Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Lowrance Hook 5 probleem
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Veebr 2018 10:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Tere foorumlased.
Häda sunnib kirjutama. Vajan teie moraalset tuge.
Lugu järgmine: Soetasin Alterist Lowrance Hook 5-e ja Alteri merekaardi selle aasta jaanuari alguses.

http://www.marine.ee/et/a/hook-5-mid-high-chirp-ja-downscantm

Asi selles, et seade ei ava Alteri merekaarti igal korral. Vahest on aidanud restart, vahest on aidanud kaardi pesast välja laskmine ja uuesti sisestamine. Aga pooltel kordadel kaart lihtsale ei avane ja kõik. Olen käinud kaks korda Alteris oma muret, koos seadmega, kurtmas. Viimane kord sai vahetatud kaart teise vastu. Kohapeal näppides läbi häda töötab. Projektijuht räägib, et see seade on nii odav ja aeglane, et peabki ootama kaua (no mis tähendab kaua? Kui kaart haagib siis kulub selleks alla minuti aga kui mitte, siis võib tund aega oodata ja midagi ei muutu). Ja ka mälukaardi igakordne välja laskmine ja uuesti sisestamine pidavat olema täitsa ok. Nad oleksid nõus kaardi tagasi ostma aga siis peaksin Navionicsi kaardi soetama ja see on vist umbes 240.- ja ei ole ka sugugi kindel, et seegi töötama hakkaks. Seade on, kaart on aga kasutada ei saa :twisted:

Kui kellelgi on selline seade, jagage kogemusi ja andke nõu mis seisukoha peaksin sellise juhtumi puhul võtma. Kas nõudma koge tehingu tühistamist ja raha tagastamist?

Navionicsi kaart on mul olemas aga suure mälukaardi peal. Kas seda sealt kuidagi kätte ei saa ja väiksema peale kopida, et pesasse mahuks?

Tänud ette nõu ja toe eest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Lowrance Hook 5 probleem
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Veebr 2018 14:57 
Eemal

Tehingu tühistamine käib 14 päeva jooksul!!!.See aeg juba möödas. Mine vii garantiiremonti ja nõua et seade oleks korras.Kui 3x korda ei saada, siis kas raha tagasi või uus seade. Ega muud targemat pole ilmselt teha! See aegluse jutt möga! Mul Hook 4 ja avab Alteri kaardi 15 sekundiga peale käivitamist. See ikka seadme enda tarkvara või riistvara viga. Navionicsit Sa väiksema peale kahjuks kopida ei saa!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 19 Veebr 2018 09:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Tänud kirjutamast, Reflex!
Eelmisel neljapäeval sai uuesti Hook-5 näppus poodi mindud.
Sai vitaalsema hääletooniga välja öeldud, mis ma kogu asjast lõpuks arvan.
Visiit lõppes ringivahetatud aparaadiga poest lahkumisega ja siiani töötab see nagu kord ja kohus - ptüi,ptüi, ptüi.

http://www.heratech.ee

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Esmaspäev, 19 Veebr 2018 10:50 
Eemal
Kasutaja avatar

See on küll huvitav suhtumine Alteri poolt. Mul on üks kord kõigi aastate jooksul Navico seadmega tõrge tulnud. Ja ma ise ka ei osanud plotterit hädade põhjusena arvata, aga lõpuks tuli välja, et see ei saa muu olla. Ümbervahetus käis pikema draamata ja eeldas pigem Alterilt kannatust kuna seadmevahetus toimus Saksamaal, meie klient ise vahetas ja kõik liikus posti teel ning seejuures veel läbi meie maja ka, mitte otse. Peale vahetust oli täiesti selge, et tõepoolest oli plotter ise mingi sünniveaga.
Garminiga on mul samuti üks sarnane kogemus, aga see oli minu jaoks veelgi lihtsam. Tuli lihtsalt teade Rootsist, et plotter jamab. Soovitasin lähimasse kohalikku esindusse pöörduda ja oligi mure murtud ja seade vahetatud ilma pikema jututa ja minu sekkumiseta.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid