Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Maxi 77 auto24-s
PostitusPostitatud: Pühapäev, 15 Sept 2013 13:59 
Eemal
Kasutaja avatar

Küsin nõu

http://www.veetehnika.ee/used/1476694

kas see paat on oma hinda väärt? või tasub Rootsi poole ka vaadata?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 15 Sept 2013 19:19 
Eemal
Kasutaja avatar

Vastan ausalt ja otsekoheselt: ei ole! Sellise raha eest tood Rootsist kolm samasugust. Kui mitte neli.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 16 Sept 2013 07:56 
Eemal

Tervitused.

Rootsist saad kindlasti Maxi77 odavamalt kätte kui mul Devia müügihind praegu, ei mingit kahtlust.

1. Mis aga tema võlu minu jaoks on olnud, ja mida ehk Rootsist nii lihtsalt ei leia, on see, et tal pool vöörikajutit keskkajutiga kokku ehitatud, ehk siis, et kui sa oled juhtumisi selline 190cm ja 120kg mees, siis ei tule magamisruumist puudust. Selliseid liigub rootsis harva.
2. Lisaks on Sprayhood suht uus, pirtal tehtud 2011, ja Pirtal ka samal aastal kõik kajutimadratsite katted ja põrandakate ära vahetatud vetthülgava ja määrdumatu vastu. Näeb hea välja ja on praktiline.
3. Elektrijuhtmestik vahetatud 2012 suvel.

Ehk siis liida paarkend tundi töötanud Mercury 4hp mootor (6 sõlmega kruiisid plekil, liiter tunnis) (2012), Rootsist paadi toomiskulu ja väiksed mugavuskohendused, ja tuled samasse hinnaklassi.

Aga ega ma müügiga peale ei käi, kuid oma pakkumise võid alati teha. odavamalt saad Rootsist kindlalt. Nagu autosid saksast ja nii edasi. Kogu aeg mõtlen, et kahju müüa. Aga veel rohkem on kahju, kuna majaehituse tõttu elu praegu selline, et jõuan vahel sadamasse vaid reelingust ämblikuvõrke puhastama, merele mitte.

H.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 16 Sept 2013 09:18 
Eemal
Kasutaja avatar

http://www.blocket.se/stockholm/Maxi_77 ... ?ca=11&w=3

Siit võib ilmselt veel hinnast alla saada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 16 Sept 2013 10:22 
Eemal
Kasutaja avatar

ukuaru kirjutas:
Siit võib ilmselt veel hinnast alla saada.

Ehk siis Blocketi hind 20 000 sek. Viimase B31 toomisel ütles sadamas mees, kes oli volitatud purjekat müüma, et selle aastaga on vanade ehk siis 35+ aasta taguste disainide hinnad räigelt kukkunud.
See on arusaadav, et kunagi olid nende hinnad suhteliselt kõrged ja et praegu tahaks kõik kulutatu ikkagi tagasi saada aga reaalsus on see, et 10K+ eur saab küsida väga-väga hea, suurema, suhteliselt kiire ja rikkalike lisadega vanakese eest. Lõpuks ometi hakkab ka skandinaavlane mõistma, et tegelikkuses on need vanakesed "parajad romud" ja et purjekas on lihtsalt üks paljudest liiklusvahenditest ning et autodest erinevalt ei kao plastikust vanakesed eest ära. Nii ongi tekkinud totaalne üleküllus ujuvast vanatehnikast, kus hinda lähevad pigem puupaadid/jahid kui eksklusiiv (ning need on ju enamuses ära mädanenud) aga plastikpaadid(GRP) on ülimalt kalli hinnaga utiliseeritavad jäätmed, kus pigem tuleb millalgi hakata peale maksma. Parimal juhul võib saada nulli sorteeritud vanametalli (ning purjekas on palju kallima hinnaga värvilist + roostevaba + raske kiil) ära viies Kuusakoskilt saadud raha eest klaasplasti utiliseerimise kulud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 12 Okt 2013 12:09 
Eemal
Kasutaja avatar

vaatan regulaarselt seda maxi 77 kuulutust, ei mõista mitte, miks nii vähe pilte üleval?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 13 Okt 2013 17:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Mul on plaan seda vaatama minna, siis saab aimu, millega tegemist. Pildid suht udused jah.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 13 Okt 2013 21:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Oletan et sul tuleks sadamaks kunda? Ma sõidan muidu teisipäeval Piiterist tln-a ja ka plaanis vaatama minna. Samas ise enam ilmselt ei pretendeeri, kuna plaan analoogne Rootsist tuua. Seda kõike muidugi peale kuudepikkust foorumi jälgimist ja teiste, eriti Priidu vägitegudest julgustust saades.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 13 Okt 2013 21:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Priit käib välja odavamaid. Hetkel on Blocket. se-s müügil hinnas 19 000 - 89 000 SEK. Sellel on oma põhjus. Uuri enne hoolega, kui Rootsi ostma tormad. Head ja odavad lähevad loetud tundidega. Kui lepid kokku vaatama minemise, siis suure tõenäolisusega on kohalesõites vastus: I´m sorry, sold.
Nii see paraku kipub olema. Minu rekord oli vist omal ajal kui ostja oli kokku leppinud 4 või 5 paadi vaatamise ja saime kohale jõudes just sellise vastuse. Kõigilt! Pigemini pead pisut bluffima ja serveerima ennast kindla ostjana.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 13 Okt 2013 22:05 
Eemal
Kasutaja avatar

Tänud väärt nõu eest.

