehme ja kokpiti põrandal värv lahti koorunud.

Autor:  Rait [ Neljapäev, 01 Apr 2010 19:23 ]
Teema pealkiri: 

Miks see jaht Sulle huvi pakub? Tahad osta?

Autor:  Tikka [ Neljapäev, 01 Apr 2010 20:54 ]
Teema pealkiri: 

Vox jätkuvalt Hiiumaal,vahepeal talvekorterisse pandud.Kauaks sinna jääb ,ei oska hetkel vastata.Kui ükskord ülesvuntsitud saab,siis kodusadamaks kuuldavasti saab Orjaku.

Autor:  kuulimuna [ Reede, 02 Apr 2010 10:46 ]
Teema pealkiri: 

Selle jahiga on üks huvitav lugu. Ma veidike valgustan. Ma ei tea, miks alles nüüd, aga parem, kui mitte kunagi. Kunagi, aasta oli siis 2006. (või oli siis 2005) "kinkis" (andis) minu isa VOXi Kalevi jahtklubi noortele kasutamiseks. Seda oli vaja natuke putita jne, kokpitis oli mingi pragu ja taglastus. Noored oleks sellega kindlasti hakkama saanud. Ma ise olin siis 15-16. Paberite järgi kuulub see Polaris firma kaudu mu emale ja poegadele (üks olen mina).
Igaljuhul sinna see paadike ei jäänud, nagu näha. Tema Hiiumaale saamist ja muid rännakuid Eestis mina rääkida ei oska. Äkki keegi oskab täpsemalt selle kohta rääkida. Võin lisada pildid väikelaeva registreerimistunnistusest.

Lihtsalt tahaks asjasse natuke selgust.

Autor:  Rait [ Reede, 02 Apr 2010 15:37 ]
Teema pealkiri: 

Vot kus lugu:) See paat tuleb siis kiiremas korras koju Tallinnasse tuua ja üles vuntsida! Tallinna Polariste fliit on kindlasti valmis nõu ja jõuga aitama, tingimus on ainult see, et paat tuleb ka (võidu) sõitma panna;)

Autor:  Jens [ Reede, 02 Apr 2010 15:42 ]
Teema pealkiri: 

Tikka kirjutas:
Vox jätkuvalt Hiiumaal,vahepeal talvekorterisse pandud.Kauaks sinna jääb ,ei oska hetkel vastata.Kui ükskord ülesvuntsitud saab,siis kodusadamaks kuuldavasti saab Orjaku.


Kes sellega seal Hiiumaal siis toimetab? Äkki on mõni kontakt teada?

Täiesti nõus Raiduga, see purjekas oleks vaja kuidagi Tallinnasse saada.

Autor:  kuulimuna [ Laupäev, 03 Apr 2010 14:41 ]
Teema pealkiri: 

See on äärmiselt tore idee. Aga kontaktid puuduvad täielikult. Nii see on kahjuks. Peab sadamas veidi maad kuulama, seal kindlasti teatakse midagi. Hooaja algus pole ka enam kaugel, siis hakkab rahvas seal liikuma.

Oskab keegi kaasfoorumlastest veel midagi VOXi kohta äkki öelda?

Autor:  bodzadaja [ Laupäev, 03 Apr 2010 15:46 ]
Teema pealkiri: 

Loe ja imesta! Keegi toimetab võõra varaga ja ei tee piiksugi.
Kui tasuta kasutada anti , siis ei osatud järelikult hinnata seda, või keegi tegi ÄRI mustlase moodi? Müüs asja ,mis ei kuulunud talle?

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/