poom kirjutas:
Priit käib välja odavamaid. Hetkel on Blocket. se-s müügil hinnas 19 000 - 89 000 SEK. Sellel on oma põhjus. Uuri enne hoolega, kui Rootsi ostma tormad. Head ja odavad lähevad loetud tundidega. Kui lepid kokku vaatama minemise, siis suure tõenäolisusega on kohalesõites vastus: I´m sorry, sold.
Nii see paraku kipub olema. Minu rekord oli vist omal ajal kui ostja oli kokku leppinud 4 või 5 paadi vaatamise ja saime kohale jõudes just sellise vastuse. Kõigilt! Pigemini pead pisut bluffima ja serveerima ennast kindla ostjana.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 14 Okt 2013 07:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Oletan et sul tuleks sadamaks kunda? Ma sõidan muidu teisipäeval Piiterist tln-a ja ka plaanis vaatama minna. Samas ise enam ilmselt ei pretendeeri, kuna plaan analoogne Rootsist tuua. Seda kõike muidugi peale kuudepikkust foorumi jälgimist ja teiste, eriti Priidu vägitegudest julgustust saades.

Pigem tuleb kodusadam Eisma, Kunda kahjuks veel ainult kaubasadam ja merehuvilisi linnas ainult 2-3 inimest. Aga ma ka pole Priidu juttu unustanud ja meeles mõlgub ideaalis ikka B31. Aga kui selle Maxi omanik ikka tahab ära müüa, siis ma teen talle ka sellise pakkumise, mis tehingu korral teeb Rootsi Kuningriiki mineku mul ebaotstarbekaks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 14 Okt 2013 10:01 
Eemal
Kasutaja avatar

poom kirjutas:
Head ja odavad lähevad loetud tundidega. Kui lepid kokku vaatama minemise, siis suure tõenäolisusega on kohalesõites vastus: I´m sorry, sold.

Sul on lihtsalt halvasti vedanud ;) Teine asi: arvestage, et ainuüksi kipper.ee eksitentsi ajaga on needsinased paadieksed vananenud veel järgmised 10 aastat ja ka Rootsi väikelaevaturgu on kergelt vallutanud odavad aga korralikud poolakad. Pluss üldine majanduse madalseis. Nii ongi igati loomulik asjade käik, et 30K sek eest saab rooliga juhitava merekindla B31'e, kus peal värviline plotter korralikke kaartidega, autopiloot, uus pliit+ahi (ja kuradi head liha teeb!), uued madratsikatted jne. Ja sõidab kui loom, septebrist tänaseni kisub juba 700 miili juurde... Sama on ju autodega: ma ostsin omale Uueks Aastaks C4 Quattro, et teha spetsiifilist tööd ralliraja kirjutamisel ja maal metsast puude välja vedamisel. Maksin 950 eurorubla täislaksus kvaliteetmasina eest ja praegu on juurde kerinud 11000 km ning mitte ühteainsamat tõrke pojukest pole ka olnud.
Nii ongi absoluutselt normaalne, et saab osta 10K eur eest 43-jalase reisseri, 9,5K eest 32-jalase ketš-mootorpurjeka jne. Ehk ma väidaks, et too Evasion ja minu Quattro ongi täpselt õiges hinnas, üks teisest kümme korda kallim. Nad on täiesti võrreldavad sõiduvahendid omas keskkonnas. Isegi kahju on, et kohe detsembris toda sealt ära ei ostnud.... Ning tahtmisel ei lähe sellise jahi "kaugelt" ära toomine ka suurt midagi maksma, seda võib praegu ksf!Tim omadest kogemustest kirjutada. Mingid kulud on aga need on elades kodus või paadi peal samas suurusjärgus. Ei pea ju alkole laristama ja sadamates peentes restodes raiskama?

B31'e sugusele ei tasu kaugele järele minna, neid saab Rootsist kah odavalt. Aga omades rahahunnikut suurusjärgus 10K+ EUR, siis mina vaataks enne väga põhjalikult mandri-euroopa turgu. Eriti Hollandit, mis võib ka vägagi üllatada aga ka Saksamaa on üllatuse suuteline vanade disainide kohalt! Prantsusmaa/Hispaania igal juhul aga siis hakkab distants/vajalik vaba aja kasutus kriitiliseks muutuma. Aga selleks on vaja tunde otsimootoritega ja müügisaitidega tööd teha ja seda suhteliselt süstemaatiliselt, et "maasikad" välja noppida. JA KOHE minna, otsustada ning ära osta.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 14 Okt 2013 10:22 
Eemal
Kasutaja avatar

PriitV kirjutas:
... JA KOHE minna, otsustada ning ära osta.

Sellest ma ju räägingi :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Maxi 77 auto24-s
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 09 Dets 2013 16:52 
Eemal

Andres kirjutas:
Küsin nõu

http://www.veetehnika.ee/used/1476694

kas see paat on oma hinda väärt? või tasub Rootsi poole ka vaadata?

Olen üle 40 aastat kaatritega tegelenud. Praegu hinnad rootsis on odavad. Nägin maxi 77 16500 Sek. Maxi 84 "motori rikke" paat heas korras 30.000 rootsi kroone, compis 28 saad alla 50.000 sek, Ise ostisn jahi hinda tahtsid 35.000 euro, kauples7n hinna alla 10.000 euro. Jaht 10.66 ×3.40 heas korras, ja varustust täis. Olen ennm kaatrid ja jahtisid rootsi toonud nyyd tegel myygiga all Hispaanias ja Krekas. Kevadel omi myygis kreekas beneteau 31 jalga aasta 2000 hind 19.000. Ilus jaht. Uuri hinda korralikkult.Kui abi vajad vöta minuga kontakti. Istun oma jahis praegu all Hispaanias, ilus ilm ja päike. Eile purjetasime.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 14 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid